Раждане Стара Загора

  • 71 636
  • 621
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1
Здравейте, предстои ми първо раждане и се следя при доктор Поп-Георгиевска в Казанлък, планирам да раждам в Стара Загора в НиаМед. Ако има някоя мама, раждала там, ако може да сподели преживяването си, ще ми е от полза. Благодаря!

# 616
  • Мнения: 26
Здравейте. Следя бременноста си при Д-р Тотев който работи в болница Тракия. Искам да попитам знаете ли каква е цената на секциото, тъй като ми се налага заради висок диоптър. Какви са нещата които искат за майката и бебето и мнението ви за него

# 617
  • Мнения: 1 899
Тотев е готин и добряк.
Цени не знам раждах естествено. Беше 500 лева миналата есен.
Лични вещи носих. А и нощница и чехли. За детето само биберон и дрехи за изписване. Те дават всичко от болницата
Относно диоптъра-високият не е причина.  По-скоро очно налягане и проблем с очното дъно. Отидете на очен за родоразрешение за всеки случай. Това е съвет.
Успешно раждане.

# 618
  • Мнения: 4 450
В Тракия може ли да присъства бащата на раждането?

# 619
  • Мнения: 1 899
Мисля че може. Ама с уговорка

# 620
  • Мнения: 4 450
Уговорка с кого? С лекаря, който следи или с който ще изражда на място ? Или с информация?

# 621
  • Мнения: 1 899
С израждащия екип и болницата.
Предполагам ако е секцио си има час, дата, при естествено по -трудно става

Общи условия

Активация на акаунт