Аз ли съм станала прекалено дребнава или имам основание?

  • 73 571
  • 934
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 19 907
Да, тази лудата я дръж настрани. От теб, децата и особено от мъжа. Кой знае как му влияе. Абе, да не е обърнал плочата и да е почнал с отвратителното поведение след като е започнал да общува пак с нея?

# 916
  • Мнения: 11 505
Извинете erfi, ма малко на сапунка ми заприлича: Grin
Още малко предистория. Живяхме няколко години заедно на семейни начела, преди да сключим брак. Заедно сме от училищните ми години. Следвах и работех едновременно. Но вече живеехме заедно. Той не споделяше. Казваше ми че някой ден ще ми каже, но по натам. С майка му бяхме в добри отношения. Ходехме при нея. Не знаех обаче , защо когато ходехме да виждаме баща му, не трябваше да казвам после на майка му къде сме били. Отговора беше че не се разбират. Той не иска да я нарани и т.н. Ок. Тя се държеше добре с мен. В момента, в който нещата между нас станаха по-сериозни. Разбирайте заживяхме заедно. Майка му се обърна към мен на 180 градуса. Започнаха се нападки, обиди. Удряла ме е многократно. И аз тогава разбрах как всъщност тя се е държала с него като малък. Разбрах, че преди мен, той е имал и друга сериозна връзка (той е по-голям, не много...

к'ви са теА сериозни връзки в училищна възраст?Joy

Тя заби шамар на новороденото ми бебе пред 20 души гости на кръщенето ни, само защото бяхме поканили и баща му. Какво остава на мен. Simple Smile

Grin и драматичната музика да започне!!!!!

# 917
  • Мнения: 98
Да, тази лудата я дръж настрани. От теб, децата и особено от мъжа. Кой знае как му влияе. Абе, да не е обърнал плочата и да е почнал с отвратителното поведение след като е започнал да общува пак с нея?

Времето, за което той не се виждаше с нея, ми беше достатъчно да му покажа, че поведението и не е било правилно. Когато отидохме миналата година, отидохме по негово желание. Надяваше се, че с годините може и да и е дошъл акъла. Пътувахме над 3000км, за да отидем и стояхме има няма 15-тина минути Smile Той не издържа. Тя се заяждаше от вратата. Не погледна децата. И той стана след малко и каза ставай тръгваме и тръгнахме. Аз даже му казах, чакай бе имам още кафе. И той вика не не ставай тръгаме. Simple Smile Чуват се само да  му честити празник и това е.

# 918
  • Мнения: X
Скрит текст:
Извинете erfi, ма малко на сапунка ми заприлича: Grin
Още малко предистория. Живяхме няколко години заедно на семейни начела, преди да сключим брак. Заедно сме от училищните ми години. Следвах и работех едновременно. Но вече живеехме заедно. Той не споделяше. Казваше ми че някой ден ще ми каже, но по натам. С майка му бяхме в добри отношения. Ходехме при нея. Не знаех обаче , защо когато ходехме да виждаме баща му, не трябваше да казвам после на майка му къде сме били. Отговора беше че не се разбират. Той не иска да я нарани и т.н. Ок. Тя се държеше добре с мен. В момента, в който нещата между нас станаха по-сериозни. Разбирайте заживяхме заедно. Майка му се обърна към мен на 180 градуса. Започнаха се нападки, обиди. Удряла ме е многократно. И аз тогава разбрах как всъщност тя се е държала с него като малък. Разбрах, че преди мен, той е имал и друга сериозна връзка (той е по-голям, не много...

к'ви са теА сериозни връзки в училищна възраст?Joy

Тя заби шамар на новороденото ми бебе пред 20 души гости на кръщенето ни, само защото бяхме поканили и баща му. Какво остава на мен. Simple Smile

Grin и драматичната музика да започне!!!!!
Писала е, че мъжът й е по-голям от нея...та не е невъзможно той да е имал връзка, докато тя е била ученичка.

# 919
  • Мнения: 98
Извинете erfi, ма малко на сапунка ми заприлича: Grin
Още малко предистория. Живяхме няколко години заедно на семейни начела, преди да сключим брак. Заедно сме от училищните ми години. Следвах и работех едновременно. Но вече живеехме заедно. Той не споделяше. Казваше ми че някой ден ще ми каже, но по натам. С майка му бяхме в добри отношения. Ходехме при нея. Не знаех обаче , защо когато ходехме да виждаме баща му, не трябваше да казвам после на майка му къде сме били. Отговора беше че не се разбират. Той не иска да я нарани и т.н. Ок. Тя се държеше добре с мен. В момента, в който нещата между нас станаха по-сериозни. Разбирайте заживяхме заедно. Майка му се обърна към мен на 180 градуса. Започнаха се нападки, обиди. Удряла ме е многократно. И аз тогава разбрах как всъщност тя се е държала с него като малък. Разбрах, че преди мен, той е имал и друга сериозна връзка (той е по-голям, не много...

к'ви са теА сериозни връзки в училищна възраст?Joy

Тя заби шамар на новороденото ми бебе пред 20 души гости на кръщенето ни, само защото бяхме поканили и баща му. Какво остава на мен. Simple Smile

Grin и драматичната музика да започне!!!!!
Когато аз бях последна година в училище, той завършваше унито. Там той е имал близо 3-годишна връзка. Имал е сериозни  намерения към момичето.

Ахам. Знам, че не е за вярване.

# 920
  • Мнения: 11 505
По-голям... ама "малко" по-голям.... голям, голям, колко да е голям? Нищо де.... забавно е Wink

ПП erfi, имате огромна публика (включително и моя милост като една въздесъща коза Ви чета). Мисля, че ще имате успех ако пишете сценарии за сапунки.... така и материално ще се "освободите" ор гнета на "поробителя" Wink

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 12:03 от Kiki.mora

# 921
  • Мнения: X
Нали уж нямал баща? Как тогава сте ходили при баща му?

# 922
  • Мнения: 14 082
Интересни са ми хората. Когато прочетат за нещо, което на тях им се струва невъзможно и не им се е случвало, веднага го обявяват за "пързалка" и измислица. Аз в моята работа съм се нагледала и наслушала на какви ли не истории, та нищо не може да ме учуди.

# 923
  • Мнения: 6 964
По-голям... ама "малко" по-голям.... голям, голям, колко да е голям? Нищо де.... забавно е Wink

ПП erfi, имате огромна публика (включително и моя милост като една въздесъща коза Ви чета). Мисля, че ще имате успех ако пишете сценарии за сапунки.... така и материално ще се "освободите" ор гнета на "поробителя" Wink
Тази конкретна сапунка ще я гледат само хора със здрави стомаси. Joy

# 924
  • Мнения: 1 756
Нали уж нямал баща? Как тогава сте ходили при баща му?
Хър, що усложняваш нещата?
Аз мисля като Basila, че отново е започнал да общува я с нея, я с бащата, я с някой друг... в главата му...
Erfi, извинявай, ама вие явно наистина още отначало сте имали проблем, но сте решили вместо развод да си направите още едно дете. Оттогава поне да бяхте решили да си запазвате семейството, знам ли... То вече какъв съвет да дадеш?!?

# 925
  • Мнения: 19 907
Бе не знам дали е сапунка, но аз също съм виждала подобни истории покрай себе си. Така че не е задължително да е измислица. Животът е наистина шарен.
То на нас ни е смешно и забавно, но не знам тя как се справя ментално, честно. Психиката ѝ явно е здрава, ако не друго. Което е залог за успех и оптимизъм.

# 926
  • Мнения: X
Що да ги усложнявам, бе Айси? Просто питам. Така, както го беше написала в предишния постинг, излизаше, че или е починал бащата, или не се знае кой е. А той човека жив и здрав.

И друг въпрос имам, може би малко офтопик:

Скрит текст:
Ако авторката не е нова във форума и е писала преди, защо няма стари мнения? Пише, че се обръщала към нас анонимно ( макар че уж е Ерфи78), и че е писала преди за проблемите си? Но как - от друг профил ли? Значи има два? Или старият е замразен?

# 927
  • Мнения: 14 082
Къде авторката е писала, че мъжът ѝ няма баща? Родителите му са разведени и е отгледан от майката. С баща си не контактува често, заради "неща, случили се в миналото", той даже е създал второ семейство. Това е от постовете на авторката.

# 928
  • Мнения: 2 849
Интересни са ми хората. Когато прочетат за нещо, което на тях им се струва невъзможно и не им се е случвало, веднага го обявяват за "пързалка" и измислица. Аз в моята работа съм се нагледала и наслушала на какви ли не истории, та нищо не може да ме учуди.

Да, психопатите и хората с отклонения са сред нас, не живеят в гората.

# 929
  • Мнения: 5 248
Дано децата не наследят очевидно предаваните по ген психически заболявания които имат и баща им и баба им . Дано авторката съумее да не ги отключи , че жалко ...

Общи условия

Активация на акаунт