Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 3/

  • 71 088
  • 481
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 067
Благодаря BLED, резервирах преди да прочета мнението, тръгваме след малко.
Взех си специално и нова играчка - п20 про, така че, надявам се да ви покажа много и хубави снимки, но ще е чак другата седмица Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 067
Изтеглихме късата клечка...
1 час чек ин. Стаята не била почистена. Уведомени бяха, че ще пристигнем в 15.30.
Чекин-а е след 14.00.

Както и да е, стаята не беше почистена като хората. Комари в завивките и косми.
5* курорт... Айде няма нужда.

Последва скандал с фронт офис мениджъра, който ми се развика.
Последва среща с управител хотелска част и стаята беше веднага почистена, в рамките на 5-10мин.

Същата простотия като в Бг, нямат персонал, храната съответства на 4* хотел.

Ако някой ходи там, да си сметне консумацията на напитки. Сметката отива към стаята, но без касов бон за консуматорите и без подпис. Пълно безумие.

Иначе комплекса е страхотен, но такива дреболии дразнят много.
Плажа е гаден, каменист + тиня. За сметка на това има басейни с морска вода.

To be continued...

# 47
  • Мнения: 943
Изтеглихме късата клечка...
1 час чек ин. Стаята не била почистена. Уведомени бяха, че ще пристигнем в 15.30.
Чекин-а е след 14.00.

Както и да е, стаята не беше почистена като хората. Комари в завивките и косми.
5* курорт... Айде няма нужда.

Последва скандал с фронт офис мениджъра, който ми се развика.
Последва среща с управител хотелска част и стаята беше веднага почистена, в рамките на 5-10мин.

Същата простотия като в Бг, нямат персонал, храната съответства на 4* хотел.

Ако някой ходи там, да си сметне консумацията на напитки. Сметката отива към стаята, но без касов бон за консуматорите и без подпис. Пълно безумие.

Иначе комплекса е страхотен, но такива дреболии дразнят много.
Плажа е гаден, каменист + тиня. За сметка на това има басейни с морска вода.

To be continued...

Така е винаги преди да почне активен сезон.Като няма хора нямат и персонал.Не си дават зор за да не плащат заплати

# 48
  • Мнения: 1 067
Да, да, ние сме били точно на откриването.
Еми .... късмет, важното е, че водата ставаше за къпане Simple Smile

Ще видя, кои снимки стават и кои не и ще ги кача малко по-късно.

Мястото е хубаво, хотелската база е все още нова, без износвания.

# 49
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
За кой хотел е това?

# 50
  • Мнения: 943
Miraggio Thermal Spa

Да, да, ние сме били точно на откриването.
Еми .... късмет, важното е, че водата ставаше за къпане Simple Smile

Ще видя, кои снимки стават и кои не и ще ги кача малко по-късно.

Мястото е хубаво, хотелската база е все още нова, без износвания.
Водата къде?В басейна или морето?
Да си изкарате добре

# 51
  • Мнения: 1 067
Морето, прибрахме се вече, само за уикенда.

Няма да ги посетим повече, нищо че е красиво, такива дреболии дразнят много. Като това, да си платя аз на лоби бара напитките в кеш и да ме гони сервитьора и да ме пита дали съм платил.

Между другото не беше на 100% пълен , а имаше огромен недостиг на шезлонги на басейните и на плажа.


Иначе ето малко снимки на красотите там Simple Smile
https://postimg.cc/gallery/shgoqx9o/

# 52
  • Мнения: 943
Морето, прибрахме се вече, само за уикенда.

Няма да ги посетим повече, нищо че е красиво, такива дреболии дразнят много. Като това, да си платя аз на лоби бара напитките в кеш и да ме гони сервитьора и да ме пита дали съм платил.

Между другото не беше на 100% пълен , а имаше огромен недостиг на шезлонги на басейните и на плажа.


Иначе ето малко снимки на красотите там Simple Smile
https://postimg.cc/gallery/shgoqx9o/
Пробвайте в Помегранате в началото на ръкава.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 885
Не е точно по темата, но все пак. Имате ли чувството , че напоследък масово е снижено качеството в хотелите и то на всички нива. Аз се замислям, след като тази зима бях в доста скъп 4 звезден хотел с прочут Спа център в Австрийските Алпи, близо до Зьолден. После пак в 5 звезден луксозен в Бг. ( храненето и персонала бяха под всякаква критика)
Ами какво да кажа, не е като преди няколко години. Обслужването куца, храната да не говорим- разточителство вече няма и т/н/ Може да греша Thinking

# 54
  • Мнения: 943
Не е точно по темата, но все пак. Имате ли чувството , че напоследък масово е снижено качеството в хотелите и то на всички нива. Аз се замислям, след като тази зима бях в доста скъп 4 звезден хотел с прочут Спа център в Австрийските Алпи, близо до Зьолден. После пак в 5 звезден луксозен в Бг. ( храненето и персонала бяха под всякаква критика)
Ами какво да кажа, не е като преди няколко години. Обслужването куца, храната да не говорим- разточителство вече няма и т/н/ Може да греша Thinking
Напълно съм съгласна и в Гърция става все по зле Повече пари и по лошо качество

# 55
  • Мнения: 113
И аз съм на това мнение.
След като зимата не можах да намеря нищо по моя критерий за по-малко от 1800-2000 лв.(за хотели които са ми познати от предни години на цени мах.1300лв. за седмица)  се престраших за сефте в Турция - 880лв. за седмица.
Не че няма отново да посетя някои любим плаж, но цените нещо вече не се връзват.Поне за моя бюджет.
 Приятна почивка на всички !

# 56
  • Мнения: 385
Здравейте, бих искала да ви попитам какъв е законът за детските столчета в колите в Гърция?

# 57
  • София
  • Мнения: 3 771
Здравейте, бих искала да ви попитам какъв е законът за детските столчета в колите в Гърция?

Деца под 3 години трябва да бъдат поставени в подходяща система за обезопасяване на деца. Одобрените системи за обезопасяване на деца са тези, които отговарят на стандарт ECE R44 / 03 (или по-късно).

Деца между 3 и 11 години, с размери по-малки от 1,35 метра, трябва да седнат в подходяща система за обезопасяване на деца за техния размер.

От 12-годишна възраст децата с размери над 1,35 метра могат да носят предпазен колан за възрастни.

Поставянето на система за обезопасяване на деца, обърната назад, на предната пътническа седалка е разрешено само при условие, че въздушната възглавница за пътника е деактивирана.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 885
Ние се върнахме от Poseidon Palace и сме доволни. Хванахме хубаво време, но разбира се морето не ставаше за къпане на деца. Възрастните се къпеха малко по малко. Имахме басейни, достатъчно топли за децата. Комплекса е хубав и за малки деца е Оk. Всичко е чисто и подредено. Анимация няма. Някаква немска само за немските групи. Плажа не е особено хубав, каменист и са нужни обувки, но навътре вече е пясък и е добре.  Хотела го препоръчвам за спокойна почивка Grinning

# 59
  • Мнения: 9
Здравейте,

Планираме почивка в Гърция през юли. През последните 3 години посещаваме предимно втория ръкав на Халкидики и много ни харесва, но ни се иска тази година да мръднем надолу към Лефкада. Всички сме виждали приказните снимки на островите там, но ако някой тук има добри отзиви за конкретно място/хотел може ли да ми го препоръча?

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт