София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 156
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 5 671
Здравейте!
Къде в района се провеждат тренировки по плуване за деца? Става въпрос за 5 годишно дете.

В болница Св. София (болницата на Мазнейкова), в JK Fitness от другата страна на бул. България, и в Борово - забравих името на клуба, но го хвалят и него. Inergy Fitness се казва. В Овча купел също има в едно училище, 88-мо. За това нямам отзиви, но там отиде нашата треньорка от Св. София.
Благодаря много!

# 781
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте, ще ми препоръчате ли читав ресторант  с градина в Бъкстон и наоколо? Ако има и детски кът, ще е супер.

# 782
  • Мнения: 184
Механа Дойран, пицария О, Шипка.

# 783
  • София
  • Мнения: 3 029
Механа Дойран, пицария О, Шипка.

Благодаря! А имат ли детски кът?

# 784
  • Мнения: 184
В механа Дойран има, а в градината на Шипка няма, но непосредствено до пицарията има детска площадка и ако са малко по-големички децата спокойно могат да играят там, тъй като от ресторанта има добра видимост.

# 785
  • София
  • Мнения: 109
Търся добър физиотерапевт в южните квартали. Пробвах физиотерапията в болница Св София, но ме "претупваха". Други идеи?

# 786
  • София
  • Мнения: 9 918
А аз търся кафене в този район.
физио има в ортомедика или нещо от сорта зад 20 дкц, на Пчела мисля.

# 787
  • София
  • Мнения: 4 575
Търся добър физиотерапевт в южните квартали. Пробвах физиотерапията в болница Св София, но ме "претупваха". Други идеи?
Ние ходим в Артромедика. Има инфо в нета. Доволни сме.

# 788
  • Sofia
  • Мнения: 1 372
Има нелоша кафе-сладкарница на ъгъла на Стефан Тошев и Ладога, в блок 214.

# 789
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Не знам до колко ви устройва, но в 14 дкц Иван Вазов са много добри. След жестоко счупване на глезена вдигнаха страшно бързо ММ на крака. Първия път като влизаме мина коридора с проходилката и две почивки на столчето, толкова беше зле. След 2 седмици беше с патерици, които ползваше само за опора. Останалото е история, но ще сме им благодарни завинаги. Лекарката се казва Илиева, Симона и Иван са физиотерапевтите.

# 790
  • София
  • Мнения: 9 918
Търся добър физиотерапевт в южните квартали. Пробвах физиотерапията в болница Св София, но ме "претупваха". Други идеи?
Ние ходим в Артромедика. Има инфо в нета. Доволни сме.
баня Овча Купел?

# 791
  • София
  • Мнения: 9 532
Не знам до колко ви устройва, но в 14 дкц Иван Вазов са много добри. След жестоко счупване на глезена вдигнаха страшно бързо ММ на крака. Първия път като влизаме мина коридора с проходилката и две почивки на столчето, толкова беше зле. След 2 седмици беше с патерици, които ползваше само за опора. Останалото е история, но ще сме им благодарни завинаги. Лекарката се казва Илиева, Симона и Иван са физиотерапевтите.

За възстановяване след инсулт дали работят? Имате ли телефон за връзка или сайт/ мейл адрес?

# 792
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Работят доколкото знам. Аз имам само личните телефони на хората, но ако звъннете на телефона на регистратура долу ще ви свържат. Напишете в Гугъл 14 дкц Физиотерапия и излиза. Д-р Илиева е в кабинета всеки ден през седмицата. Желателно е първо да се мине на преглед при нея и вече тя да уточни какви процедури точно са нужни. Там възстановяват и спортисти. Работят със НЗОК и “на частно”. Цените са прилични, хората си разбират от работата и са много внимателни. Не е някакъв лукс базата там, но екипа постига забележителни резултати. Успешно прилагат и кинезиотейпинг. При Симона даже ходех на специални масажи по време на бремеността заради проблеми кръста, гърба и рамената.

# 793
  • Мнения: 5 671
Може ли да ми препоръчайте шивачка в района? Тази, която ползвах работеше на ул. Вихрен, в малкото базарче, но е затворила. Не ми трябва модно ателие, а да прави разни корекции. Благодаря предварително!

# 794
  • Sofia
  • Мнения: 310
Може ли да ми препоръчайте шивачка в района? Тази, която ползвах работеше на ул. Вихрен, в малкото базарче, но е затворила. Не ми трябва модно ателие, а да прави разни корекции. Благодаря предварително!
Отсреща има ново ателие отскоро, до Изипей. Ползвах ги веднъж за подкъсяване на панталон, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт