Тренировки в домашни условия - 92

  • 71 094
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 348
За днес Кардио и десет минути с тежести за ръце.  Тъкмо поизчистих мазнините по ръцете и се показаха мускули,  сега ме е страх да не изчезнат, та затова ....
Дези, Таня е тази жена, която модифицира ли? Аз пускам тренировките на без звук, защото  ми се налага да гледам /слушам:laughing:/ сутрешните телевизионни предавания и изобщо не знам кой как се казва.  Много е сладка и наистина изглежда по-млада. На мен ми е много трудно да следвам нейните неща, пробвала съм, когато се уморя, но имам чувството, че всичко обърквам и изобщо не ми се получава. Не мога с нейната скорост, ако не подскачам. Освен това ми изглежда доста различно от показаното от Шон.

# 676
  • Мнения: 1 178
Ауу, каква изящна девойка мернах тук!  Heart Eyes Агент, честита придобивка! Да си я ползваш с кеф!

Аз почти съм решила и след 80DO мисля да метна ХиЧ. За днес отчитам Legs Day първа седмица от 3 фаза. Хареса ми и то много. Засега тренировките доста ми допадат, дано и останалите от седмицата са така. Simple Smile Междудругото, часовникът ми показа, че съм изгорила 500калории, което дори и да не е близо до истината, е в топ на най-много изгорени калории от тренировка досега.

Дези, поздравления за маратона!

# 677
  • Мнения: 1 199
Честити празници на Агент и Непо, да сте щастливи и силни! Champagne
Агент, как е гребният тренажор?
Много сексапилни рокли видях.

Браво на Дези и на Спринкълс за избяганите километри!

Спринкълс, и аз си спомням как ААА с първите 15 повторения ми взе душата, а хем беше след няколко дни почивка и бях позаредила малко.
Радвам се, че трета фаза са хубави тренировки. Ще стигна и до нея, но май месец е осеян с празници и пътувания.

# 678
  • Мнения: 6 397
Агент, честито! (Много си готина - фигура, рокля, обувки Heart Eyes)
Concept2 ли взе? Кажи в какви мерни единици ще се мериш, за да сравняваме от време на време. Simple Smile Aз съм се спряла на rows per minute за темпото и watt за силата на загребване. Ползвам WaterRower с вода.
А за ръкавиците питаше някой по-горе. За домашните тренировки с гири не съм си купувала ръкавици, въпреки че понякога ставаха мазоли, обаче за гребането се наложи да купя и ги ползвам всеки път. Simple Smile

# 679
  • Мнения: 4 406
И тук имало маратон на 5 май. Е да сложат плакат във фитнеса на 20 юни та съм в час. И по местата дето тичам тук.

Агент, на мен много ми хареса!

Преди тренирах с ръкавици. Установих, че при редовни тренировки е все тая с тях или без тях.

Днес 3 дължини тапети. Сега крака после разходка.

Баща ми решил, че е много с акъла, че на 3 май имам рожден ден , като мислил, че е юни. Имам си ги готини шаренки адидаски. Не ги е избирал той Simple Smile как е научил номера. Сигурно е носил някоя моя Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 май 2018, 13:01 от Jerry F

# 680
  • Мнения: 2 887
Ха, честито на рожденичките (Джери, и теб те включвам авансово, после пак) и именичките. Агент, роклята е много красива. Изглежда малко в стил 80-те(доколкото може да се прецени от снимката), с малко повече обем в ханша и рамената, така че може би е нормално да е леко свободна.
Поздравления за маратонките. Явно неделя е бил ден за полумаратони, тъй като и в Германия тичаха разни хора по штрасетата (но аз не се включих).
Дези, и аз съм изгоряла на късо ръкавче, триъгълно деколте и гривничка.Ужасно е.
Иначе за почивните дни сигурно съм навъртяла към 20-ина километра, но в много по-спокойно темпо.

# 681
  • Мнения: 19 733
Да отчета кардио от алфа и корем/дупе с Джоана. Добре ми се получиха като комбинация.

# 682
  • Мнения: X
Дези, Монтана е чак през юли. Преди това съм замислила Портланд през юни (половин маратон).  И аз искам един ден да стигна заветните 4 часа, но тази година няма да успея. Може би след година-две ако се стегна от самото начало да тренирам по програма, която има такава цел. 

Агент, снимки и история няма, защото това е само в подготовка към по-високи постижения (дано!).  А и трябваше да бързам да ходя да празнувам Гергьовден. Казах ли колко зашеметяващо изглеждаш? Честита спортна придобивка! Във вашите географски ширини (и университети) гребането е просто задължително!

Дана, важното е да се наслаждаваш на програмата, пък когато я свършиш - товага Simple Smile

За днес - Ден 51 - ААА. Наистина приятна тренировка.

# 683
  • Мнения: 2 887
За днес - Step Blast, което е кардиото по избор за последната седмица. Утре приключвам с ротацията и ще си направя програмата за разтоварващата седмица/планирам по-малко тежести и повече кардио и пилатес/.

# 684
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
/планирам по-малко тежести и повече кардио и пилатес/
Това мисля да правя и аз следващите 3 седмици, не искам да пипна тежест, дано да ми зарастнат мазолите по ръцете, че за смях станах! Ще си крада от Тони и Звезди идеи!

Sprinkles - прекрасна, това набира популярност напоследък, заглеждам ги и аз, ососбено след като Б. рече, че ггребе с ръкавици!
https://www.amazon.com/Gloves-Rowing-Lifting-Genuine-Leather/dp/ … 7EXHP29Z1VECJA5BR

Barbabeau - да, Concept 2 Simple Smile Все още го разучавам много подробно и гледам да не се изхвърлям, че техниката ми е хммммм, не съвсем солидна! Загребвания в мин И 500 м сплит ползвам аз за ориентир, но не пречи да превключвам на ватове или да видя дали лога ми не запазва всички стойности. Барб, а кой/какви апликации ползваш с гребния? Ще съм ти благодарна и за всякакви други поучения по темата!

Мили мои, благодаря за комплиментите, аз някак си си мислех, че всички в тази тема вече добре ме познавате (и мен и лудостите ми Wink та малко се изненадах, че ви изненадах! Да измрънкам последно за роклята, пък някой може да знае, дали това може да бъде поправено от шивачка... основните ми съскания са 3: 1. Пенсовете отпред, които би трябвало да образуват талията са така направени, че пред корема ми има 2 юмрука място и платът е издут все едно съм бременна; 2. Отзад на врата, където свършва ципа също зее дупка между гърба ми и гърба на рклята, но не е много голяма; и 3. Ръкавните извивки са направени някак така, че като вдигна една ръка след нея се повлича цялата рокля и ми слизат няколко пръста под мишницата... досадна станах вече, но толкова да ми харесва на картинка, извинете ме! Не искам и не очаквам да е по мен, аз не нося тясно или впито по принцип!

1/69 Гребане 42 мин + еллиптикал 24 мин + ББ 2 серии "Lean outer hips anf legs" + "Tight нещо си..."

PS Барб, копирам ти от лога директно (за цялата сесия)
Average Watts   50
Calories Per Hour   470
Stroke Rate   20
Stroke Count   828


# 685
  • Мнения: 10 033
Добро утро, спортни!

Вчера заспах преди да успея да се отчета с 6км много бавно, регененриращо бягане, след него душ, пак спортно облекло...и
Шон Т Ден 1 АЛфа Кардио- модифицирах с Таня където се налагаше- без скокове. Много съм горда със себе си! Blush
Вчера едва слизах по стълби, мислех че тичане дори в свински тръс е мисия невъзможна. Първите 500-600метра бяха зле, болеше ме целия човек...и изведнъж като с вълшебна пръчка всичко изчезна. Shocked И се затичах. running И като ме напуши на смях, май бях в лека истерия, голямо хилене му ударих, добре че не ме видя никой освен други бегачи, които май бяха на същия хал. Laughing

Разтегнах се добре, внимателно, без да бързам и без да прекалявам- никакви йогински изпълнения. Прибрах се, студен душ за краците, топъл за целия човек, и айде, на Шон сладура. Как може така да ме зарежда този човек? Heart Eyes

Кардиото ми помогна да се раздвижа по друг начин от бягането. Особено клековете добре ми дойдоха, което е парадокс отвякъде. Странно нещо е човешкото тяло. Няма да престане да ме изненадва.

Много, много добре ми дойде Т25. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Преди и след пих Глутамин, аз си го пия от 2 месеца де. Преди лягане аспирин Ц и сега съм много, много по-добре.
Та така мина моят пост-маратонски ден 1. Много емоция, много чудо.

Днес е празник- не съм на работа. Ура!
След малко ще направя Спийд на гладно, довечера съм на бокс! Има тренировка, треньорите не почиват.

Честит празник! И успешен ден! Hug





# 686
  • Мнения: 3 067
Непо, благодаря :*
Агент, аз още свиквам с лудостите ти хахах Simple Smile Много си красива и роклята е чудесна. Иначе за корекциите - идея нямам Simple Smile
Вчера 2ден от 80ДО- много ме мързя, ластиците ме подлудиха просто, изобщо не го изкарах така положително като ден 1.

# 687
  • Мнения: 19 733
Нищо положително не се очертава и в моя ден. Противно на всички майки - орлици, чаках да минат празниците, за да изпратя мъж на работа и дете на ясла, но не! Дете е болно с температура, кисело до безподобие, а мъж още спи. Мен ме чака куп работа + Шон и Джоана. Идва ми да се гръмна.

# 688
  • Мнения: 1 348
За днес Total Body Circuit.
Дези, браво за страхотната форма!
Кристи, да минава бързо на детето.
п.п много ми е гадно за това, което се случва с Боян Петров.

# 689
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Отчитам същото и аз. Това ми е най-трудната тренировка след Cardio, но тази седмица и двете минаха по-добре. Само лицевите накрая се налага малко да модифицирам.  Embarassed А уж ги можех... newsm78 Относно килограмите, миналата седмица свалих малко, сега си ги качих. Почвам вече да се чудя какво става... Tired Tired Tired Накрая ще си ходя такава закръгленка... Confused

Аз се надявам на добра развръзка с Боян. Днес не съм чела дали има нови новини, но се моля всичко да е наред. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт