Сдружение „Фридрих Шилер“ прием 2018/2019

  • 90 112
  • 767
  •   1
Отговори
# 510
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Успех, момичета! Дечицата да се справят лесно и без стрес.

# 511
  • София
  • Мнения: 346
Здравейте! Децата ми са родени 2014, т.е другата година мисля да се пробват за Шилер, в 55то. От това, което прочетох, разбрах, че първо кандидатстват с изпит по програмата, ако го издъжат успешно си кандидатстват вече през системата за самото училище. До тук добре.
Само че, сега от любопитство, влязох да видя свободните места за набор 2013, т.е децата, които трябва да тръгнат тази година на предучилищна и в 55то има места само за полудневно обучение. Как се получава така? Нали уж има и вариант за цял ден, защо няма места, аз ли нещо не разбирам?  

# 512
  • Мнения: 359
Здравейте! Децата ми са родени 2014, т.е другата година мисля да се пробват за Шилер, в 55то. От това, което прочетох, разбрах, че първо кандидатстват с изпит по програмата, ако го издъжат успешно си кандидатстват вече през системата за самото училище. До тук добре.
Само че, сега от любопитство, влязох да видя свободните места за набор 2013, т.е децата, които трябва да тръгнат тази година на предучилищна и в 55то има места само за полудневно обучение. Как се получава така? Нали уж има и вариант за цял ден, защо няма места, аз ли нещо не разбирам?  

Чистата ПГ в 55то е полудневна. Следобедните занимания (немски +занималня) се извършват от Сдружението. Т.е. децата, които не са приети в едно от двете сдружения, си тръгват в 14:00ч.

# 513
  • София
  • Мнения: 346
Разбрах, много благодаря!

# 514
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Хайде, то не остана време да изпита? Има ли готвещи се? Някой има ли информация тази година колко деца кандидатстват?

# 515
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
 По-малко от миналата са. Като изкарат списъците в събота,  ще се види.

# 516
  • София, България
  • Мнения: 5 574
По-малко от миналата са. Като изкарат списъците в събота,  ще се види.
Еми то с тази уседналост само това се очаква. Хем разбирам идеята, но държавата трябва да осигурява еднакво качество на образованието, а не да има пропасти между училищата.

# 517
  • Мнения: 350
По-малко от миналата са. Като изкарат списъците в събота,  ще се види.
Еми то с тази уседналост само това се очаква. Хем разбирам идеята, но държавата трябва да осигурява еднакво качество на образованието, а не да има пропасти между училищата.


Идеята е да нямате избор и да отидете в частното училище и да плащате 5-6 пъти повече  Simple Smile

# 518
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Вече категорично съм съгласна с това! Преди ми се струваше пресилено, но се интересувам какво става в ЧУ, откакто има райониране и тези училища взеха да се роят и да се увеличават таксите им.

# 519
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Някой да знае какво ще изпитват децата в неделя? Има ли някъде какво са правили минали години?

# 520
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
 В старите теми . Каквото са разказвали децата. 

# 521
  • Мнения: 33
В началото на темата има какво са давали миналата година . Успех на всички дечица!

# 522
  • Мнения: 4
По-малко от миналата са. Като изкарат списъците в събота,  ще се види.
Здравейте, къде изкарват списъците? В сайта нищо не намирам.

# 523
  • Мнения: 3 980
Залепени са на училището

# 524
  • Мнения: 33
В училището са извадени списъците. Днес ходихме да видим . По 15 деца са в стая . Незнам точно но около 350 деца са.

Общи условия

Активация на акаунт