Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 3/

  • 72 678
  • 485
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 50
Здравейте! Има ли някой лични впечатления от Dion Palace?

# 391
  • Варна
  • Мнения: 4 918
Не намирате лесно, защото фокусът на Гърция не са този тип хотели.
От мен глас за Cronwell Platamon Resort, който определено е за деца.

# 392
  • Мнения: 357
Проверете предварително дали анимацията не е отменена заради ковид мерките. М.г. беше така навсякъде, сега някои от хотелите продължават да пишат, че няма да има анимация и някои други "екстри" от All Inclusive.

# 393
  • Мнения: 115
Много благодаря за полезния съвет! ☺

Проверете предварително дали анимацията не е отменена заради ковид мерките. М.г. беше така навсякъде, сега някои от хотелите продължават да пишат, че няма да има анимация и някои други "екстри" от All Inclusive.

# 394
  • Мнения: 130
Здравейте,
Не сме почивали досега в Гърция на море, но тази година нихсехиска вече да отидем.Засега сме почивали основно в Турция и на нашето черноморие. Като първа стъпка сме решили да е  частта от Солун до Халкидики. Като предпочитанията са ни да е хубав плажа/водата и да сме на all inclusive, защото това изхранване ще ни излизи според мен доста скъпо, пък и аз съм на хранителен  режим. Разгледах плажовете, ръкавите на Халкидики, но да ви призная ми е много трудно да се ориентирам с хотелите.
 Моля за препоръки за хотел на база all inclusive с плилично разнообразна и добра кухня и хубав плаж. Бюджет 3000 - 3500.
Хубав ден!

# 395
  • София
  • Мнения: 3 771
Здравейте,
Скрит текст:
Не сме почивали досега в Гърция на море, но тази година нихсехиска вече да отидем.Засега сме почивали основно в Турция и на нашето черноморие. Като първа стъпка сме решили да е  частта от Солун до Халкидики. Като предпочитанията са ни да е хубав плажа/водата и да сме на all inclusive, защото това изхранване ще ни излизи според мен доста скъпо, пък и аз съм на хранителен  режим. Разгледах плажовете, ръкавите на Халкидики, но да ви призная ми е много трудно да се ориентирам с хотелите.
 Моля за препоръки за хотел на база all inclusive с плилично разнообразна и добра кухня и хубав плаж. Бюджет 3000 - 3500.
Хубав ден!
Хубавите хотели са много, но вижте тези два като начало:
Pomegranate Wellness Spa Hotel
Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel/хотелът на брега, че са два/

# 396
  • Варна
  • Мнения: 4 444
От опит препоръчвам Pomegranate, но не беше АИ, а НВ база. За деца до 3 години приготвят детско меню. Чисто е много, по два пъти на ден минават. Спокойно е и край басейните, и край морето. Не съм виждала ресторанта без място или да няма къде да легнеш по което и да е време. Анимация не ползвам никога, нямам впечатление. Атракция е пеещият фонтан вечер. Икос и Сани вероятно са по-добрият избор, но отиваме в друг ценови клас.

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 01:17 от Blue Turquoise

# 397
  • Мнения: 155
Здравейте,
Близко ли е плажа до Платамон Кронуел ? На плажа допълнително ли се заплаща чадър и шезлонг?
Благодаря!

# 398
  • София
  • Мнения: 14 638
Платамон е на плажа, има си негови шезлонги(доста нагъсто), че им е малко мястото пред хотела.

# 399
  • Мнения: 1 292
Лятото отмина, а никой не е писал в темата за почивката си от този вид. Никой ли не е почивал с изхранване в Гърция това лято? Спонтанно решение от семейството да прескочим за три дни и реших да проверя за отзиви от тази година. Ако има почивали драснете някой ред , че идея нямам какво да избера.

# 400
  • Dublin
  • Мнения: 65
Лятото отмина, а никой не е писал в темата за почивката си от този вид. Никой ли не е почивал с изхранване в Гърция това лято? Спонтанно решение от семейството да прескочим за три дни и реших да проверя за отзиви от тази година. Ако има почивали драснете някой ред , че идея нямам какво да избера.

Ние бяхме на закуска и вечеря в Касандра Палас до Криопиги.
Хотела е идеален за спокойна почивка, храната беше много добра и разнообразна, хотела е на плажа - аква обувки задължително! Аз резервирах директно с хотела и ми дадоха много добра цена. Обслужването е отлично, усмихнат и услужлив персонал.
Единствен минус са завишените цени на напитките в комплекса – бира или кола е Е4 в ресторанта, коктейлите в баровете са по Е10.
До близките селища може да се вземе такси от хотела, от порядъка на Е5-6 в посока.
https://kassandra-palace.com/

# 401
  • Мнения: 1 046
Ние почивахме в
Atrium Hotel Pefkohori, ол инклузив.
Храната е добра. Далеч е от плажа, но е на най-високата част от ръкава и гледката е уникална. На всеки час има бусче до плажа и обратно.
За парите си е много добър.

# 402
  • Мнения: 123
Да споделя мнението си след посещението на на Thassos Grand Resort. Бяхме там от 3ти до 7ми септември. Бих дала на хотела 5 от 10. Спа центъра ни казаха, че не работи заради корона вируса, дали е било така цяло лято или от септември не знам,  но така или иначе мерки относно вируса нямаше по това време в Гърция.  Стаите са добри, големи и чисти. Персонала е 80% българи , любезни и отзивчиви. Плажа мръсен , непочистен. Шезлонгите- стари , къде скъсани, къде лекьосани. Храната пълна скръб полуфабрикати калмари и питки, никакво разнообразие, тази която я имаше не беше приготвена както трябва. плодове само диня и пъпеш през вечер грозде. Закуската яйца и палачинки , само един вид мюсли и овесени ядки. За пет звезден хотел това е недопустимо ,  а и цената която поддържа за нощувка, предполага да е на ниво. Освен това другия ресторант на територията на хотела, също беше затворен, т.е нямаше и алтернатива какво друго да се яде. Изобщо доста ме разочерова , а отдавна исках да го посетя с надежда, че ще е топ хотел

# 403
  • Мнения: 3 382
Жалко...
Когато ние го посетихме бях доволна от всичко, освен каменистия плаж и ледените басейни (което само по себе си е достатъчно да не го посетим повече), но явно, че нивото му пада... Sad

# 404
  • Мнения: 1 069
Все пак е с БГ мениджмънт/собственици.

Общи условия

Активация на акаунт