Изненади в сексуалността

  • 17 900
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 196
Или БИОсексуални, или КОНСЕРВАнти, това е положението. Всеки да си избира. Simple Smile

# 61
  • Мнения: X
Спомени, да, но не правихме тройка, пътищата ни се разделиха. Готина мацка беше, а аз - страхливец. Та още не ми се е случило Wink мечтаем ...
Ако стана би, не виждам как това ще ми промени чувствата към жената. Ще е само секс и тръпка.

# 62
  • Мнения: X
Е хайде пробвай и после да разказваш!

# 63
  • Мнения: X
Ако усетя тръпка, ще пробвам, нямам скрупули в това отношение.
Засега обаче усещам тръпката с жени.
Как да се изненадам сексуално, ако няма тройка например. Всичко друго отдавна е пробвано и повторено. Преди исках да гледам жените съблечени, а сега облечени, изчерпа ми се фантазията. Остаряваме ли, или просто етап от развитието...

# 64
  • Мнения: 650
Ако аз му кажа че съм бисексуална може би ще иска да правим тройка, ако той ми каже че е бисексуален, е няма да искам да правим тройка всеки случай де, но и няма да му се зарадвам особено. А ако си хареса някой мъж докато е с мен ще се самоубия ритуално!

# 65
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Ако усетя тръпка, ще пробвам, нямам скрупули в това отношение.

Ужаст! При самата мисъл за целувка от мъж ми се повдига ...

# 66
  • Мнения: 15 619
Ако усетя тръпка, ще пробвам, нямам скрупули в това отношение.

Ужаст! При самата мисъл за целувка от мъж ми се повдига ...
Изненадите не са това, което бяха.  Grinning

# 67
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Ако усетя тръпка, ще пробвам, нямам скрупули в това отношение.

Ужаст! При самата мисъл за целувка от мъж ми се повдига ...
Изненадите не са това, което бяха.  Grinning

Имам един приятел, който като се отцепи и почва да целува всички мъже по устата - забранил съм му да пие в мое присъствие Simple Smile

# 68
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:
Ако усетя тръпка, ще пробвам, нямам скрупули в това отношение.

Ужаст! При самата мисъл за целувка от мъж ми се повдига ...
Изненадите не са това, което бяха.  Grinning

Имам един приятел, който като се отцепи и почва да целува всички мъже по устата - забранил съм му да пие в мое присъствие Simple Smile
Ти гледай ти да не се напиеш в негово присъствие.  Че, на виж, мечтите се променяли...

# 69
  • Мнения: X
Хаха, със сигурност бих съжалявал, ако не съм се радвал на нещо, само защото съм плащал "Данък обществено мнение". Искам да съм щастлив, и хората около мен. Всеки по неговия си начин.

# 70
  • Мнения: 11 505
Раздавам "ХОМО-апатични" хапчета против гадене.... подредете се на опашка и кажете ааааааааааа Grin

# 71
  • Мнения: 902
Първо, честит празник на всички жени! Бъдете живи и здрави и усмихнати.

Как бихте реагирали, ако мъжът/жена ви ви сподели, че е бисексуален? Късате, дискутирате, чудите се защо не сте знаели в началото...?
Аз като начало бих се зарадвал, защото веднага бих си представил тройка Simple Smile, но може пък тя да се влюби в другата, шарен свят. Преживявали ли сте подобно нещо?
Признавам си, че ще скъсам. Липсва ми тази безоблачна разкрепостеност в това отношение, понеже свързвам секса с чувства, идиотката аз..  Laughing Поне във една връзка, де. По времето на аферите ме беше хванал малко един здравословен непукизъм...Simple Smile
Пробвала съм и бих пробвала всичко на сексуална основа, което може да се направи между двама души- в леглото тайни и табута не би трябвало да има, стига да е хубаво и за двамата.
Но трети човек, без  значение от кой пол, не мога да възприема.

А иначе , направи ми впечатление, че почти всички свързват бисексуалността със правене на тройка... А как би било, ако благоверният/благоверната дойде и рече: "бисексуален/бисекусална съм, но тройка не искам . Искам секс със теб, и със някой от моят пол...но поотделно! "
Изненадаааааа .Simple Smile

# 72
  • Мнения: X
Да, изненадаааа Simple Smile

Като мъж, ще ми е сравнително лесно - ще съм ок и тайничко ще се надявам, че все пак може и аз да вляза в уравнението Wink
Иначе в този случай, могат да се породят и чувства, и да стана излишен, но това го предпочитам, отколкото някой да е нещастен (явно каквото се е случило, трябва да се случва). Никой не е собственост на някого.
Ще се радвам, че ми е споделила и, и явно държи на мен като част от нейния свят.

# 73
  • Мнения: 46 641
Не държи, просто вече си ѝ безразличен, има нужда от друг.
Стигне ли се до помощ от приятел, връзката е заминала.

# 74
  • Мнения: 9 196
Раздавам "ХОМО-апатични" хапчета против гадене.... подредете се на опашка и кажете ааааааааааа Grin

Sweat SmileSweat Smile

Така е, ако хванете БИОсексуалност, много добре се лекува ХОМОапатия.

Общи условия

Активация на акаунт