Лежащи мами - 40

  • 52 405
  • 795
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 891
Аз пиша в темата за Лежащите мами, ама да ви кажа изобщо не съм от тях. Откакто се стопли времето, всеки ден излизам поне за малко, из къщи се движа. То, аз нямам специални предписания за лежане, не съм със серклаж. Поне това оттървах. След инвитро съм, след много години опити, на доста годинки, та затова треперя да не се случи нещо. Броя дните с нетърпение и все си въабразявам, че нещо лошо се случва точно в момента, а аз пропускам да реагирам. Имам и доста седмици до края. Затова ми е уплашено. От нячалото на ноември, кагато стартирах стимулацията, съм под непрекъснат стрес, в паника. Моля се всеки ден да дачакам да си гушна бебчето, за което се боря вече 10 години.

Като теб съм Хелинор,само че 2 години и не е ин витро.От страх,че мога да я загубя  бях в темата.Времето минава бавно,страха е голям,после като се роди пак е така.Искам да те успокоя,но нищо няма да помогне.Желая ти от сърце да гушнеш живо и здраво детенце.

# 766
  • Мнения: 6 618
Иве, търси брат си за съдействие, да намери някой лекар, който да се заеме с твоя случай? Няма да се предаваш, ей!!! Ако не ти е добре, хващай мъжа ти и да те кара, където мислиш, че ще намериш помощ. София - Русе не е малко, но сега няма засилено движение, ако трябва елате в Майчин дом. Питай лекарите дали ще можеш да минеш разстоянието.

# 767
  • Мнения: 199
Момичета,
Искрено ви желая всичко да е наред и да гушкаме здрави бебета накрая Simple Smile
Ако нямате специални предписания или проблеми си се разхождайте на воля, те и бебетата го искат.
Просто мисля, че е хубаво да следите всичко по-често.
Аз пиша в темата за Лежащите мами, ама да ви кажа изобщо не съм от тях. Откакто се стопли времето, всеки ден излизам поне за малко, из къщи се движа. То, аз нямам специални предписания за лежане, не съм със серклаж. Поне това оттървах. След инвитро съм, след много години опити, на доста годинки, та затова треперя да не се случи нещо. Броя дните с нетърпение и все си въабразявам, че нещо лошо се случва точно в момента, а аз пропускам да реагирам. Имам и доста седмици до края. Затова ми е уплашено. От нячалото на ноември, кагато стартирах стимулацията, съм под непрекъснат стрес, в паника. Моля се всеки ден да дачакам да си гушна бебчето, за което се боря вече 10 години.

Като теб съм Хелинор,само че 2 години и не е ин витро.От страх,че мога да я загубя  бях в темата.Времето минава бавно,страха е голям,после като се роди пак е така.Искам да те успокоя,но нищо няма да помогне.Желая ти от сърце да гушнеш живо и здраво детенце.

# 768
  • Мнения: 9 196
Ами ... много мога да напиша по въпроса, от опит, но няма да пиша, защото само ми лаят някакви и ми слагат вето и почвам да се изнервям. Даже няма и да я следя тази тема, то само глупости явно трябва да се коментират, защото иначе било плашещо, а пък фалшиви разговори не ми се водят.

# 769
  • Мнения: 338
Тоновете не са Ок като е будно днес бебето Simple Smile) мърдаше си и т.н, но уви нещо явно не му е добре. Водите са малко поради толкова презрялата плацента, която от 6 седмици е вече тръгнала да старее и следящият един доплер даже не ми пусна за тез шест седмици, нито един дузофарм нещо протеин да изпише поне....иначе ме кефят визитациите тук- боли ли те нещо-не-Ок, чао! А аз не съм постъпила с болки. Ми, седни, та виж ми картона, прочети, не аз да се моля за всичко...или друга визитация-аууу, че много манджа, не яж толкова- това на прага на вратата Simple Smile)) дори не влизат. Нито си измислям, нито нищо, но спрях вече да се занимавам...каквото е писано отгоре-това.

# 770
  • Мнения: 3 040
Ива, защо не отидеш поне до Плевен. Там има много лекари и е по-близо от София. Не може такова безхаберие да се търпи. Аз съм от Свищов и тук от 10 години няма отделение и гинеколози изобщо. Не само неставащи, ами никакви. Болницата ни се разпада от години. Няма един читав лекар. Винаги ходя до Плевен и сега постоянно пътувам. Аз пък недоумявам защо не ме викат на преглед цели 34 дни. Много ми се вижда?!  След 2 седмици ще пускат тонаве за пъри път, в 28 седмица. Знам, че след 30 се следят по-често, ама все пусти страх.

# 771
  • Мнения: 199
Разбирам.
Знам, че  дежурният подписва всеки път тоновете, че са добре.
Аз питах за моите днес и лекарят казва, не са супер, но не са толкова зле за спешно секцио, т.е трябва да се следят и ако станат по-не добри тогава се пристъпва към операцията.Имат си някакви техни критерии, които не могат да пренебрегнат.Става въпрос за Шейново, предполагам навсякъде е така.
Какво казва дежурният при теб?
Ако той не казва, питай някоя акушерка все една свястна трябва да има ...
За водите и плацентата не съм напълно наясно, утре аз самата ще говоря с моя лекар.
Мога да го попитам нещо, ако ми дадеш някакви числа?
Аз също намирам намаляващи води за притиснителни, оставам прилично спокойна само защото разчитам на моя лекар, иначе щях да полудея.(започвам вече, в интерес на истината) .
Плевен в действителност не е далече или Тутракан.
Чувала съм и за някаква Минчева, дали е ок, имаш ли мнения?
Тоновете не са Ок като е будно днес бебето Simple Smile) мърдаше си и т.н, но уви нещо явно не му е добре. Водите са малко поради толкова презрялата плацента, която от 6 седмици е вече тръгнала да старее и следящият един доплер даже не ми пусна за тез шест седмици, нито един дузофарм нещо протеин да изпише поне....иначе ме кефят визитациите тук- боли ли те нещо-не-Ок, чао! А аз не съм постъпила с болки. Ми, седни, та виж ми картона, прочети, не аз да се моля за всичко...или друга визитация-аууу, че много манджа, не яж толкова- това на прага на вратата Simple Smile)) дори не влизат. Нито си измислям, нито нищо, но спрях вече да се занимавам...каквото е писано отгоре-това.

# 772
  • Мнения: 338
Минчева мина веднъж. Сериозна жена- прегледа всичко обстойно. Тези в Тутракан са вече само търговци. Стане ли сериозно при тях пращат в Русе- брат ми като беше на стаж потвърди Simple Smile. Не разбирам от тонове, но Е мн тревожно и вече не вярвам на доктора си...днес пак е дежурен сега и мина за 2 минути каза ще ми каже как са тоновете от днес и така и не се върна Simple Smile). Плацентата има степени, Фил, и тук едната каза, че моята е вече презряла като на жена дето трябва да роди сега..и оттам намаляват водите, не знам като числа никой не ми е казвал...
.а щом моят доктор бе дежурен днес, утре може и да не ми правят запис... Simple Smile за него момиче което помяташе беше добре и нищо й нямаше, докато не я преместиха след цяла нощ силно кървене за чистене...за него беше нищо работа Simple Smile

# 773
  • Мнения: 311
Уффф проклети незаинтересовани хора Rage
Иве, има частни линейки, които могат да те превозят до МД София безопасно. Ето ти един сайт http://medicorrectrans.com. Ето ти и телефона на професор Маринов +359898476614 - завежда отделението по обща патологична бременност. Обади му се и му разкажи за случая, почти съм сигурна че няма да ти откаже да те приеме.
Ще платите малко кинти, но те просто нямат значение в тази ситуация - вярвай ми имам празна бебешка стая у дома и знам.
Действайте хора моля ви!!!

# 774
  • София
  • Мнения: 5 499
Подкрепям Силвето,че все пак е по-добре да дойдеш в Майчин дом и тук да те следят.
А от професор Маринов съм с добри впечатления.Анна Мъсева също ,тя е в същото отделение.

# 775
  • Мнения: 199
И в Шейново е вариант ако решиш.
Идва ми на ум и друго-ако тази Минчева ти е изглеждала ок, мога да намеря номера й веднага, да се обадиш и да я "избереш", не вярвам да откаже.Така ще ти обърне по-специално внимание.

Подкрепям Силвето,че все пак е по-добре да дойдеш в Майчин дом и тук да те следят.
А от професор Маринов съм с добри впечатления.Анна Мъсева също ,тя е в същото отделение.

# 776
  • Мнения: 311
Аз от познати имам отлични препоръки за д-р Вецев ако се насочиш към Шейново. И неговия телефон имам. Ако искаш ще го пратя.

Последна редакция: нд, 06 май 2018, 23:22 от Silveto_i_Yasen

# 777
  • Мнения: 199
Иве,
как си, какво става?

# 778
  • Мнения: 338
Лежа и обмислям вариантите ви Simple Smile)
Днес ми казаха, че щом не ме карат към операционна, не е зле положението... наливат ме с инсулин, глюкоза и витамини, за да наддаде детето. Нещо, което докторът също не бе забелязал, че явно не наддава Ок. Ще преценя какво да правим.

# 779
  • София
  • Мнения: 39 820
Моля пуснете нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт