Нямам доверие на гаджето си.

  • 19 904
  • 228
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 006
Много е трудно да се отървеш от такъв навлек след като веднъж си го пуснал вкъщи. А и авторката е от меките марии. Бая нерви и време ще й отиде преди да му види гърба.

Ми ако е толкоз проста да,че да не мисли за детето си,онзи ще я цица до последно,много ясно..Да не е луд да изтърве безплатния хотел,че и топло легло..

Казва му в прав текст,че бащата на детето е против онзи да пребивава там и толкоз..
Ако мунчо не разбере от дума,да викне бившия за подкрепа и другия път да бъде такава голяма бяла птица и да мисли трезво с мозъка си.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 992
Дай му срок, в който да се изнесе и прекрати връзката. Този търси някой да го отглежда.

# 17
  • Мнения: X
Не Ви разбирам, наистина. Толкова дълго описание, а то лъжа след лъжа, след лъжа, след лъжа.... И какъв е въпросът, когато е очевидно какво трябва да направите?

Евентуално ако въпросът е как - ще Ви кажа - стягате му багажа утре и казвате, че ако не излезе от дома Ви ще се обадите на полицията. И че сте предупредили близки приятелки и бившия си мъж, че сте жертва на измамник и че ако не им се обадите до 1 час, че всичко е наред, ще повикат те полиция, защото се страхувате за живота си и за живота на детето си.

Извън "как" няма какво друго да се обсъжда. Аз прекратявам всякакви отношения след 1 лъжа дори с по-далечни хора - майстори, брокери и т.н. Какво остава за интимни отношения, там и 1/2 лъжа е достатъчна. Подобно нещо някой да ми каже - че живее в собствено жилище, а да се окаже под наем - не бих имал нищо повече с подобен човек. Най-малкото е ненужна подобна лъжа и говори или за патологичен лъжец или за целенасочен измамник.

Надявам се да успеете да се разкачите от този човек без по-сериозни проблеми. Наистина се постарайте да измислите вариант за външна помощ, ако бедничкия нещастен човечец изведнъж покаже по-различно лице и не можете да се справите сама със ситуацията. Стискам палци всичко да бъде наред! Пишете утре какво е станало и дали сте добре.

# 18
  • Мнения: 1 107
Имаше един виц "не бъркай ситуацията с боя", та и твоята работа такава.
Не ти, а той ще се остави без жилище.
Не ти, а той лентяйства.
Не ти, а той е виновен, че не му се получава и го мързи.
Не ти, а той трябва да се погрижи за себе си.
Не ти, а той е мерзавец.

Да, мъчно е, но в случая не виждам как можеш да му помогнеш. Ти не му помагаш, а го подстрекаваш и подкрепяш в неговата нехайност. Знаеш какво трябва да направиш. Има периоди в живота, в които просто трябва да правиш какво е нужно, без да мислиш, еле пък емоционално. Ще се справиш, успех.

# 19
  • Мнения: 7 006
quote author=klarins link=topic=1024585.msg36416588#msg36416588 date=1520877201]
Тази вечер ще се прибере отново в къщи. От утре ми обеща да се изнесе да видим дали ще го направи. Най много ме ядосва с това че ме лъже постоянно. Не е срамно да няма пари човешко е, но поне да започне да работи а не да чака някакви въздухарски сделки и да искара много и лесни пари.
[/quote]

Напротив.

Жив резил е здрав,прав мъж,на 36 години да е без работа и да няма дори спестявания зад гърба.

# 20
  • Мнения: 31 720
Просто не искам да съм груба и рязка да постъпвам лошо с него. Не съм такъв човек, явно от добрината си страдам сега и ми се качва на главата. Иска ми се да се усети като му говоря и да си събере багажчето от мазето ми и да си намери къде да живее. Не мога да погледна на него като на мъж, но ми е жал за него.

Подчертаното ти е проблема.
Голям, прав, здрав мъж да живее на гърба на самотна майка е отвратително.
Но това ти си го позволила. И ти ще решиш още колко време ще го жалиш.
На всичкото отгоре те е излъгал, че има собствено жилише и след разкритата лъжа ти пак си го прибрала и си простила. И се питам защо? Ти послъгваш ли, че прощаваш лъжи.
Защото лично аз не обичам да ме лъжат. И ми се случвало да прекратявам връзки от раз заради подобни изцепки.

# 21
  • Мнения: 3 732
Този е патологичен лъжец, манипулатор и измамник.  Разкарай го с помощта на бившия ти мъж. И следващия път внимавай с избора на "мъж".

# 22
  • Мнения: 3 610
Ей още ли има такива селски тарикати?Авторката на темата добра душа си явно и наивна но не разбирам как може да ти е  мил такъв паразит?Ако ти е трудно да го изгониш, на драго сърце ще дойда да му покажа пътя срам ме е ,че има такива малки души.Умът ми не го побира да лежи и чака на теб направо дрехите през балкона и край.Другия вариант е да го осиновиш ,надявам се няма да се разсърдиш ако питам дали му оставяш джобни?

Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 21:05 от cia_maritima

# 23
  • София
  • Мнения: 17 775
Споко, паразитите не остават на улицата.
Винаги се намират идиоти да ги дундуркат.

На мен друго ми стана интересно. От писанията ти излиза, че мъжът ти е доста свестен (доста малко бащи оставят апартамент и помагат активно в отглеждането). За какво се разделихте? Не мога да гадая, но някакъв лек парадокс надушвам. Ако не е за нещо много сериозно като изневери, пиянстване, побои, как една такава майка се връзва на отявлен измамник. 

Прав и здрав мъж на 38 да се натресе на самотна майка да го хрантути...

# 24
  • Мнения: 12
Още от рано си му показала, че си влюбена в него и би направила много за вас и той да е добре.
Осигурила си му жилище и не го притискаш кой знае колко относно финансови решения и той просто е решил да се възползва. Ти също имаш вина, така е. Просто му задай един определен срок за прекратяване на вашата връзка и бъди сигурна в решението си.

# 25
  • Мнения: 58
С бившия се разделихме преди 3 години. Намери си млада любовница влюби се до уши и хукна след нея. Доста тежко го преживях но вече мина и се радвам че запазихме добри отношения като родители на общото ни дете.
Сегашния се появи в момент в който бях слаба и уязвима може би за това така се подведох. Той разбира се усетил е нещата и се е възползвал. Никога не съм му давала пари но виждам че ме използва по други начини. Обеща ми да се изнесе от вкъщи и след това повече не смятам да имаме никакви взаимоотношения. Срокът ми е до четвъртък я майка ми ще дойде при мен в петък за няколко дни. Повече не мога да го търпя.

# 26
  • София
  • Мнения: 16 038
HighSpeed
бившият ми мъж се досеща какво се случва но си мисли че той просто ми идва на гости по някога. Не допуска че може да заживее някой в къщи. С дъщеря ми имаме уговорка да не му казва подробности и това е наша тайна. Все още не му е казала и дано никога не го направи , че това ще е фатално

И заради използвача учиш детето си да лъже?
 Как ще изглеждаш в очите на детето като гледа как обгрижваш баткото?
Горкото и да не казва засега със сигурност разбира, че става нещо нередно.
Аз бих го изпъдила още тази вечер.
Има къде да отиде - доста от хотелите са празни, дават стаи.
И квартири се намират, но хората искат пари.
Не го мисли, ше си намери друга заблудена и ревяща за мъж  женица.
Не забравяй да смениш бравата и предупреди в градината да не дават детето на въпросния.

# 27
  • Мнения: 7 006

И заради използвача учиш детето си да лъже?
 Как ще изглеждаш в очите на детето като гледа как обгрижваш баткото?
Горкото и да не казва засега със сигурност разбира, че става нещо нередно.

Грозното е,че една майка учи собственото си дете да лъже,заради единия салам..При тва развален..Аз на тва му викам морално падение.

Ама хубаво,то всеки стига някакво лично дъно..Дано,съумее да се "изправи"..


Срокът ми е до четвъртък я майка ми ще дойде при мен в петък за няколко дни. Повече не мога да го търпя.


Да,идването на майка ти е добра идея.

Сега,обаче,хитреца да не си остави половината багаж у вас,защото "по-късно ще мине да си ги вземе"!
Това в никакъв случай не го допускай,настоявай да си вземе всичко и не позволявай никакъв повод за ново идване в дома ти.
Успех,и  другия път,колкото и да си влюбена,мисли първо за детето си.

п.п.А,да..И поискай извинение от дъщеря ти за това,че си я карала да крие и лъже,заради твоите несмляни емоции.Обясни и ,че ,че си сгрешила много,и,че лъжата не е средство за постигане на каквато и да е цел

Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 21:49 от Какво?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 36 607
На всичко отгоре караш дъщеря си да лъже баща си заради този?!? Умът ми не го побира. По-добре кажи на бившия и го помоли за помощ. Няма да ти е излишен мъж наоколо в момента, когато този се изнася. И гледай да стане, когато детето е на градина. Може да бъде доста грозна ситуация.

Аиша ти е дала два чудесни съвета - за градината и за ключовете. Спази ги дословно. Идея нямаш какви неща може да ти сервира хрантутник, на когото отрязваш авантата.

# 29
  • Мнения: 58
Да наистина благодаря за съветите, имах нужда от тях за да ми вдъхнат увереност. Не би ми навредил след като се разделим но за всеки случай ще взема мерки.
Със сигурност ще се извиня на невинното си детенце за всичко което се е случило. Изпитвам огромна вина но ще я поправя. Не съм очаквала че може да има такива мъже. Той със сигурност ми каза че утре се изнася надявам се. Взел е пари на заем и щял да плати квартирата си. Ще се изнесе няма накъде ще играе ролята на обиден, наранен ще се опита да ме накара да се почувствам виновна и ред други неща, но физически не би ми навредил.

Общи условия

Активация на акаунт