София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 362
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 810
  • Sofia
  • Мнения: 1 377
Този номер ми излиза в гугъл на въпросния сервиз: +359878377651
Не съм сигурна, че е актуален, но опитайте.

# 811
  • Мнения: 357
Търся сервиз за ремонт на кафемашина.

https://milov.bg/

# 812
  • Мнения: 8 939
Едно бързо търсене, има телефон, обадете им се и ги питайте:
https://www.google.bg/maps/place/%D0%9C%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB% … .85h,88.52t/data=!3m7!1e1!3m5!1sXTogP7RoVmcQPUjI_G7JLg!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DXTogP7RoVmcQPUjI_G7JLg%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D73.06484%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192!4m5!3m4!1s0x40aa8571b90705bb:0x4d77c41cd3a6ffd6!8m2!3d42.6697639!4d23.2773014?hl=bg

# 813
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Въпросът ми е дали оправят смартчасовници. Знам, че има сервиз там , но не мога сега да отида само , за да питам.
Ако не е късно и искате мога да питам като излизам отново днес или утре. Всеки ден минавам от там.

# 814
  • София
  • Мнения: 9 546
Благодаря ви, че толкова мило се отзовахте на питането ми за сервиз за часовничето! В крайна сметка се оказа, че часовникът не е читав и купихме нов на промоция, защото излезе по-изгодно от ремонт.

# 815
  • Мнения: 5 694
Знам, че много пъти е питано, но пак:
има ли читав личен лекар за възрастни, в района, без да се налага да се чака с часове при него?
Не знам колко е лимита за пациенти на един ЛЛ, но имам чувството че никой от тях не може да се справи с толкова пациенти.

# 816
  • Мнения: 1
Здравейте,
бихте ли препоръчали доставчик на кабелна телевизия в ж.к. Красно село?
Благодаря

# 817
  • Мнения: 1
Знам, че много пъти е питано, но пак:
има ли читав личен лекар за възрастни, в района, без да се налага да се чака с часове при него?
Не знам колко е лимита за пациенти на един ЛЛ, но имам чувството че никой от тях не може да се справи с толкова пациенти.

Аз съм доволна от д-р В. Тодорова в 20то ДКЦ. Има чакане, в зависимост по кое време отидеш, но е много разбрана.

Здравейте,
бихте ли препоръчали доставчик на кабелна телевизия в ж.к. Красно село?
Благодаря

Ползвам А1 и съм доволна от тях. Стига да не се съгласяваш на по-скъп пакет на всеки 2 години. Joy

И аз имам един въпрос, бихте ли препоръчали детска кухня в Красно село? Най-наблизо ми е тази на ул. Пчела 21, но не мога да намеря отзиви за нея. Някой пробвал ли я е?

# 818
  • Мнения: 10 210
Доктор Тодорова склонна ли е да дава направления за специалисти или гледа тя да назначава лечение първо?

# 819
  • София
  • Мнения: 3 029
Знам, че много пъти е питано, но пак:
има ли читав личен лекар за възрастни, в района, без да се налага да се чака с часове при него?
Не знам колко е лимита за пациенти на един ЛЛ, но имам чувството че никой от тях не може да се справи с толкова пациенти.

Аз съм доволна от д-р В. Тодорова в 20то ДКЦ. Има чакане, в зависимост по кое време отидеш, но е много разбрана.

Здравейте,
бихте ли препоръчали доставчик на кабелна телевизия в ж.к. Красно село?
Благодаря

Ползвам А1 и съм доволна от тях. Стига да не се съгласяваш на по-скъп пакет на всеки 2 години. Joy

И аз имам един въпрос, бихте ли препоръчали детска кухня в Красно село? Най-наблизо ми е тази на ул. Пчела 21, но не мога да намеря отзиви за нея. Някой пробвал ли я е?

А може ли да не се съгласяваш на по-скъп? Че на всеки две години ни карат да преподписваме и вече ще се отказваме от тях. Не сме доволни.

# 820
  • Мнения: 10 210
Можеш. Но си е мъка, няма просто така да се съгласят. Последните 4 години се преборих, като дори свалих цената при последния договор - махнах неща, които не ползвам.

# 821
  • Мнения: 75
Знам, че много пъти е питано, но пак:
има ли читав личен лекар за възрастни, в района, без да се налага да се чака с часове при него?
Не знам колко е лимита за пациенти на един ЛЛ, но имам чувството че никой от тях не може да се справи с толкова пациенти.

И аз имам един въпрос, бихте ли препоръчали детска кухня в Красно село? Най-наблизо ми е тази на ул. Пчела 21, но не мога да намеря отзиви за нея. Някой пробвал ли я е?

Тази детска кухня ползвах 2014-2015 и бях много доволна, детето почти всичко харесваше. Спомням си предимно постни супи, второто с месо (заешко, пилешко, свинско, пуешко) и бяла риба, десерта беше кремчета или кисЕли.

И аз имам въпрос - можете ли да препоръчате масажно студио в района на 20 ДКЦ?

# 822
  • София
  • Мнения: 88
Аз използвах до юни месец детската кухня от ул. Пчела 21, но я взимах от 93 ДГ. Много бях доволна. Започнах още когато детето стана на 10м, като менюто и консинстенцията беше съобразено с възрастта. Менюто включва 3 бурканчета(супа, основно и десерт). Когато супата е с месо, основното е постно и обратното. Прекратих взимането, защото детето тръгна на ясла, а аз на работа и вече нямаше как да я взимам иначе не бих се отказала от тази кухня. Simple Smile

Знам, че много пъти е питано, но пак:
има ли читав личен лекар за възрастни, в района, без да се налага да се чака с часове при него?
Не знам колко е лимита за пациенти на един ЛЛ, но имам чувството че никой от тях не може да се справи с толкова пациенти.

И аз имам един въпрос, бихте ли препоръчали детска кухня в Красно село? Най-наблизо ми е тази на ул. Пчела 21, но не мога да намеря отзиви за нея. Някой пробвал ли я е?

# 823
  • Мнения: 8 939
Знам, че много пъти е питано, но пак:
има ли читав личен лекар за възрастни, в района, без да се налага да се чака с часове при него?
Не знам колко е лимита за пациенти на един ЛЛ, но имам чувството че никой от тях не може да се справи с толкова пациенти.

И аз имам един въпрос, бихте ли препоръчали детска кухня в Красно село? Най-наблизо ми е тази на ул. Пчела 21, но не мога да намеря отзиви за нея. Някой пробвал ли я е?

Тази детска кухня ползвах 2014-2015 и бях много доволна, детето почти всичко харесваше. Спомням си предимно постни супи, второто с месо (заешко, пилешко, свинско, пуешко) и бяла риба, десерта беше кремчета или кисЕли.

И аз имам въпрос - можете ли да препоръчате масажно студио в района на 20 ДКЦ?
Ходя при един масажист близо до пазара Борово, моля те пиши ми лично съобщение утре, ще ти пратя координати.

# 824
  • София
  • Мнения: 6 010
Моя масажист е Спасимир от това студио, което е буквално на 3 минути от 20 ДКЦ. Много съм доволна и аз и всички, които съм пратила при него.

Общи условия

Активация на акаунт