Тупкат мънички сърца в ОКТОМВРИЙСКИТЕ ни слънчица

  • 46 964
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Сетих се да питам - ще вземате ли на ФМ татковците ? Нашият чинно си ме чака на всеки преглед, ама до сега с вагиналния ехограф не ми се виждаше уместно да влиза. Blush Предполагам от тук нататък с коремния би трябвало да може?

# 46
  • Мнения: 28
Мъжът ми и на вагиналните беше с мен. При провеждането им никой не се вълнуваше особено много от самия начин за извършване на процедурата. Важен беше екранът с бебчето. Simple Smile

Сетих се да питам - ще вземате ли на ФМ татковците ? Нашият чинно си ме чака на всеки преглед, ама до сега с вагиналния ехограф не ми се виждаше уместно да влиза. Blush Предполагам от тук нататък с коремния би трябвало да може?

# 47
  • Мнения: 73
Сетих се да питам - ще вземате ли на ФМ татковците ? Нашият чинно си ме чака на всеки преглед, ама до сега с вагиналния ехограф не ми се виждаше уместно да влиза. Blush Предполагам от тук нататък с коремния би трябвало да може?

На първата бременност ММ не пропусна нито един преглед.А сега иска не иска е с мен, защото прегледите ми са на 70км от града, в който живеем, а аз вече не искам да шофирам толкова дълго, че с това гадене е кофти.Та и сега си влиза с мен, той горкия на какво ли не се нагледа след първото раждане Blush

# 48
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Аз мислех, че не може като е с вагинален и не съм питала даже Blush Горкият, ощетила съм го Bowtie

# 49
  • Мнения: 73
Някой беше питал за ФМ, ето подробна информация.
http://bremennost.bg/koga-se-pravi-fetalna-morfologiq.html

# 50
  • Мнения: 8
Здравейте момичета, следя ви от около 2 седмици и сега след като минах първият си преглед реших да се запиша официално. Казвам се Мартина на 29(почти 30) години от Гр.Пловдив. Втора бременност, с термин 29-ти октомври. Още не съм чула сърчицето,на 15 март съм отново на преглед и се надявам да го чуя. Имам прекрасен син на 5г и 9м,който е много щастлив, че ще става батко и много иска да е сестричка. Аз се чувствам добре, с леки неразположения. Работя в детски магазин и сега и вкъщи и на работа все съм на бебешка вълна Simple Smile

# 51
  • Мнения: 548
И моя мъж присъства на абсолютно всичко по правенето на бейби.
От първата инжекция, през скановете, когато следихме как растат фоликулите, пункцията, накая трансфера. На кървни изследвания, на всички сканове. Сега гледам да ги записвам в събота, за да не се налага да си размества смените, но в началото нямах право на избор. Дори сега на прегледа за пола като записвах, ми казаха че имам право да заведа до 5 човека + 3 деца Grinning И самата зала е оформена като кино салон.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте, благодаря за новата тема !  Hug
Аз писах във Фейсбук, все още очаквам прегледа на 15.03 където очакваме да чуем сърчице..... точицата върви назад. Ако не се чуе нищо, значи имаме проблем.
Опитвам се да съм спокойна и позитивна, но ми е трудно...

# 53
  • Мнения: 301
Пумпалче,  абе много забавни неща в Англия -дневници, кабинети като кино зала. Grinning
Иначе и мм е с мен от самото начало в целия процес. Но на раждането не го ща. Joy
Аз да ви се пооплача малко, вчера получих гастритна криза и цял ден ме болеше стомаха и беше подут, повръщах доста. Пих само но шпа и продължавам с него и слава богу болката поотмина и само на моменти я усещам. Дано на беб не му е станало нищо, че съм на преглед чак след седмица и ще откача, а не ми се иска да звъня на док, още повече, че се чух с гастроентеролог.

# 54
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Feline, всичко ще е наред!

# 55
  • Italia
  • Мнения: 134
Аз съм 2ра бременност с термин 03.10 и в момент живея в гр.Ямбол.

# 56
  • Мнения: 2 224
Feline, стискам палци всичко да е ок!

Elfy, звучи ужасно, но не мисля че бебето е усетило нещо. Майката може да си повръща и да се мъчи, на бебето нищо му няма. То си взима това, което си му трябва.

lilavka, добре дошла! Ето към кой може да се обръщаме за консултации относно бебешки продукти. Особено на който му е за първи път Blush Днес бях по магазините и видях някакви бодита за бебета 46 см и разни други бебешки дрешки и така ми се прииска пак да си имам едно малко бебче, хем още бъдещата кака е полу-бебе. Пълно ку-ку. Гледам да не мисля за безсънието, което ще ме чака Rolling Eyes

Аз съм с леко гадене, но пък е през по-голямата част от деня. Освен това отново имам рефлукс и от време на време се оригвам. Ужасно е. И миналия път бях така Tired Face

Аз си бях купила бебешки дневник за дъщеря ми, но после дори не го попълних целия. Освен това си дадох сметка, че за някои неща ми се иска да има повече място като информация, а пък други изобщо не отговаряха на нашата ситуация. Така че според мен по-добрия вариант е на човек ако му се занимава да си го направи сам. Така има повече свобода какво и как да съдържа. Има много идеи в интернет.

Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 01:48 от Anastasiya_S

# 57
  • Варна
  • Мнения: 457
Здравейте мами, аз май съм единствената, която винаги ходи сама на прегледи и изследвания. Таткото дойде само на 4Д с предната ми бременност. Имам също чувството, че съм единствената, която са я гледали само с коремен ехограф. Иначе за първа страничка не мога да кажа термин, защото както споделих ми го определиха, но на ехограф излезе цели две седмици забавяне. Сега се моля всичко да е наред, че ще ходя на преглед чак след три седмици, а ако знаете колко ми е лошо, пазя дивана по цял ден

# 58
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Здравейте и от мен!
Идвам от поредния преглед и отново с контракций. Поне кървене нямам. А медийната ми зведа е хипер активна. Определиха ми термин за 13.10 дадох кръв и всички други екстри,иска да ми продължи болничния ми АГ а на мен не ми се стой в къщи ама като се налага ....

# 59
  • Мнения: 111
cvety, почивай повече мила, и не се натоварвай. И аз в последно време, особено след като не ми продължиха договора на работа, си стоя в къщи предимно и се занимавам с домашна работа. А и последните дни ми беше доста гадно на стомаха, като гадене, или както се чувства понякога от дълго пътуване. Имам и срокове за предаване на курсови работи (уча магистратура), а така не ми се поглежда нищо, много ми е мързеливо, ужас Sad Хубавото е, не не ме боли нищо, нямам оплаквания, като изключим гореспоменатите, не  се е повтаряло кафеникавото зацапване от 4-5 седмица. Най- вероятно е било от закрепването на ембриона в матката. Пожелавам ви усмихнат и спокоен ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт