20 години разлика?

  • 25 117
  • 278
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 231
Сложна тема. Всичко е строго индивидуално, но ето гледам свекъра и свекървата, които имат 10 г. разлика в негова полза. На нея на 55 ѝ се живее, изгледала си е детето, ходи ѝ се насам-натам, интересува се от външен вид, хоби, иска да прави секс. Той вече си е дядо - заспива по фотьойлите, не му се излиза, не му се занимава с интимности. На нея ѝ е тежко, почти всеки път като се видим се оплаква, но се е примирила, какво да прави...
то лошо няма да искаш. ти видимо си я познаваш. според теб реалистично ли е желанието ѝ? иначе казано, при равни други условия, има ли шанс да я огрее? не само от мъжа ѝ, а питам по принцип. ако си представим, че е вдовица - при този социален статус, външен вид и здравословно състояние - има ли кой да я ..... ?

# 241
  • Мнения: 9 991
По непреямлива разлика с видими външни белези е 30 и 50 години. Пак 20 години разлика, но единия още няма бръчки, на другия няма как да не му личат годините. Има и такива двойки, когато мъжа е по-млад. Било да тъси финансова изгода с някоя заможна госпожа и то не са малко тези случаи. Да не говяорим че има мъже като манекени зад които всеки се обръща с неатрактивни жени, защото са заможни.

# 242
  • Мнения: 574
Във връзката 40 год. жена-60 год. мъж аз виждам само материални облаги, сигурност, имоти, бизнес, власт, обществено положение, осигуреност на децата.
само?

дай го това "само" на 99% от жените на 40 Wink
Съгласих се. Аз, за съжаление, разсъждавам с моя 32 годишен мозък, който го вълнуват съвсем други неща. Като стана на 40  може би и аз ще клоня натам.

# 243
  • Мнения: 2 111
то лошо няма да искаш. ти видимо си я познаваш. според теб реалистично ли е желанието ѝ? иначе казано, при равни други условия, има ли шанс да я огрее? не само от мъжа ѝ, а питам по принцип. ако си представим, че е вдовица - при този социален статус, външен вид и здравословно състояние - има ли кой да я ..... ?

Ами тя е запазена , поддържана, спортна натура. Знам, че има 2-3 обожатели, но тя е много религиозна и едва ли би тръгнала да прави нещо извън брака. 

# 244
  • Мнения: 15 619
При жена на 20, мъж на 40 е лесно и емоционално, но при жена на 50 и мъж на 70 вече жената е като на работа в старчески дом. Колкото и странно и грозно да звучи. Това е моето мнение.
Жената на 50 дали ще има още цикъл?
А простатата кога алармира!? Все по-рано.Grinning

# 245
  • Мнения: 3 231
винаги съм смятал, че 55 е много кофти сексуална възраст за една жена. на собствения със сигурност си му омръзнала (ако въобще му е останала сексуална мощ, дай Боже всекиму). на тези, по-възрастни от теб, не им е до секс. на тези, по-млади от теб им е до секс, но не с твоя възрастов регион...

говоря за среден социален статус. ако е богата, там е различно. за много 30-годишни мъже това внезапно я превръща в изключителен сексуален обект...

# 246
  • Мнения: 3 777
При жена на 20, мъж на 40 е лесно и емоционално, но при жена на 50 и мъж на 70 вече жената е като на работа в старчески дом. Колкото и странно и грозно да звучи. Това е моето мнение.
Жената на 50 дали ще има още цикъл?
А простатата кога алармира!? Все по-рано.Grinning
Пак стигаме до извода, че всичко е индивидуално.

# 247
  • Мнения: 574
Нофелет, решението за 55 год. жена е да си е взела по-млад мъж навреме. Поне 4-5 год. по-млад от нея. И това долу горе в периода, когато тя е на 48, той на 43. В този период не се забелязва много разликата. Мъжът на 50 би трябвало да може да прави секс без проблем поне докато на нея все още й се иска.

# 248
  • Мнения: 15 619
При жена на 20, мъж на 40 е лесно и емоционално, но при жена на 50 и мъж на 70 вече жената е като на работа в старчески дом. Колкото и странно и грозно да звучи. Това е моето мнение.
Жената на 50 дали ще има още цикъл?
А простатата кога алармира!? Все по-рано.Grinning
Пак стигаме до извода, че всичко е индивидуално.
От мъдрия ти извод ли "стигнахме" до там?  Grinning
Всъщност проблемът с простатата надига вой при все по-млади мъже и все по-често. Така че хич не се шегувам. По-овреме мислете, че после ни едното, ни другото ще можете качествено, и без менопауза...

# 249
  • Мнения: 6 969
При жена на 20, мъж на 40 е лесно и емоционално, но при жена на 50 и мъж на 70 вече жената е като на работа в старчески дом. Колкото и странно и грозно да звучи. Това е моето мнение.
Жената на 50 дали ще има още цикъл?

А цикълът какво точно има със секса. Даже без цикъл по-добре. Няма нужда от предпазване.... нещо против забременяване..... менопауза..

# 250
  • Мнения: 3 777
Пак стигаме до извода, че всичко е индивидуално.
От мъдрия ти извод ли "стигнахме" до там?  Grinning
Всъщност проблемът с простатата надига вой при все по-млади мъже и все по-често. Така че хич не се шегувам. По-овреме мислете, че после ни едното, ни другото ще можете качествено, и без менопауза...
[/quote]
 Предполагам знаеш, че простатата алармира предимно мъжете, които са спрели да правят секс. Познавам жена, която влезе в менопауза на 40 години и мъж, който спря да прави секс на 42. Да, прекалено рано е, но се случва. Не е ли всичко индивидуално? Да навлизам ли в подробности, че след менопаузата желанието за секс и овлажняването намалят? Да, има лубриканти, които помагат проникването, но те не помагат особено на изтънената лигавица на вагината, която много лесно се претърква и кефа от цялото упражнение отива на кино. На мъжете годините също се отразяват негативно, желанието и възможностите прогресивно намаляват, но гореописаното е строго индивидуално за всеки човешки организъм.

# 251
  • Мнения: 3 231
какви задълбочени познания по спецификите на дъртата вагина... а аз до днес нищо не знаех за нея Sad

# 252
  • Мнения: X
... Да навлизам ли в подробности, че след менопаузата желанието за секс и овлажняването намалят? Да, има лубриканти, които помагат проникването, но те не помагат особено на изтънената лигавица на вагината, която много лесно се претърква и кефа от цялото упражнение отива на кино...
Баси! Аз не съм жена  Shocked В менопауза, с непресъхващо желание за секс.
Простата нямам... Кво съм тогава???  Shocked Shocked Shocked

# 253
  • Мнения: 11 505
А цикълът какво точно има със секса. Даже без цикъл по-добре. Няма нужда от предпазване.... нещо против забременяване..... менопауза..

Нищо чудно, че е пълно с нежелани бременности.... ма то т'ва щото жените не са в менопауза!!!! (Искрено се надявам да не сте сериозна в твърденията си). Прочетете малко по въпроса има ли общо "цикълът със секса" или по-скоро "менопаузата с либидото" преди да правите такива велики заключения. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 15 619

 Предполагам знаеш, че простатата алармира предимно мъжете, които са спрели да правят секс. 


... годините също се отразяват негативно, желанието и възможностите прогресивно намаляват, но гореописаното е строго индивидуално за всеки човешки организъм.
  Е, аз друго знам. 

Но както и ти отбелязваш, възможностите на всеки са индивидуални. Grinning Ще се съобразя.

Общи условия

Активация на акаунт