Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 46

  • 110 327
  • 778
  •   1
Отговори
# 555
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 023
Днес видях, че има нови маски на Garnier. Някой пробвал ли ги е?Има и други видове.

# 556
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
От известно време ползвам коментирания по-напред камък против изпотяване и не съм особено впечатлена.Има случаи, в които пак се усеща неприятен аромат.

# 557
  • Мнения: X
Днес видях, че има нови маски на Garnier. Някой пробвал ли ги е?Има и други видове.


Лелееее,тая Макадамия,Шеа,Арган и тъпото кокосово масло навсякъде ги бутат!!!Ами писна ми!Давайте новите неща!

# 558
  • Deutschland
  • Мнения: 5 496
Мернах ги тия нови маски снощи, но нямах време да видя коя за каква коса е. Тук са 6€, не са евтини чак толкова. А и на мен ми писна от арган и макадамия

# 559
  • Мнения: X
Краставичен или с Лавандула да си взема от обикновените кремчета на Арома?Или направо и двете?

# 560
  • Мнения: 286
Днес видях, че има нови маски на Garnier. Някой пробвал ли ги е?Има и други видове.


Хмм,стана ми интересно ще я разгледам,утре съм в ДМ !

# 561
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз много обичам краставичния.И на Арома,и на Ариес козметикс.Жалко,че скоро не съм виждала този на Ариес Козметикс.От обикновените кремчета на Арома имам невен,беше в комплект с шампоан невен за 3 лв общо.Шампоанът е много хубав,никак не изсушава косата.Кремчето още не съм пробвала,и преди не съм го ползвала.Лавандулата не я обичам като аромат.Имам шампоан с лавандула Шаума,мирише,та се не трае.И е за мазна коса.
Сега ползвам Мил Мил с манго и папая,хем евтинко шампоанче,хем хубаво мирише,хем не премива и не пресушава сухата ми коса(е,чак не е толкова трагично суха като кожата на лицето ми).

На Арома кремовете харесвам много, защото попиват.Сега сложих стабилно количество от Арома Q 10+.Пак попива,пак е хубав,но вече ще купувам само 50+,най-добре той ми действа.От Арома Q10+ ми трябва повече продукт,недостатъчен ми идва.
А като сложа от серума с маслата,после и от крема-е,тогава вече се чувства добре моята кожа.Може обаче за лятото да ми дойде мазен,ще взема да запазя Q10+ за по-топлото,може и да е добре.Много хубаво ми попиват всички видове Арома.Ако взема някой крем,който лепне,не попива или прави кир ефект,си умирам от яд.Скоро не ми се е случвало.

Мога да похваля и кремовете за суха и нормална към смесена кожа на Nature of Agiva Olives.Бяха по 4 лв в Кауфланд,По погрешка взех първо този за нормална към смесена кожа.Ама и той става(е,за мазна никак не става,за нормална към суха е идеален).За суха е много плътен и хубав.

# 562
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Краставичен или с Лавандула да си взема от обикновените кремчета на Арома?Или направо и двете?
Лавандуловият се води заздравяващ,а краставичният хидратиращ. Зависи какво търсиш.

# 563
  • Мнения: 13 341
От обикновените кремчета на Арома имам невен,беше в комплект с шампоан невен за 3 лв общо.Шампоанът е много хубав,никак не изсушава косата.Кремчето още не съм пробвала,и преди не съм го ползвала.
Ако става дума за тези в кръглите кутии, мазала съм си ръцете с такъв по едно време, като ги бях пресушила много с агресивни препарати. Доволна останах, хем бях се докарала чак да ми се лющи кожата от сухота, че беше и зимата. За лице не знам как са, кожата ми е мазна там и си го взех тогава изрично за ръцете, за много суха кожа предполагам че ще се отрази добре.

# 564
  • Мнения: X
Искам ги тези кремчета,имам спомен от краставичния,много хубаво миришеше.Но ще взема първо този с лавандула,обичам аромата ѝ.Взимам ги за разнообразие,гледах видео в което едно момиче много ги хвали,били семейни кремчета,всеки може да ги ползва.Щом е заздравяващ,дали наистина ще заздравява кожата,правили ли са ви някакви проблеми тези кремове?

# 565
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Да, тези в кръглите кутии са.Те и ръцете ми са с много суха кожа.Аз преди кремове много много не ползвах,само вечер, в много мъничко количество,бях с много мазна кожа.На Арома с краставица става за мазна кожа,не опъпчивя,попива, хидратира.На Lirene бях много доволна от матиращия,него и краставичени кремове главно ползвах.
Сега без крем не може.Още като си измия сутрин лицето с вода,кожата се опъва.Преди с гелове се миех,сега само с топла вода и пак не ѝ е добре.Вечер се къпя и под душа ползвах гел,но напоследък мия лицето или с пяната на Нивеа за тяло,или със сапун Дав.И става ужас.Каня се да си купя някакво душ олио,та да не се пресушава толкова.Балеа може би ще взема.

PELLI, никакъв проблем с краставичения не съм имала.Май и лимон съм ползвала,и той беше хубав.

# 566
  • Мнения: 111

mariqivanova799
, понеже казваш, че миеш лицето си с топла вода - гледай да не е по-топла от собствената ти температура, най-много една идея по-топла. Същото се отнася и за водата с която се къпеш. Топлата вода е враг на сухата кожа, дерматолог ми го е казвал, че и аз имам подобни проблеми. А обичах да се къпя с много топла, направо гореща вода, особено зимата. Има голяма разлика откакто промених навиците.

# 567
  • Мнения: 1 924
Нали се сещате ,че масло от макадамия е сигурно 1 % хаха тези масла за доста скъпички Simple Smile всичките.

# 568
  • Мнения: 318
Нали се сещате ,че масло от макадамия е сигурно 1 % хаха тези масла за доста скъпички Simple Smile всичките.

То ако има и 2 капки на цял тон готов продукт пак ще е добре Simple Smile

# 569
  • Мнения: 41
Маските за лице, които са на билкова основа са най-добри, както и домашните маски.Аз си правя и на мойта кожа действат добре.

Общи условия

Активация на акаунт