Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 46

  • 110 223
  • 778
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 731
Да, тези в кръглите кутии са.Те и ръцете ми са с много суха кожа.Аз преди кремове много много не ползвах,само вечер, в много мъничко количество,бях с много мазна кожа.На Арома с краставица става за мазна кожа,не опъпчивя,попива, хидратира.На Lirene бях много доволна от матиращия,него и краставичени кремове главно ползвах.
Сега без крем не може.Още като си измия сутрин лицето с вода,кожата се опъва.Преди с гелове се миех,сега само с топла вода и пак не ѝ е добре.Вечер се къпя и под душа ползвах гел,но напоследък мия лицето или с пяната на Нивеа за тяло,или със сапун Дав.И става ужас.Каня се да си купя някакво душ олио,та да не се пресушава толкова.Балеа може би ще взема.

PELLI, никакъв проблем с краставичения не съм имала.Май и лимон съм ползвала,и той беше хубав.

знаеш ли и аз имах такъв проблем, и видях съвета на едно момиче, за миене на лицето с интимен сапун, сега правя така използвам интимния сапун на билка и ми харесва,че не ми изсушава кожата иначе се почудих с какво да се мажа и полза никаква, последно взех на биофреш крема нощния и ми хареса много , попова и омекотява, фармацевтката от аптеката на Богориди ми каза ,че има  същия крем с урея и пробиотици з амного суха кож, може да опиташ, и да попитам и вас, прочетох във ФБ една момиче похвали крема с лимон на Арома, че почиствал пигментни петна, аз ползвам напоследък този с макадамия, какво ви е мнението за лимоновия

# 571
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Аз съм чувала, че Ахромин премахва пигментни петна. Дали не е спрян от производство обаче 🤔

# 572
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Да, тези в кръглите кутии са.Те и ръцете ми са с много суха кожа.Аз преди кремове много много не ползвах,само вечер, в много мъничко количество,бях с много мазна кожа.На Арома с краставица става за мазна кожа,не опъпчивя,попива, хидратира.На Lirene бях много доволна от матиращия,него и краставичени кремове главно ползвах.
Сега без крем не може.Още като си измия сутрин лицето с вода,кожата се опъва.Преди с гелове се миех,сега само с топла вода и пак не ѝ е добре.Вечер се къпя и под душа ползвах гел,но напоследък мия лицето или с пяната на Нивеа за тяло,или със сапун Дав.И става ужас.Каня се да си купя някакво душ олио,та да не се пресушава толкова.Балеа може би ще взема.

PELLI, никакъв проблем с краставичения не съм имала.Май и лимон съм ползвала,и той беше хубав.

знаеш ли и аз имах такъв проблем, и видях съвета на едно момиче, за миене на лицето с интимен сапун, сега правя така използвам интимния сапун на билка и ми харесва,че не ми изсушава кожата иначе се почудих с какво да се мажа и полза никаква, последно взех на биофреш крема нощния и ми хареса много , попова и омекотява, фармацевтката от аптеката на Богориди ми каза ,че има  същия крем с урея и пробиотици з амного суха кож, може да опиташ, и да попитам и вас, прочетох във ФБ една момиче похвали крема с лимон на Арома, че почиствал пигментни петна, аз ползвам напоследък този с макадамия, какво ви е мнението за лимоновия

И аз си мия лицето с интимния гел (по принцип ползвам на Орифлейм). Проблеми с изсушаване почти никога не съм имала, защото кожата ми е склонна към омазняване и пъпки, с разширени пори. Точно за такава кожа съм чела, че млечната киселина е полезна. А такава има в интимния гел Simple Smile Наистина състоянието на кожата ми се подобри.

# 573
  • Мнения: 2 621
Аз съм чувала, че Ахромин премахва пигментни петна. Дали не е спрян от производство обаче 🤔
Преди няколко месеца си купих Ахромин, не беше спрян.

# 574
  • Мнения: 3 731
Още го има ахромин, но сега в слънцето трябва да се внимава, а и много неми хареса преди мазен, а полза нямаше в избелването

# 575
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря ви момчета за съветите.С много гореща вода се къпя, колкото мога да търпя.Ама мразя хладка вода и не виждам как ще си променя навиците.Единствено мога да започна да се мия с хладка вода сутрин,не се бях сетила до сега.

Който питаше за крем с лимон на Арома-само една кутийка съм ползвала,не помня много впечатления,освен че добре мирише и попива.Имам много лунички,които ме дразнят и само ги покривам с фдт или ББ крем.Не съм забелязала да са избледнели от крема с лимон.Те и от избелващи кремове не избледняваха,пробвала съм.

# 576
  • София
  • Мнения: 245
Аз съм чувала, че Ахромин премахва пигментни петна. Дали не е спрян от производство обаче 🤔

Преди няколко месеца го купих, не видях резултат от него.

# 577
  • Мнения: 9 991
Избелващи продукти не се ползват лятото. Само зимата + висок фактор, ако не вероятността да си докарате нови петна е голяма. Зависи и петната от какво са. Има такива на хормонална основа. За да ги избегнете не се полазвайте на слънце без висок фактор. 30+ за предпочитане.

# 578
  • Мнения: 4 770
Здравейте. Някой може ли да сравни балсамите Pantene с маските в малки бели опаковки? Интересува ме дали си приличат по формула или маските са тежки и мазни. Аз съм ползвала само една тяхна маска в черна опаковка с кератин и беше ужасна, направо като мас, затова и замина при приятелка със силно третирана и изтощена коса (остана предоволна).

# 579
  • Мнения: 9 991
Здравейте. Някой може ли да сравни балсамите Pantene с маските в малки бели опаковки? Интересува ме дали си приличат по формула или маските са тежки и мазни. Аз съм ползвала само една тяхна маска в черна опаковка с кератин и беше ужасна, направо като мас, затова и замина при приятелка със силно третирана и изтощена коса (остана предоволна).
Не е ли по-лесно да прочетеш на етикета продукта за каква коса е? Мазна/ суха/ тънка/ боядисана? Маските винаги са една идея по силни от балсамите, Макар за някои продукти да има впечатлението че са бутафорни и просто не правят нищо.

# 580
  • Мнения: 4 770
Четох обстойно състава, но не е много по-различен от този на балсамите. Аз рядко ползвам маски, защото ми идват силни, но напоследък трудно намирам балсамите и търся някаква алтернатива. Ако някой може да предложи балсам, който хидратира, уплътнява, улеснява много разресването и не утежнява, ще съм благодарна.

# 581
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Балсам от серията Repair на Пантен съм ползвала и бях доволна, но аз обичам разнообразието и все търся нещо ново.
 Сега има нови шампоани Пантен, водят се 3 в 1, но не съм пробвала.

# 582
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Здравейте и се извинявам,ако е коментирано вече.Искам да похваля рол-она  на Лореал,men expert.Повече от година бях със зелената капачка на Виши,скоро видях рекламата на Лореал и реших да го пробвам и то най-вече заради цапането на дрехите.Купих оранжевото, вече почти е изхабено и съм много приятно изненадана и от това,че не цапа и че мирише дълго време.Ходя на народни танци три пъти седмично,вчера го пробвах и на малко по-тежка физическа работа-еми не ме предаде.Днес купих втора ролка,пробвах и другите аромати,но оранжевото най ми допада.Харесвам мъжките аромати и това ми е екстра.InnocentRelaxed

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 16:51 от Елънче

# 583
  • Мнения: 4 770
Балсам от серията Repair на Пантен съм ползвала и бях доволна, но аз обичам разнообразието и все търся нещо ново.
 Сега има нови шампоани Пантен, водят се 3 в 1, но не съм пробвала.
Аз съм доволна от почти всички видове, най-вече от Full&Thick, Color Protect и Hairfall Defence. Също обичам разнообразието, но косата и скалпа ми са капризни и не оставят много поле за експерименти. Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 21:07 от Петенце Цветенце

# 584
  • Мнения: 9 991
Много балсами и маски съм пробвала, в интерес на истината най-ми допадат на Импресия зеления и маска на Миосотис червена. Не че не сменям и аз. То мисля и за самата коса е добре, но към тези се връщам. Лореал не са лоши. Гарниер са дъщерна фирма на Лореал но по- евтини. Като чета етикет, се ориентирам за какъв тип коса е, а моята е суха. Иначе съдържанието и да го чета, нищо не ми говори.

Общи условия

Активация на акаунт