На пазар в Лозенград и Одрин - 13

  • 148 793
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 566
Здравейте, знае ли някой къде в Одрин мога да намеря ветеринарна аптека? Благодаря ви предварително Simple Smile

Хубав ден и успешна нова седмица!
 

Аптека има в края на главната посока Петъчния пазар от дясната страна. Буквално последното магазинче преди да дойде улицата.

# 541
  • Мнения: 566
Има ли някой, който да е купувал акумулатор за кола от Одрин?
Чела съм, че някои са си купували зимни гуми от там. Ако може и някакви координати да дадете ...

Срущу Марги Оутлета има много гаражчета за ремонт на коли.
Там продават и гуми и акумулатори, има и доста части за автомобили. Казвате какво ви трябва и ви го доставят ако го нямат в рамките на 30 мин. Може да се пазарите

# 542
  • Мнения: 566
Аз пък искам да попитам за килими - къде в Одрин има магазини, освен това как се движат цените им?


има магазини на главната, срещу голямата джамия също. на Входа на кипа от подземния паркинг
Ние сме взимали от Кипата и от магазина до голямата джамия. Много сме доволни и магазинерите търпят на Пазарлък.

# 543
  • Мнения: 771
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?

Не знам какво ти трябва. Предполагам нещо дребно, защото не искаш да рискуваш да плащаш мита на границата. В Кипата има сектор за техника

Примерно за детето PlayStation ще намеря ли

Скъпи са.  Имат мито за стока извън ЕС и няма кирия за голяма техника в Турция. 
Някой сушоарче само

Да прави сте че има мито но друг е въпроса дали ще ви накарат да си го платите. По принцип ако си вземате нещо за вас никой няма да ви направи проблем. Ние декември си купихме телевизор за 900лв и на границата ни пуснаха без проблем. В Бг беше с 500лв по-скъп.

# 544
  • Мнения: 327
Благодаря, makak, не съм видяла търсачката!

# 545
  • Мнения: 237
Здравейте.Искам да попитам къде в Одрин продават техники?

Не знам какво ти трябва. Предполагам нещо дребно, защото не искаш да рискуваш да плащаш мита на границата. В Кипата има сектор за техника

Примерно за детето PlayStation ще намеря ли

Скъпи са.  Имат мито за стока извън ЕС и няма кирия за голяма техника в Турция. 
Някой сушоарче само

Да прави сте че има мито но друг е въпроса дали ще ви накарат да си го платите. По принцип ако си вземате нещо за вас никой няма да ви направи проблем. Ние декември си купихме телевизор за 900лв и на границата ни пуснаха без проблем. В Бг беше с 500лв по-скъп.
Даа,хубаво е човек да споделя мнения и съвети от личен опит,а не къде какво прочел.

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Но все пак е добре да се знае и закона как е. Това, че някой е минал без да се спазва е супер, но не е гаранция, че на всеки ще се случи така.

# 547
  • Мнения: 4 275
Мен например, ще ме е страх да рискувам с тв за близо хилядарка.

# 548
  • Мнения: 25
Здравейте, знае ли някой къде в Одрин мога да намеря ветеринарна аптека? Благодаря ви предварително Simple Smile

Хубав ден и успешна нова седмица!
 

Аптека има в края на главната посока Петъчния пазар от дясната страна. Буквално последното магазинче преди да дойде улицата.


Благодаря много !

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 1 008
Момичета и момчета, има ли в Одрин хубави и изгодни куфари? Заслужава ли си там да търся или тук нещо да намеря...?

# 550
  • Мнения: 27
Здравейте утре мислим да отскочим до Одрин че ще ни е за пръв път някой знае ли дали утре ще работи синия пазар и къде се намира горе долу.

# 551
  • Мнения: 327
Здравейте утре мислим да отскочим до Одрин че ще ни е за пръв път някой знае ли дали утре ще работи синия пазар и къде се намира горе долу.
Спирате на паркинга на Марги Аутлет и зад него през една железопътна линия отивате пеша до Синия пазар.Не знам дали работи в делнични дни, но нищо не пречи да проверите!

# 552
  • Димитровград
  • Мнения: 810
Няма железопътна линия, има сервизна уличка.😀

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
И син пазар няма в друг ден, освен събота.

# 554
  • Мнения: 351
Здравейте утре мислим да отскочим до Одрин че ще ни е за пръв път някой знае ли дали утре ще работи синия пазар и къде се намира горе долу
Синия пазар е само в събота.
Същите търговци продават и на мястото на Петък пазара. Много пъти сме ходили в понеделник и търговците работят там.

Общи условия

Активация на акаунт