20 години разлика?

  • 25 112
  • 278
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 11 505
Хипотетично.... ако 20 годишната девойка и 40 годишният "младеж" останат тугедър докато тя стане на 40, а той на 60... сексът така или иначе ще е мираж след 20 годишно съжителство (статистически така се случват нещата).... какъв е изводът? И двамата ще са доволни... той няма да си иска (това не е много сигурно... ама хайде за случая да го превърнем в сексуален инвалид щот е на 60), а нея много отдавна ще я е хванала "мигрената". Sunglasses

# 226
  • Мнения: 15 619
 
Скрит текст:
В подобни виждания водеща е любовта. Донякъде и секса, щото без него... кво прайм? Пеем тиролски песни?
Значи, в подобни сметки водеща била любовта...   Ааххаха! Joy
Секса доколко, Манекен? И чий секс, щото в тия сметки жената е силно ощетена. И на младини, и на старини. Grinning
Жената ощетена? Не стана ли ясно и от този форум, че мъжете имат нужда и искат повече секс от жените? Жените са тези, които ги "боли глава" или пък не са в настроение за интимни ласки.
Кой си вади такива изводи!? Че жената има нужда от по-малко секс?  Как ти е станало ясно от форума, не знам, сигурно хвърляш карти, но явно и това не ти се отдава добре. Жената я боли глава, като няма мъж до себе си или по-точно зле представящ се такъв..
Мъжът на двайсет и на тридесет  - ок! Но от 40 и няколко нагоре, ще ме прощаваш, ..........................................
 Значи на 40 и кусур ще вземеш младо момиче, да си подсигуриш малко секс на привършване и много време здрава гледачка ... Grinning
 

Последна редакция: ср, 14 мар 2018, 21:56 от luna

# 227
  • Мнения: 32 567
Така си е. То на 40 може и да е добре. Ама сигурно като чукне 50 вече ще е все по-рядко. А жената ще е в разцвета на младостта си и нищо няма да я огрява, горката  Sad
Къде са тези жени, които имат нужда от секс повече от средностатистически мъж? Вероятно има и такива, но те са пренебрежително малко, което ги прави много ценни. Заради някоя такава, повечето мъже биха се навили да изневерят, дори и ако жени да не са гаджета-трепач. Според мен, мъжете изневеряват най-вече заради секса и ако намерят жена, която да е по-добра от неговата, може и да се разведат. Семейството е институция, която има нужда от постоянни грижи и от двамата участници в него. Ако единия приеме другия като част от мебелировката и нещата се разсъхват.

Извинявай, но ти прочете ли въобще какво написах?  newsm78
И как реши, че жените искат по-малко секс.
Да ми казваш, че 50 годишни мъже правят секс като 20-30 е смешно.

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 3 615
Да разведрим малко темата... Laughing
Един старец при личния си лекар:
- Докторе, ще се женя !
- Чудесно, на колко години е булката ?
- На 21 !
- А Вие на колко сте ?
- На 75 !
- Трябва да ви предупредя, че на тази възраст прекомерните усилия в леглото могат да имат летален изход !
- Да мре, пак ще се оженя !

По темата... доколкото считам за  най-стабилни връзките основани на интелектуално, сексуално и нравствено-етично сходство, възрастта е второстепенен фактор. Фактор, който /ако е над 10+ години/ може много да натежи с времето, при наличие на  други дефицити във връзката.

# 229
  • Мнения: 9 991
Аз не мога да гледам толкова в перспектива. Ако доживеят да имат стабилни отношения 20 години си е нещо. Значи излиза че според вас ще издаянят тя да е на 40, той на 60, че само секса ще им е проблема?

# 230
  • Мнения: 3 231
Защо се счита, че пропастта между един мъж на 60 и една жена на 40 е по-голяма от пропастта между един мъж на 40 и една жена на 20?

И в двата случая разликата е 20 години, но за мен между 60 и 40 сходствата са много повече отколкото между 40 и 20.

Аз съм на около 40 години в момента - тотално не мога да си представя какво мога да правя и каква връзка мога да имам с момиче на 20. На тези възрасти би трябвало пред всеки един от нас да лежат съвсем различни пътища и предизвикателства. Аз на 40 би трябвало да имам съвсем различни интереси и цели в сравнение с едно момиче на 20. На 40 имам деца в училищна възраст, а средностатистическото момиче на 20 през 21 век е още дори далеч от мисълта за свое поколение и т.н. да не продължавам с очевидни неща.

Докато... един мъж на 60 и една жена на 40 според мен могат да имат прекрасна връзка и е напълно възможно след като при всеки един от тях големите жизнени етапи да са покрити - пропастта помежду им да е много по-малка и да не се усеща.

От моята камбанария на мен не момичето на 20 ми е чудно, а мъжът на 40. Не разбирам какво намира в нея, не схващам кое го активира към нея. За мен момичетата на 20 г. са абсолютно и тотално незрели деца. На сегашните си години, около 40, с такова момиче мога да имам само секс, но обвързване - неадекватно ми изглежда отвсякъде. 20-годишните днес не обичат ли да ходят по т.нар. барове - дето някога на това му викахме дискотеки? Ми аз не обичам, скучно ми е там, стар съм за тия работи, пък и когато и да съм отишъл, видимо се чувствам не на мястото си - всички наоколо са с по 20 години по-млади. Не знам.... чудна ми е тая работа...

# 231
  • Мнения: 9 991
Ами аз съм на 40 и общо с мъж на 60г, ако освен с Ал Пачино или Том Крус не искам да имам. Аз съм младолика и изглеждам добре, а мъж на 60 ще изглежда по-скоро на чичо. Тези на 30 са чисто физически по-красиви, и ако всичко е наред в секса и не държа толкова да си говорим. Е те това търси един мъж на 40 в дете на 19. Деца са, карат те и теб да се вдетеняваш и да живееш като млад. Ако те примат и за равен, още повече. Много  младолики и добре изглеждащи мъже има на 40.

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 15:06 от adelinda

# 232
  • Мнения: 18 939
Ти имаш деца в училищна възраст, но много 40-годишни мъже нямат, нито пък са се женили. Така че - зависи от човека. Повечето ми познати мъже на 40 г. (особено сингълите) изобщо не са нито улегнали, нито на акъл по-нагоре от студентките на по 20-22 г., нито са се спрели от заведения и дискотеки. Което донякъде обяснява и защо са още сами, но това е за друга тема.

# 233
  • Мнения: 3 231
Което потвърждава масово приетата теза в повечето мнения - за да има връзка с 20 г. разлика или момичето много бърза да пораства или мъжът е пропуснал да порасне. Или единият много иска да пропусне някакви етапи от живота си, или другият иска да остане в предишни такива.

В средата, в която работя, имам доста колежки на 20. Приятно и забавно ми е да си общуваме, но връзка с това дете (без извинение) не мога да си представя. Това е пропаст. Огромна.

Даже си правя експеримент. Представям, че имаме връзка с някое от тези момичета. Затварям очи и се опитвам да си ни представя някъде - в заведение, на плаж, в планина,. сред приятели, компания, на социално събитие или концерт..... и винаги ми изглежда неадекватно.

# 234
  • Мнения: 574
Е защо 40-год. жена с 60 год. мъж да е по-приемливо? Хайде да обърнем нещата. Кой 40 год. мъж би се хванал с 60 год. жена? Никой. Ну-ла.
Значи, понеже жените на 40 вече са взели-дали, не им се прави секс, дай да се обвържат с някой дядо. Е да, но тези жени са много малък процент. Ако съм на 40, предпочитам някой 35 годишен, който все пак да може да върши някаква работа, без да му трябват сини хапчета.
Същата пропаст си е. На която и възраст да го погледнеш. Както и да се обърне.

# 235
  • Мнения: 3 231
По зададения от теб въпрос не мога да взема отношение. Аз се активирах от това, че масово се споделя мнението, че 20/40 е приемливо, ама 40/60 било неприемливо. И просто се поинтересувах защо повечето хора мислят така. Наблюдавайки 60-годишните мъже, които познавам и съответните за социалния им статус 40-годишни жени, виждам много по-малка пропаст отколкото между 40-годишен мъж и 20-годишно момиче.

# 236
  • Мнения: 574
Отстрани погледнати нещата невинаги са такива, каквито изглеждат.
Във връзката 40 год. жена-60 год. мъж аз виждам само материални облаги, сигурност, имоти, бизнес, власт, обществено положение, осигуреност на децата.
Ако случайно във връзката няма пари - виждам зависимост, принуждение, бедност, безимотност, безработица.
Но никъде и в никакъв случай не виждам общи интереси (като занимание имам предвид или неща, които ни харесват). Все пак, ако са се взели преди 20 години, те вече са изградили своя свят заедно, и са си свикнали. Няма да чуеш от нито една 40 год. жена на крупен бизнесмен, че той не го вдига и не може да я задоволи. Ще ти разкаже, обаче, какво си е купила, къде е ходила на почивка. Задоволява си сексуалната енергия по друг начин просто. Едното за сметка на другото. Всеки е щастлив по различен начин. Не ги обвинявам, така са решили да живеят.
Аз, лично, бих се побъркала.

# 237
  • Мнения: 3 231
Във връзката 40 год. жена-60 год. мъж аз виждам само материални облаги, сигурност, имоти, бизнес, власт, обществено положение, осигуреност на децата.
само?

дай го това "само" на 99% от жените на 40 Wink

# 238
  • Мнения: 3 777
При жена на 20, мъж на 40 е лесно и емоционално, но при жена на 50 и мъж на 70 вече жената е като на работа в старчески дом. Колкото и странно и грозно да звучи. Това е моето мнение.
Жената на 50 дали ще има още цикъл?

# 239
  • Мнения: 2 111
Сложна тема. Всичко е строго индивидуално, но ето гледам свекъра и свекървата, които имат 10 г. разлика в негова полза. На нея на 55 ѝ се живее, изгледала си е детето, ходи ѝ се насам-натам, интересува се от външен вид, хоби, иска да прави секс. Той вече си е дядо - заспива по фотьойлите, не му се излиза, не му се занимава с интимности. На нея ѝ е тежко, почти всеки път като се видим се оплаква, но се е примирила, какво да прави...
В същото време, другият ми свекър е с жена мой набор, имат 20 г. разлика, той на 55 си е супер - джиткат нон-стоп насам-натам, почивки, заведения, и двамата са с големи деца от предишни бракове...Но си поддържат отношения като гаджета - живеят отделно, всеки си води свое домакинство и т.н. Може би ще се съберат някога заедно, а може и да не.

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 15:15 от Кафе с Канела

Общи условия

Активация на акаунт