Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #15

  • 92 596
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 541
Ваня Hug и какво стана, видеозонът ли се строши? Wink При прегледа Бурджу и Мехмет бяха заедно в стаята....лекарката като говори за бебето /по принцип/ на ухо ли говори с бременната, а тя решава дали да каже на съпруг, приятел и т.н. после? Joy Joy Joy Joy
Категорична съм, че "добрата" доктор Ойя Е съучастничка в това малко убийство...но за да е "малко", постави на Бурджу ограничение от 3 седмици, да каже истината на Мехмет Wink
Изяснихме кой как мисли по въпроса, съжалявам, че всички мислите, че така е редно, а аз развалям пейзажа Joy Joy Joy, спирам по въпроса Stop
То въобще има ли изцяло добри хора в реала? Laughing

А че тия двамата са мухльовци в панталони...мисля, че е ясно.

# 31
  • Мнения: 12 828

Пациентката тук я бяха гримирали точно като ....хиена .... Mr. Green


А че тия двамата са мухльовци в панталони...мисля, че е ясно.

Joy Joy Joy Joy Тайлян такова възхищение му удари на Мурат,че да се чуди човек къде въобще му е мозъка   Joy Joy Joy Joy Joy и на двамата
Мехмет- мъж на годината в Сърмашък Joy Joy Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 3 747
Ели, да 13 еп. е от втори сезон.

Лиа, дали Джан е тормозил Дуру Thinking Пак не мога да отговоря еднозначно. Т.е не я е нарянявал и не й е посягал физически. Поне нямам спомен за това. Опита се да я кара да прави неща против волята й Thinking но не чрез груба сила. (А какви неща е причинил на предишната си приятелка Sick персонажа й беше вмъкнат в сюжета и перфектно изигран от Нур Феттахоолу )...Може би това, което му каза Дуру на представлението е синтеза на връзката им. Без претенции, че цитирам точно, но беше отговор на въпроса му защо не го е обичала. Отговорът й беше нещо от сорта "В първия ден, в който ме целуна си казах, този мъж не гледа в очите ми, а в сърцето ми. Ти обикна раните ми. Страданията, обидите, тъмната ми страна.Ти си единственият в този живот, който ме е виждал слаба. Разбира се, че те обичах, Джан. Но не обичах себе си, когато бях до теб. За теб нищо не беше достатъчно. Не се отказваше, винаги искаше още..." Т.е Дуру изпитва този страх заради това, което Джан причинява на хората, които уж обича, но и заради това каква беше тя, когато беше с него.


За по "отделното продължение на Дуру и Дениз" имах предвид, че след всичко изживяно, няма да могат да бъдат вече заедно, както беше в първи сезон newsm78 А връзката им беше "голямата любов" и за двамата Sad


Съгласна съм, но май това е най хубавото. Тя осъзна какво има в лицето на Дениз. Наистина  преминаха през много, но по своеобразен начин излязоха по-силни и закалиха доверието си един в друг.  Дали са продължили заедно или не, пак го оставиха на въображението ни. Но пък показаха, че взаимно са си простили и всичко неизречено, което са крили един от друг, вече не стои помежду им. Тук пак визирам историята на Дуру, която тя е пазила в тайна от Дениз.

Ени, Ваня bouquet мерси за интересните постове.

# 33
  • Мнения: 9 541
Ради Hug, в разговора между двамата и Дуру му каза, че го обича. Май беше след цитата ти. newsm78 Затова не схванах защо тя изпадна в магазина в такава истерия, че Джан е бил там newsm78
Защо изпитва страх, ужас от човека, когото обича?

# 34
  • Мнения: 3 747
Ради Hug, в разговора между двамата и Дуру му каза, че го обича...

Лиа, да и аз това съм написала. Но ти отговорих  и в горния пост. Ще го кажа така - изпитва страх и ужас, защото знае, че Джан е неконтолируем и е способен на ужасни неща.
Колкото до обичта между двамата пак казвам, че не беше точно обич... За мен е по-скоро страст, маниакалност, желание да принадлежиш на някого или по-скоро чувството, че някой те разбира напълно, защото е преживял същото, което и ти (отхвърлянето от майките им)...Знам ли? Но Джан не е научен да обича и това чувство му беше непознато, по скоро на едно първично ниво искаше да я притежава и да е по-значим от Дениз. Затова й поднасяше всичко, което тя пожелае, но на каква цена.
Аз бих казала, че обич беше това между Дуру  и Дениз. Чиста, непринудена, всеопрощаваща. За пореден път казвам сериалът може да се тълкува по сто различни начина, но никой не е само бял или само черен. Всички персонажи са такива, каквито са с някаква причина.

Цитат
То въобще има ли изцяло добри хора в реала?
Ето това са пренесли в сериала.  Peace

# 35
# 36
  • Мнения: 9 541
Ради Hug, мерси много Heart Eyes bouquet
Явно днес не ми е ден....а и с едното око пред компютъра, а с другото настрани, човек трудно се концентрира, поне аз де Joy Joy Joy Joy Обещавам да не питам повече - söz Stop

Ели Hug, Бурчин нас ли чака да излезем? Ex много e готина Peace

# 37
# 38
  • Мнения: 9 541
Здравейте, момичета Hug

Ели Hug, утрешната серия на МУ обещава да е много интересна! Peace Благодаря за фраг2! Heart Eyes
Ето за това говорех, че д-р Ойя спести истината за бременността на Бурджу или по-скоро за липсата и  Simple Smile Сега Ойя къде е хукнала да "оправя" нещата, ако всичко беше наред, че си замълча, както казвате? Simple Smile



Fi is preparing to show in 6 countries in the world: France, Belgium, Austria, Germany, Switzerland, Netherlands #Souma...ФиЧиПи ще напада в Европа, ще бъде излъчен в 6 европейски държави Peace




https://www.youtube.com/watch?v=PMIZEol5Zkk

Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 11:42 от lia-martin

# 39
  • Мнения: 12 828
За тези които харесват ЕлБар
 Тери е сложила линк с БГ превод на

Време за щастие



https://vk.com/wall468618783_108

Не се изисква регистрация за гледане.

Благодаря и тук за превода на филма
bouquet bouquet


# 40
  • Мнения: 3 747
Eли, Лиа  Hug Hug

Лиа, Фи определоно постави началото на нова ера в дизи сектора, тази на интернет сериалите.
Ето, на хоризонта вече се задават няколко нови предложения.

Hangi yerli internet dizisini daha çok merak ediyorsun?



Eли
, прекрасна снимка на Бурчинка. Снощи Джем Талу я сподели. Днес пък Бурчин сподели тази



Невероятно талантлив фотограф е, но и моделката е супер чаровница Simple Smile

# 41
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, благодаря за "Време за щастие" bouquet

Голямо мерси и на Тери Hug и на бг-екипа!

Ради Hug, Бурчин е като принцеса Heart Eyes
Радвам се, че има нови предложения Peace Дано броят на сериите и времетраенето на И-нет сериалите  се запази Praynig
Да видим кога  турският СЕМ ще цензурира и тях newsm78

Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 18:11 от lia-martin

# 42
  • Мнения: 12 828
Бурчин наистина изглежда прекрасно Peace

Мерве, кралица



https://www.youtube.com/watch?v=Z747bGCu06s

 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Рускините пишат ,че в Т арабите коментират и често излизало вярно newsm78 newsm78
Прилича ми на жълтина
❗МЕЖДУ ГЁКЧЕ БАХАДЫР И БАДЕ ИШЧИЛ ПРОИСХОДЯТ КРУПНЫЕ ССОРЫ❗
Скрит текст:

Ссоры двух актрис разгораются, в основном, на материальной почве.
Их споры по-прежнему не утихают, из-за понижения рейтингов продюссеры обязаны принять кардинальные меры. Баде Ишчил покинет сериал, в серии, которая выйдет через 4 недели, смерть её персонажа уже начали прописывать в сценарии.




.........................................................
От Гюлизар кадър


..........................................................

Зад камера от Невестата

Скрит текст:


Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 18:42 от eliNIM

# 43
  • Мнения: 8 446
wavey wavey wavey
Скрит текст:
За тези които харесват ЕлБар
 Тери е сложила линк с БГ превод на

Време за щастие



https://vk.com/wall468618783_108

Не се изисква регистрация за гледане.

Благодаря и тук за превода на филма
bouquet bouquet

Ели Hug мерси ,че донесе линка и в нашата темичка  bouquetМного ,много ,много голямо Мерси на екипа който преведе толкова бързо филма  bouquet bouquet bouquet
Филма го изгледах 3 пъти -един път в оригинал директно на турски ,втори път с руски превод и тази вечер вече на български та да ми се изясни напълно  действието  smile3521Готино филмче,лекичко ,приятно и позитивно и ми хареса мноооого  smile3521Имаше доста свежи моменти ,имаше романтика ,имаше красота и завърши с много ,много готин хепи енд  smile3521



Лиа HugРади Hug
Много хубава Бурчин на снимката с розовата рокля  smile3521
Да кажа за Убийствата ,че колкото повече ги гледам толкова повече тая Мерве ми идва да я удуша и ще ми е голям кеф ако на края тя е тази дето е падналата от прозореца или ако не е се надявам тя да влезе в затвора  smile3511От серия на серия става все по -гадна и по-гадна тая жена  ,в началото интригите и бяха до някъде свежи  ,с изключение естествено на това което причини на Ойя в училище де ,но колкото повече напредва серияла нейните действия започват да стават все по грозни и да вредят на все повече хора,а това хич не е готино  smile3511Когато си на 17 или 18 години и направиш нещо не дотам добро може да ти се прости защото си млад и не разбираш напълно последиците  от това което правиш обаче вече като наближаваш 40 и си станала майка и да продължаваш по същия начин да вредиш и то само защото искаш да си главната на улица Сармашък това вече е непростимо  smile3511
Като говорим за зли и зловредни хора  към Мерве ще прибавя и един Невестин кадър Адем ,който на тази снимка си е същински Разпутин  smile3521

Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 23:08 от Eny87

# 44
  • Мнения: 9 541
Момичета Hug

Днес в gecce.com пише, че Илкер и Бурчин не са наемали нищо в Джихангир, всичко било измислица /дано правилно ми е преведено от чичко Гугълчо/ newsm78

https://www.gecce.com.tr/haber-burcin-terzioglu-o-haberleri-yalanladi

Ени Hug, чудесно, че филмчето с тези двамцата ти е харесало Peace Запазвам си правото да го гледам по-нататък Simple Smile




Моето сериалче "Гюлизар" щяло да свършва с 10 епизод, още 2 серии.....нищо от написаното до сега, че имало договор за 14 серии не се оказва истина  Wink
Пренасям по повода пост на Дани Hug от друга тема bouquet
"
Като казахте Гюлизар, Еркан, нашият сценарист /говори за сценариста на ЧБЛ, който си отива/, е написал следния туит - HADİ BUYUR.. GÜLİZAR 10. BÖLÜMDE FİNAL KARARI ALMIŞ... ONCA ÇABA ONCA EMEK ONCA UMUT...

ЕТО ЗАПОВЯДАЙТЕ.. ВЗЕЛИ СА РЕШЕНИЕ ЗА ФИНАЛ НА ГЮЛИЗАР С 10 ЕПИЗОД... СЛЕД ТОЛКОВА УСИЛИЯ, СЛЕД ЦЯЛОТО СТАРАНИЕ, СЛЕД ЦЯЛАТА НАДЕЖДА...  (в този смисъл е преводът!)
"

Ох, че се pазвеселих на това  Laughing:


Общи условия

Активация на акаунт