Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 3/

• 56 672
  • 396
  •   1
Отговори
# 390
Здравейте! Има ли някой лични впечатления от Dion Palace?

# 391
  • Варна
Не намирате лесно, защото фокусът на Гърция не са този тип хотели.
От мен глас за Cronwell Platamon Resort, който определено е за деца.

# 392
Проверете предварително дали анимацията не е отменена заради ковид мерките. М.г. беше така навсякъде, сега някои от хотелите продължават да пишат, че няма да има анимация и някои други "екстри" от All Inclusive.

# 393
Много благодаря за полезния съвет! ☺

Проверете предварително дали анимацията не е отменена заради ковид мерките. М.г. беше така навсякъде, сега някои от хотелите продължават да пишат, че няма да има анимация и някои други "екстри" от All Inclusive.

# 394
Здравейте,
Не сме почивали досега в Гърция на море, но тази година нихсехиска вече да отидем.Засега сме почивали основно в Турция и на нашето черноморие. Като първа стъпка сме решили да е  частта от Солун до Халкидики. Като предпочитанията са ни да е хубав плажа/водата и да сме на all inclusive, защото това изхранване ще ни излизи според мен доста скъпо, пък и аз съм на хранителен  режим. Разгледах плажовете, ръкавите на Халкидики, но да ви призная ми е много трудно да се ориентирам с хотелите.
 Моля за препоръки за хотел на база all inclusive с плилично разнообразна и добра кухня и хубав плаж. Бюджет 3000 - 3500.
Хубав ден!

# 395
  • София
Здравейте,
Скрит текст:
Не сме почивали досега в Гърция на море, но тази година нихсехиска вече да отидем.Засега сме почивали основно в Турция и на нашето черноморие. Като първа стъпка сме решили да е  частта от Солун до Халкидики. Като предпочитанията са ни да е хубав плажа/водата и да сме на all inclusive, защото това изхранване ще ни излизи според мен доста скъпо, пък и аз съм на хранителен  режим. Разгледах плажовете, ръкавите на Халкидики, но да ви призная ми е много трудно да се ориентирам с хотелите.
 Моля за препоръки за хотел на база all inclusive с плилично разнообразна и добра кухня и хубав плаж. Бюджет 3000 - 3500.
Хубав ден!
Хубавите хотели са много, но вижте тези два като начало:
Pomegranate Wellness Spa Hotel
Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel/хотелът на брега, че са два/

# 396
  • Варна
От опит препоръчвам Pomegranate, но не беше АИ, а НВ база. За деца до 3 години приготвят детско меню. Чисто е много, по два пъти на ден минават. Спокойно е и край басейните, и край морето. Не съм виждала ресторанта без място или да няма къде да легнеш по което и да е време. Анимация не ползвам никога, нямам впечатление. Атракция е пеещият фонтан вечер. Икос и Сани вероятно са по-добрият избор, но отиваме в друг ценови клас.

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 01:17 от Blue Turquoise

Общи условия

Активация на акаунт