Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 3/

  • 75 445
  • 497
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 28
Здравейте, може ли отзиви за къщите La terra Petra на о. Тасос. Локация, плажове, магазини и като цяло мнение за почивка в тази част на Тасос. Не сме ходили там и събирам информация. Ще бъдем и с 2 малки деца - на 2г и на 1г. Благодаря предварително.

# 421
  • Мнения: 2 291
Здравейте, и ние тази година имаме намерение да почиваме в Гърция с нашето бебе на една годинка, или поне се надяваме. Може ли някой да препоръча удобно място за семейство с толкова малко дете, вероятно ще сме трима възрастни та гледам всякакви опции като търсим нещо на сметка, разбира се със съответните компромиси, доколкото почивката с малко дете позволява компромиси, но да кажем че ще преживея да не е лукс мястото, ако е чисто и има храна, а и плажът не е много далече.

# 422
  • Мнения: 5 389
Ние с бебе на 2 месеца ходихме на Олимпиада. Спокойно, малко градче с хубави плажове в близост.

# 423
  • Мнения: 1 452
Лято, можеш ли да напишеш в кой хотел? Понеже темата е за AI, предполагам хотела в е бил такъв. Като цяло в тази тема има повече въпроси отколкото отговори и ми е доста трудно да се ориентирам. Може ли някой да препоръча хотел за почивка с бебе на година и няколко месеца?

# 424
  • Мнения: 1 079
Няма там такива хотели, ако е тази на Халкидики.

# 425
  • София
  • Мнения: 11 789
Лято, можеш ли да напишеш в кой хотел? Понеже темата е за AI, предполагам хотела в е бил такъв. Като цяло в тази тема има повече въпроси отколкото отговори и ми е доста трудно да се ориентирам. Може ли някой да препоръча хотел за почивка с бебе на година и няколко месеца?

Ние сме ходили в Acrotel Elea Beach на Ол инклусив, много бяхме доволни, супер за с малки деца, но за съжаление плажа не е уау пред хотела. Сега сме в Akti Ouranapouli, но е със закуска и вечеря, но пък плажа е на две крачки и е хубав. Единия е до Никити, другия до Уранополи

# 426
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Здравейте! Може ли да ми препоръчате хотел ок инклусив или със закуска и вечеря на Халкидики. Двама възрастни сме с две деца на 13 и 16 год. Чисти стаи и удобни легла, вкусна храна + хубав плаж Simple Smile
Благодаря предварително 🤗

# 427
  • Варна
  • Мнения: 4 966
Лято, можеш ли да напишеш в кой хотел? Понеже темата е за AI, предполагам хотела в е бил такъв. Като цяло в тази тема има повече въпроси отколкото отговори и ми е доста трудно да се ориентирам. Може ли някой да препоръча хотел за почивка с бебе на година и няколко месеца?

Повече са въпросите отколкото отговорите, защото в Гърция All incl. не е масовото.

Тази година открих Crecotel веригата. Те също са с такава концепция.

# 428
  • Мнения: 6 367
Лято, можеш ли да напишеш в кой хотел? Понеже темата е за AI, предполагам хотела в е бил такъв. Като цяло в тази тема има повече въпроси отколкото отговори и ми е доста трудно да се ориентирам. Може ли някой да препоръча хотел за почивка с бебе на година и няколко месеца?

Повече са въпросите отколкото отговорите, защото в Гърция All incl. не е масовото.

Тази година открих Crecotel веригата. Те също са с такава концепция.
И защото хотелите и услугата ОИ, както и повечето плажове са под всякаква критика. Два пъти се пробвахме да посетим хотели на "уж" ОИ и повече няма да потретим.

# 429
  • here and now
  • Мнения: 4 341
fatalina, може ли да споделиш къде сте били, за да не ходим там?

# 430
# 431
  • Мнения: 685

И в Акратос и в Олимпик Козма сме били - плажовете много ни харесаха. На вас какво не ви допадна?

# 432
  • Мнения: 6 367

И в Акратос и в Олимпик Козма сме били - плажовете много ни харесаха. На вас какво не ви допадна?
Щом на Вас ви харесват, чудесно! На мен и моите близки, които сме свикнали на прекрасните български плажни ивици с фин пясък, без камънаци и разни хапещи животинки не ни хареса нито на Атон
нито на Ханиоти, Касандра
Да не говорим, че от плажът до Акратос се катериш по баири. Който му харесва да ходи, на нас нито плажът нито хотелите ни харесаха, нито храната, нито обслужването. Това е парадоия на ОИ.

# 433
  • София
  • Мнения: 11 789
То това че дюните от бг черноморието ги няма в Гърция, няма нищо общо с темата за Ол инклузив. Не споменавате само че след камъняците наречени плаж, морето е равно като тепсия и водата чиста като сълза 😁

# 434
  • Мнения: 6 367
То това че дюните от бг черноморието ги няма в Гърция, няма нищо общо с темата за Ол инклузив. Не споменавате само че след камъняците наречени плаж, морето е равно като тепсия и водата чиста като сълза 😁
Не говоря за дюни, а за равен плаж с фин пясък, а не пясък и камъни за строителен материал. Написах точно но темата, че ОИ за нищо не става. На мен плажът ми е приоритет. Дори равното море, в което трудно влизах при това с аква обувки и излизах нахапана от едни малки рибки, не може да ме накара да се върна на почивка в Гърция. Не е моята дестинация. Сподилих мнение, а който иска да го взима предвид.

Общи условия

Активация на акаунт