Нямам доверие на гаджето си.

  • 19 928
  • 228
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 58
Утре синът му става на 9 години. Но той не подържа никак кви отношения с детето си от както е с мен така и не ми стана ясна причината. Дори празниците не му честити даже по телефонна. Същото е с родителите му. Казва че сам така е избрал но с времето щял да промени това и да започне да ги вижда и дете и родители когато си оправел живота.Wink))

# 31
  • София
  • Мнения: 16 106
Има много такива и мъже, и жени.
Но повечето потърпевши се усещат бързо и ги пъдят.
Не изключвам използвача да си развива сделките, да си прибира някаква печалбица.
Но като са го прибрали и го гледат добре - защо да си ги харчи.
А може би вече си е осигурил следващата осиновителка.
Като го изпъдиш щом си наясно какво ще последва - просто не се хващай на думите му.
За  детето - аз не бих се изяснявала и обяснявала. Просто следващия път мисли първо за нея, после за саламчето.
За да не контактува с близките си - явно и там се е оакал и са го изпъдили. Но това си е негов проблем, не те интересува.

# 32
  • Мнения: 32 014
Утре синът му става на 9 години. Но той не подържа никак кви отношения с детето си от както е с мен така и не ми стана ясна причината. Дори празниците не му честити даже по телефонна. Същото е с родителите му. Казва че сам така е избрал но с времето щял да промени това и да започне да ги вижда и дете и родители когато си оправел живота.Wink))

Така. Значи първо те лъжат и ти смяташ това за нормално. Вместо още при първата разкрита лъжа да разкараш плужека, ти го жалиш.
Второ. Общуваш с мъж, който пет пари не дава за детето си.
Абе жена, ще бъда груба, ама ти можеш ли да мислиш? С какви мъже се хващаш. Поне малко не можеш ли да преценяваш хората? Принципи нямаш ли?

# 33
  • Мнения: 3 615
Да наистина благодаря за съветите, имах нужда от тях за да ми вдъхнат увереност. Не би ми навредил след като се разделим но за всеки случай ще взема мерки.
Със сигурност ще се извиня на невинното си детенце за всичко което се е случило. Изпитвам огромна вина но ще я поправя. Не съм очаквала че може да има такива мъже. Той със сигурност ми каза че утре се изнася надявам се. Взел е пари на заем и щял да плати квартирата си. Ще се изнесе няма накъде ще играе ролята на обиден, наранен ще се опита да ме накара да се почувствам виновна и ред други неща, но физически не би ми навредил.
И въпреки всичко  усещам ,държиш си на него по това което чета.
Остава да го изкараш света вода ненапита.

# 34
  • Мнения: 1 782
Класически използвач.

Подхлъзнала си се, но е поправимо.
1.Говориш с него, че искаш връзката да приключи и той да се изнесе.
2.Ако не се изнесе - викаш някой да му помогне (бившия ти мъж например)
3. Извиняваш се на детето, че си го въвлякла в лъжа. Обясняваш й, че си сбъркала.
4. "Поправяш" лъжата - споделяш грешката си с бившия. Хем показваш добър пример на детето си, хем си спестяваш неприятната ситуация бившия да разбере от "доброжелател" някаква украсена история как ти отчаяно прибираш мизерници и харчиш издръжката, която той ти дава, за въпросните типове.
Така не рискуваш да му загубиш доверието един ден, когато той случайно разбере.

Мъж на 38 без нищо зад гърба си, е пропаднал. Или ако има, но го крие от теб заради авантата, то той е пропаднал скъперник.

Успех !

# 35
  • Мнения: 7 325
Както го описваш ми иде да попитам с моят бивш ли си имала нещастоето да се вържеш  ooooh!.
Десет години живях с подобен индивид и смея да заявя, че такива не се оправят. Живеят си без отговорности и ангажименти само сменят приемника.
Отрежи го и изобщо не го допускай до себе си. Направи си услуга и на теб и на детето си. С такива хора няма бъдеще, има само лъжи, фантазии, философии и мизерия.
Аз имам дъщеря на шест години. Изобщо не мога да си представя да я накарам да пази тайна. Не се и опитвам. Ако от сега я науча да лъже и крие не ми се мисли в пубертета какво може да ми сервира.
А това, че е набутан любовник в дома на бившият съпруг е  ... ooooh!

# 36
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
HighSpeed
бившият ми мъж се досеща какво се случва но си мисли че той просто ми идва на гости по някога. Не допуска че може да заживее някой в къщи. С дъщеря ми имаме уговорка да не му казва подробности и това е наша тайна. Все още не му е казала и дано никога не го направи , че това ще е фатално
В какъв смисъл фатално?

# 37
  • Мнения: 1 782
HighSpeed
бившият ми мъж се досеща какво се случва но си мисли че той просто ми идва на гости по някога. Не допуска че може да заживее някой в къщи. С дъщеря ми имаме уговорка да не му казва подробности и това е наша тайна. Все още не му е казала и дано никога не го направи , че това ще е фатално
В какъв смисъл фатално?
Присъединявам се към въпроса, тъй като и на мен ми стана странно като прочетох това болднатото.

# 38
  • Мнения: 7 325
апартамента е негов и и го е предоставил да отглежда детето им там, а не да вкарва любовници. фатално за мен означава, че има вероятност да и посочи вратата ако разбере.

# 39
  • Мнения: 58
Точно така фатално означава че наистина може да ми посочи вратата. Няма нищо против да имам гадже да идва на гости аз да ходя. Но не и да заживява някой у дома. Още повече такъв човек на който не мога да разчитам за нищо.

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Точно така фатално означава че наистина може да ми посочи вратата. Няма нищо против да имам гадже да идва на гости аз да ходя. Но не и да заживява някой у дома. Още повече такъв човек на който не мога да разчитам за нищо.
Същото си помислих. Но осъзнаваш ли...това значи, че в името на покрива - никога няма да имаш право на сериозна връзка повече от това чат-пат някой да преспива у вас. Дали бившият ще е по-ентусиазиран, ако хванеш сериозен мъж за приятел, а не шмекер?! Или те манипулира чрез жилището?! Сама казваш, че си добричка. Wink Действай по въпроса за самостоятелност. Утре, вдругиден детето ще стане на 18г, а ти ще си на улицата без покрив и без мъж до себе си....освен, ако не си прибереш бившия.

А, че настоящият ти приятел е пълно леке - спор няма. Видял е добра душица и се е метнал като пиявица. С патологичен лъжец работа да си нямаш...

# 41
  • Мнения: 3 042
Много важни са наблюденията как се отнася с детето си, с бившата, с родители/приятели/неприятели/колеги... за това как един ден ще се отнася и с вас когато не сте му приоритет. Много може да се научи от това за ценностната система на потенциален партньор без да е нужно да минават години. Не е лошо и да се подложи на тестове и изпитания. И това се гледа преди да допуснеш човек толкова близо до теб за сериозна връзка и много преди да влезне в дома ти особено от опарени вече във връзките си хора. Сега единственото важно е да бъде разкаран възможно най-бързо и безболезнено както и да се поправят пораженията във възпитанието на детето.

# 42
  • Мнения: 9 196
Почнах да чета уводния пост, стигнах до "безработен" и "дойде в къщи" и се отказах.

Мнението ми за въпросния, ясно че е отрепка. Мнението за авторката, също не е добро, щом е завлякла отрепка при дъщеря си и щом самата тя се прежалва да спи с отрепка.

# 43
  • Мнения: 6 340
Този не е стока и се надявам, че след утре авторката повече никога няма да му види очите.
Обаче не е "любовник", докато тя "кара детето да лъже". Тя е била с нагласата, че има нова връзка, а човекът е трябвало да остане само броени дни, като тя лично е полагала усилия ситуацията да се разреши бързо и ефективно. Да, ама не.

Klarins, малко повече си си затваряла очите, понеже явно много си искала хубав развой. Кофти случка, но в крайна сметка нищо кой знае какво не е станало още, усетила си се вече и историята приключва. Hug Успех ти желая от тук нататък!

# 44
  • Down south
  • Мнения: 7 722

бившият ми мъж се досеща какво се случва но си мисли че той просто ми идва на гости по някога. Не допуска че може да заживее някой в къщи. С дъщеря ми имаме уговорка да не му казва подробности и това е наша тайна. Все още не му е казала и дано никога не го направи , че това ще е фатално
Детето е принудено да мълчи, че има чичко живеещ в дома ви? За мен това е червен флаг и то голям, колкото американското знаме на футболен мач  Stop
Заплела си се в патешки кълчища. За щастие има осъзнаване и реализация на проблемите, и то, с главно "П" Покажи му вратата и приключи с него.
От описаното, стигам до изводите, а не само аз, че явно е човек, свикнал да живее на чужд гръб, вероятно скоро ще намери следващата заблудена "любима"  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт