Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 3/

  • 73 021
  • 486
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 052
Ние бяхме миналото лято в хотел sun beach. Хотела е чист и спретнат. Храната не е много разнообразна, но става. За парите си е много добър. Ние останахме доволни.
Морето не е плитко обаче и децата разбираемо предпочитаха басейна, който е хубав.

# 151
  • Мнения: 581
Sun beach определено е на доста по-ниско ниво от Кронуел Платамон Ризорт. Въпреки, че граничат разликата е осезаема. На мен курорта ми хареса заради величествената гледка към планината. Удобство е и близката ЖП гара, ако решите да се поразходите из Гърция (Солун, Катерини) без да се чудите къде да си паркирате колата.

# 152
  • Мнения: 3 386
Момичета, моля да ми препоръчате хотел на хубав плаж в Халкидики. Моето разбиране за хубав е със ситен пясък. Харесва ми Амолофи до Неа Перамос, плажа на Керамоти, Глдън бийч на Тасос. Кои от плажовете на Халкидики са такъв тип?

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
Despotiko на Tristanika beach. Плажа е много хубав, близо до Торони е.

# 154
  • Мнения: 2 817
А самият плаж на Торони не е ли такъв?

# 155
  • София
  • Мнения: 5 563
Калогрия в близост до Никити е такъв тип, много хубав плаж.

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
Питането беше за хотел, затова казах Деспотико. Иначе плажа в Торони също е пясъчен, но ако става въпрос за плаж, има доста по-хубави на Халкидики. Въпрос на вкус и предпочитания.

# 157
  • София
  • Мнения: 3 457
sladko,lavandula,благодаря за  отзивите.Май натам клоня....Ох - не знаем какво искаме.Хем  да разнообразим, хем да не е далеко....Досега сме обродили  ръкавите на Халкидики , и тук фаворит ни е Ситония.Тасос, района около Кавала, Фанари.....Ясно ми е че на олимпийската няма да намеря заливчетата  на Ситония, но съм склонна да се примиря с класическата дълга  и тривиална плажна ивица.Няма да пътуваме за ежедневно разнообразие и търсене на  малки  скрити плажове.Ще го даваме лежерно.Само едно нещо  все още ме тревожи...температурата на водата в края на м.юни....Знам че си е до година, и не питам за градуси, но бих била благодарна ако споделите разсъждения  по темта с оглед на съпоставянето със закътаните заливи  по ръкавите.Притеснявам се че там е по-открито и  водата би била похладна или пък има вариант да се появят вълни....Спомням си веднъж отскочихме да видим пясъчния нос на Посиди и  бях шокирана от вълните, които видях и  доста по-хладната вода на този бряг...

# 158
  • Мнения: 3 386
Ровене, чудене... Много моля за помощ в такава една дилема ( дано и Bled се включи) - Cosmopolitan Hotel SPA или Mediterranean Resort Hotel .
Най-важно за мен - хубав, близък пясъчен плаж, ситен пясък, широка плажна ивица. Чист хотел, добра храна.
Не задължително, но пожелателно - място за вечерна разходка, забавления за деца, таверна с любимите пресни морски дарове.
Всяка година търся и така и не съм открила нашето място. 🙄

# 159
  • Мнения: 943
Ровене, чудене... Много моля за помощ в такава една дилема ( дано и Bled се включи) - Cosmopolitan Hotel SPA или Mediterranean Resort Hotel .
Най-важно за мен - хубав, близък пясъчен плаж, ситен пясък, широка плажна ивица. Чист хотел, добра храна.
Не задължително, но пожелателно - място за вечерна разходка, забавления за деца, таверна с любимите пресни морски дарове.
Всяка година търся и така и не съм открила нашето място. 🙄
Тези двата не стават за търсеното Виж Mediterranean Princess или Village отговарят на исканото

# 160
  • София
  • Мнения: 3 457
В принцес нямаше  ли забрана за деца? Преди време го  оглеждах  за почивка и това помня...

# 161
  • Мнения: 943
В принцес нямаше  ли забрана за деца? Преди време го  оглеждах  за почивка и това помня...
Няма такова нещо дори има детска площадка

# 162
  • Мнения: 3 386
Да... В Princess е без деца, а  Village ми идва над бюджета... Sad

ПП От една-две години е така в Princess

# 163
  • София
  • Мнения: 3 457
И в букинг и в сайта им   пише adults only.... За един и също хотел ли говорим

# 164
  • Мнения: 943
И в букинг и в сайта им   пише adults only.... За един и също хотел ли говорим
Наистина има някаква забрана за миналия сезон и противоречия В този сайт
http://www.greece-hotels.bg/паралия-катерини/mediterranean-princess-hotel.html
пише подобно нещо
А в разбивката на стаите пише за деца до 14 години ха сега де Накъде да вярваш Я се обадете в хотела да питате дали не е било временно Била съм и е имало деца бол странно

Общи условия

Активация на акаунт