"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 6

  • 69 181
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Приятен неделен ден на всички! Еми благодаря, че ни припомни тези приятни емоции около сериала.
 
И още няколсо слънца за повече настроение






Много и отива детенце на Амине, а ако беше и от Толгахан....... ех, мечти, мечти

# 46
  • Мнения: 27 416
    Еми , Мерси за жеста  но с камуфлажни дрехи не го харесвам . Ква е тая мода  ooooh!

# 47
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Лолита 🤗, Велвет 🤗
Еми 🤗, Феми 🤗 ще го чакаме, може пък да е хубав сериал, нетфликс правят яки неща - пък и с Ча




Еми, благодаря за клипчетата и за интервютата, не ги бях чела - явно много си обича Алмеда, но тя е станала доста по хубава от преди, слаба - но и много по хубава, чак не си прилича


И нашите хубави влюбени ❤









# 48
  • Мнения: 13 511

Приятен неделен ден на всички! Еми благодаря, че ни припомни тези приятни емоции около сериала.
И още няколсо слънца за повече настроение

Скрит текст:



Много и отива детенце на Амине, а ако беше и от Толгахан....... ех, мечти, мечти
Velvet и аз се унасям в такива мечти. Харесвам Толга и Амине като двойка!
Феми коригирам се веднага:
Събличаме дрехите, няма да те нервя, я!
Скрит текст:



а този сладур го обожавам ядосан

# 49
  • Мнения: 27 416
 Горещо стана   Crazy ядосан Ийт и Ча по плочки .  Не съм гледала нищо на Нетфликс но добри отзиви съм чувала .

 Сори но Алмеда  ми кифлее

# 50
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 964
Че тя си е кифла  hahaha

Ммм  Crazy Чачко по плочки и ядосан Иит  Crazy

# 51
  • Мнения: 1 042
Благодаря на MAMA-AN за съдействието, помощта и подкрепата около пускането на новата тема!

Благодаря на Димана за чудесното експозе!

Благодаря на Zvetanka за клипчето, което ни предостави!

Благодаря на Профи за превода на песента  на  Dilek Kavraal/Kahramanım/“Герой мой“

Благодаря на всички вас, момичета!

Без вас темата нямаше да бъде толкова интересна и посещавана!

И аз да се включа в поздравленията за новата тема. Еми, ти си невероятна и всички ,които са ти помагали, разбира се!!!Толкова прол.
етна зелена визия има тази тема, че как да не драснеш няколко реда. А и гледам нови попълнения има- така трябва - повече хора повече гледни точки.
Фейо синеока, без да разбера съм постнала в старата тема едно клипче, за да се запознаеш с Бурак. Той е моята слабост и всички тук се съобразявт с мен и ми пускат малко гъдели, е и Толга също не го забравям.

# 52
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Дааааа абсолютна кифла и лигава, ама явно Толгахан такива харесва, но по хубава е от преди - явно има нещо пипнато по нея

Нови от Амине 😊


# 53
  • Мнения: 1 042
хубаво е момчето,Еми,с риза, без риза- зелена, черна-май синьото е неговия цвят

# 54
  • Мнения: 13 511

Че тя си е кифла  hahaha
Ммм  Crazy Чачко по плочки и ядосан Иит  Crazy
Горещо стана   Crazy ядосан Ийт и Ча по плочки .  Не съм гледала нищо на Нетфликс но добри отзиви съм чувала.
 Сори но Алмеда  ми кифлее
Съгласна съм за кифлата!
Хайде, да стане още по-горещо!





и нещо за Нади, гледам, че и тя не ни забравя

а аз отивам да се доизпържа в кухнята ....

# 55
  • Мнения: 5 819
   Ето ме е мене в новата тема.  Hug Оф, тази седмица няма да имам възможност да го гледам. Къде мога да гледам повторението?

# 56
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Аз съм гледала доста сериали на Нетфликс - много ми харесват, не са бози, доста различни като стил, но много интригуващи - държат напрежението през всичките серии до финала

# 57
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Леле Еми с последните две снимки уби рибата, чак получих сърцебиене, недей така моля те 😁

И да не игнорираме нашето момче (в бяло малко ми се губи)

# 58
  • Мнения: 13 511

   Ето ме е мене в новата тема.  Hug Оф, тази седмица няма да имам възможност да го гледам. Къде мога да гледам повторението?
Jennifer, добре дошла!

Аз ги гледам през VOYO,  понякога и тук:
https://noviseriali.com/
https://gledai-film.com/
Леле Еми с последните две снимки уби рибата, чак получих сърцебиене, недей така моля те 😁
И да не игнорираме нашето момче (в бяло малко ми се губи)
Velvet, това момче го харесвам с всички цветове на дъгата.






# 59
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 964
   Ето ме е мене в новата тема.  Hug Оф, тази седмица няма да имам възможност да го гледам. Къде мога да гледам повторението?
Лично аз гледам повторенията в нета, на БТв плюс. Всяка серия е активна мисля 6 дни след редовното излъчване. Не се изисква регистрация, гледането е свободно. Peace
А малко по-късно вечер след излъчването по БТв, го повтарят по БТв Лейди.

Мариетче  Hug,
Амине е на мач и освен това чете публикациите за гаджето. Laughing Днес му разглеждах инстаграма и се посмях, особено на една от снимките. Явно има чувство за хумор.
Алмеда струва ми се е оправяла нос, устни, брадичка ... поне на тия места виждам промяна спрямо предишния и вид.
Хубаво е, че и двамата се чувстват щастливи с човека до себе си, и не се страхуват да споделят хубавите моменти с феновете. Освен всичко друго, това определено реже възможностите за всякакви спекулации.
Хиляда пъти предпочитам това пред вечното криене на Чачун.

Общи условия

Активация на акаунт