София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 117 052
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 9 879
В тези зони има ли магазин  за хр стоки работещ след 23ч (визирам фантастико)?

# 826
  • Мнения: 711
В тези зони има ли магазин  за хр стоки работещ след 23ч (визирам фантастико)?


На пресечката на ул. Хризантема с ул. Съвета на Европа има денонощен хранителен магазин. Мисля, че попада в показания обхват

# 827
  • София
  • Мнения: 9 416
Има ли в района ( или околните квартали) сладкарница ( точно сладкарница търся, не пицария или друг тип заведение), която разполага с градина или непосредствено до нея да има тревна площ/ междублоково пространство/детска площадка? Идеята е да да хапнем торта за 8-ят РД на дъщеря ми и децата да могат да поиграят, а възрастните да си поговорим, но да ги виждаме от масата.

# 828
  • Мнения: 5 593
Някой има ли мнения от Медицински център Калимат, Борово?
Ще си търся там личен лекар, препоръчаха ми д-р Мариана Стоянова и д-р Евтимова.

# 829
  • София
  • Мнения: 11 657
И аз се интересувам от препоръки и отзиви за общопрактикуващи лекари в тези райони.

# 830
  • Мнения: 624
Привет! Търся униформа за 25 оу размер 152. Дали някой има от вече пораснало детенце, запазена в добро състояние?

# 831
  • София
  • Мнения: 1 976
Здравейте, писано е, но искам актуални мнения, дали някой може да препоръча фризьорски салон, женско подстригване, боядисване понякога сешоар. Особено важно ми е подстригването, тъкмо пуснах дълга коса и ненискам някой да ми янофъка цялата или "офороми" като на зелка.

# 832
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Hetera, на Дойран до Ниагара мога да препоръчам фризьора, но дали ти е удобно като местоположение.

# 833
  • София
  • Мнения: 1 976
Hetera, на Дойран до Ниагара мога да препоръчам фризьора, но дали ти е удобно като местоположение.
Да, аз съм с кола така че мога навсякъфе, само паркирането е малко тегаво, но ще го измисля😁

# 834
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
089 952 2617 Георги Янакиев
https://www.facebook.com/YanakievHair/
салон Beauty & Wellness Studio Mom's Place

# 835
  • Мнения: 2 244
Търся ключар в района?

# 836
  • София
  • Мнения: 6 110
На Казбек, почти на ъгъла с локалното на Цар Борис има ключар.

# 837
  • Мнения: 2 244
Мерси, това трябва да е някъде между Орион и общината, ако правилно разбирам, така ли е? Някакъв електро-магазин виждам там, може би е близо до него.

# 838
  • София
  • Мнения: 6 110
Ако идваш от Орион, завиваш в първата пряка вдясно и ти се пада от лявата страна. Има стъклена врата и надпис "Стъкло", той е И стъклар. Ако гледаш Гугъл мапс, точно където показва Електро груп сървиз, само че те всъщност са отсреща, нещо грешно е отбелязано.

# 839
  • Мнения: 2 244
Ориентирах се, благодаря! На място ще го видя лесно, предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт