София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 492
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 75
https://m.facebook.com/salonaniart/?locale2=bg_BG Фризьорски салон, който посещавам от много години

Ключарски услуги има на кръстовището Дойран/Гоце Делчев, близо до Мед.клиника там

# 841
  • София
  • Мнения: 9 926
Къде е най удачно са дам дрехи ( някои стават за носене) и какво ги правят после

# 842
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
В магазини Мания приемат дрехи.
Вътре имат контейнер и там се пъха плика.Преди даваха и талон за -20% .

# 843
  • Мнения: 2 258
Има контейнери за текстил (дават ги на нуждаещи се) във Фантастико в Бояна, както и на кръговото на Павлово. Може и в другите Фантастико да има, не знам.

# 844
  • Мнения: 2 013
Някой ползващ държавната кухня(тази на ул. Пчела)? Предстои да записвам малкия, но никъде не намирам меню, не мога да видя слагат ли сол, колко едра е храната, че последно поръчах Юначе и се оказа, че всичко е гладко пюре, което не ми е ок за 10+ месеца. Та ако може актуална информация и мнение ще съм благодарна.

# 845
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз ползвах до скоро с големия ми син, декември ще запиша и бебето. Храната е винаги топла и вкусна. До 1 годинка е пасирана и без млечни и захар. Сол мисля, че въобще не се слага и след това, но не съм сигурна. Менюто е доста разнообразно - един ден е без месо, а в другите дни има пилешко, пуешко, заешко, свинско, винаги в четвъртък беше риба. Единствено десертите според мен не са кой знае какво - главно нишестени кремчета, чат-пат млечна баница или грис.

# 846
  • Мнения: 711
Ще си позволя за поправя дамата по горе, по отношение на детска кухня Пчела, а и като цяло за държавните кухни. Свинско не се готви изобщо, само пилешко, телешко, пуешко и (почти) всеки четвъртък риба. Слагат и сол и захар, но в много, много малки количества. Десертът винаги е с нишесте, а супата и основното в повечето случаи ги сгъстяват с брашно, рядко с нишесте.
Консистенцията в никакъв случай не е пюрирано, а на ситни парченца, които са добре сварени.

Като цяло съм доволна, вкусна е, но можеше и по-добре. Синът ми си хапва добре, но не е капризен на храна. Рядко има нещо, което не му харесва и не яде.

# 847
  • София
  • Мнения: 6 010
Приемам забележката, не мога да се сетя наистина дали слагаха свинско.

# 848
  • Мнения: 2 013
Пак аз, обаче забравих да попитам от колко до колко часа раздават кухнята в 93та ДГ. От понеделник съм го записала, ама кога да отида?

# 849
  • Мнения: 711
Пак аз, обаче забравих да попитам от колко до колко часа раздават кухнята в 93та ДГ. От понеделник съм го записала, ама кога да отида?


11:10-12:10

# 850
  • Мнения: 2 013
Скрит текст:
Пак аз, обаче забравих да попитам от колко до колко часа раздават кухнята в 93та ДГ. От понеделник съм го записала, ама кога да отида?


11:10-12:10
  Благодаря!

# 851
  • София
  • Мнения: 9 926
    Знаете ли утре какво е раб.време на пункта за тестове пред мола?

    # 852
    • Мнения: 271
    Здравейте, търся хубаво място за спорт за дете в тези квартали. Предпочитам Красно село и Борово, но приоритет е мястото и треньорите да са добри. Благодаря!

    # 853
    • Sofia
    • Мнения: 26 386
    В Славия има различни спортове-футбол,тенис,фигурно пързаляне,борба и т.н.
    В конната база-езда.

    # 854
    • Мнения: 10 210
    Къде мога да отнеса блендер за ремонт? Без цена за диагностика.

    Общи условия

    Активация на акаунт