Отговори
# 705
  • Мнения: 992
Момичета, ужасно ви благодаря, знаете какво е хем да ти се споделя с някой, за да ти олекне, хем да не можеш да говориш с всеки за това. Дори с мм не мога да говоря за всичко. Опитвам се да съм силна пред него, той пред мен също, но го усещам, че и на него не му е добре.
Тонче, целувки на бебка, да расте все така любопитна и здрава и да ви изпълва дните със смисъл.
Скорпи, нямам думи и аз. Вече имам чиството, че знам повече от “лекарите”. Постоянно чета, ровя се, интересувам се, а те май и това не правят, с всичко на изуст май действат.
Смятам да обсъдя всичко с док и да ьапочна с тромбофилията и прогестерона, ще го видя какво ще каже и той, но смятам веднага след прегледа да задействам нещата.
На първо време се моля да е наистина БХ, да не се окажа ИМ, че това ще ме довърши. Утре ще пусна пак ЧХГ, ако не ми е дошло. Да се надявам да се приключи по-бързо, че се изтормозявам така..,
Благодаря отново на всички ви, желая здраве на семействата ви ❤

# 706
  • Мнения: 51
Диди ще стискам и аз палци всичко да е наред и да няма проблеми. Момичета искам да питам един въпрос, понеже това ми е първа бременност, колко време след закъснението мога да отида на доки и да се види дали има плодно сакче и бебче ?

# 707
  • София
  • Мнения: 1 268
9
Диди ще стискам и аз палци всичко да е наред и да няма проблеми. Момичета искам да питам един въпрос, понеже това ми е първа бременност, колко време след закъснението мога да отида на доки и да се види дали има плодно сакче и бебче ?

Аз си запазих прегледа да ми се пада 14 дни закъснение , през цялото време все пак сържах връзка с доки по тела, за да му казвам как са резултатите и не ме викнаха по рано, казаха че е ок. Може и 10 дена закъснение да отидеш 🤞

Въпреки, че май можеше и по-ранко да си запиша от време на време имам леки болки или не са точно болки а стягания нз точно какво, нещо като ПМС...  и мн се притеснявам, като не зная какво е, нз дали е нормално. В никакъв случай не е нещо нетърпимо, но се усеша, особено вечер,  като се връщам от работа и седна се почва. Дано всичко да е ок.

Последна редакция: пт, 30 мар 2018, 08:08 от Еуфория16

# 708
  • гражданин на света
  • Мнения: 31
Live_Love - цветната снимка е едно от следващите изследвания които ми престоят. Ако сега резултатите ми са ОК, вероятно снимката ще я направя още следващия месец, така и така трябва да се прави.

Fallingstars  - бях при Д-р Васил Даскалов в Пловдив.

# 709
  • София
  • Мнения: 6 010
Дианка, стискам палци и аз да не е извънматочна. Добре си решила за следващите действия, сигурна съм, че скоро ще се похвалиш с резултат!
Невена Костова, мисля, че след 10-12 дни закъснение можеш да отидеш. Също така можеш да се запишеш в някоя от отчетните теми по месеци, там момичетата са запознати Simple Smile
Еуфория16, нормални са тези "болки", матката расте в момента, а и се пълни с кръв. Кога ти е прегледът? Simple Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 1 268
Чак на 10, сама си го записах тогава, за да е минало достатъчно време. Дано устискам до тогава 🌸 още не смея да се запиша в отчетите групи, поне докато не ми мине прегледа и се уверяя че всичко е наред. Но мога да надникна да видя какво пишат 🤞🌸

Последна редакция: пт, 30 мар 2018, 09:28 от Еуфория16

# 711
  • Мнения: 396
Дианка нямам компетентност по темата затова и не пиша , но силно се надявам всичко да мине бързо и скоро да се похвалиш с “+” тест , желая ти много късмет🤞❤
Невена , Еуфория , дано при прегледа при доки да чуете едно прекрасно малко сърчице ❤👶🙏

# 712
  • Мнения: 2 340
Suzana, следене на О, прием на различни прогетеронови препарати, докато намерим точната доза и медикамент... проба-грешка малко.. но това е.. и до третия месец от бременността приемах конска доза прогестерон..

# 713
  • София
  • Мнения: 1 358
Тончеее (hug), гушки за теб и беба.
Тук съм. Чакам заповед от фонда и после ще се хваля Simple Smile

Целувки на всички - не пиша, но ви чета Simple Smile

# 714
  • Мнения: 384
Дианче HugHugHug
Стискам палци всичко да се нареди както трябва!

# 715
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Имам ову болки ,по календар е утре ама явно подранява за ралика от ММ който няма да си дойде в близките 2 седмици Joy май ще се смея че ми омръзна да плача.Мрън Nerd

# 716
  • Мнения: 809
Скорпи 🤣🤣🤣 отиди ти на гости при твоя мм за ден два 😗 . Понякога така се получава че дори и много да го желаем ни дели я разстояние я скандал . Нищо за другият месец да се подготви от по -рано . Аз утре ще пускам прогестерон и Е2 на 7 ден от ову . Но имам от два дни много странни болки в матката все едно съм в цикъл 😝😝😝 не мога да се протегна  , така ме прерязва като вдигна ръце 🤐 . Дано не ме хване някой вирус .
Успех на не чакащите момичета 🌼🌼🌼

# 717
  • София
  • Мнения: 1 268
Имам ову болки ,по календар е утре ама явно подранява за ралика от ММ който няма да си дойде в близките 2 седмици Joy май ще се смея че ми омръзна да плача.Мрън Nerd

Ех скорпи, лоша работа ама такива са обстоятелствата сега, сега като се върне ще остане ли до следващия рунд, дргия месец?

# 718
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Божа работа момичета уж ще остане за повече ама да сне здрави ще видим.До де не видя не вярвам Joy
И мен така ме боли но ми 14ден матката и Я сякаш съм в цикъл но при мен ову трябва да е.Blush 7 дни след О не знам на какво може да се дължи.Питай доки.

# 719
  • Мнения: 809
Момичета много сте тихи тези дни 🌼 Честит празник 🌸⚘🌼
Аз влизам да помрнкам пак съм с нисък прогестерон след ову 😝 омръзна ми значи . На доки съм чак на 24 .04 и не знам дали има смисъл да и звъня , при тази стойност въообще дали е възможно да се случи нещо . При мен явно проблема е в този прогестерон а не пия нищо за него , най -вероятно и БХ ми е заради него 🤔 . Ще говоря сериозно този път с нея , имах някакво вътрешно чуство че този път е станало , до сега не ми се беше случвало .  Прогестерона ми е 13.45 при реф 1.7-27

Общи условия

Активация на акаунт