Аз ли съм станала прекалено дребнава или имам основание?

  • 73 570
  • 934
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 5 059
Като чета коментарите ти,ерфи,мисля,че вие сте двама души,които се обичат много.През такива работи сте минали,а един шоколад ли ще ви раздели сега?
Шегата настрана...
Не сте от вчера заедно.
Ще намерите и тук правилния път според мен.

п.с.свекърва ти те е ударила,сериозно ли?
С какво право си го е позволила?
За детето даже не смея да го коментирам,ще е доста грозно.

# 931
  • Мнения: 98
Има си баща. Той си има друго семейство. Оставил ги е, когато е бил малък. Бащата е искал да се грижи за мъжа ми, но майката не е позволявала. Даже е плащал огромни суми за времето си с цел да им помага финансово, а на мъжа ми му е набивано, че ги е оставил и че не се интересувал от него. Бащата след време ни показа документи. Банкови извлечения. Трагедията е била сериозна. Малък град, във времена, когато да си разведен е било срамно. Тя буквално е се е гаврила с мъжа ми. Няма вече да изпадам в подробности, за да не се познае Simple Smile И бащата за да я накара да спре да тормози детето се отдръпва от него. Тормоза е бил имено защото са искали да се виждат. Бащата обаче е продължи финансово да поддържа майката. Мъжа ми обаче ги разбира тези неща след години.

# 932
  • Мнения: 98
Хър, имам си друг профил, който ми е от години. Този профил си го направих специално сега заради тази тема. И само от този профил пиша анонимно. Другият ми го знаете всички.

# 933
  • Мнения: X
Благодаря за откровеността, но доколкото знам,
Скрит текст:
това не е позволено...освен ако информацията ми по въпроса е стара. Затова се чудя как е възможно. Ако съм в грешка, моля да бъда извинена.
И на мен преди ми се е случвало да искам да пусна тема, която е твърде лична за мен от нов профил, но веднага бях санкционирана и ми беше казано за такива цели да ползвам функция Анонимен. 

# 934
  • Мнения: 35 968
Хър, имам си друг профил, който ми е от години. Този профил си го направих специално сега заради тази тема. И само от този профил пиша анонимно. Другият ми го знаете всички.

Заключвам и банвам. Правилата важат за всички.
Ако някой желае да зададе въпрос анонимно, тази тема е на разположение:
?Въпроси всякакви за СО?

Общи условия

Активация на акаунт