Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 март 2018, 14:46 ч.

5 ОУ Иван Вазов - Мнения

• 1 184
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,
Синът ми ще е първокласник тази есен и според районирането в новата наредба попадаме в района на 5 ОУ Иван Вазов в Павлово. Принципно бяхме харесали друго училище в близост, но излиза, че шансовете ни за там са минимални. Имате ли някакви впечатления от 5 ОУ? Вчера се разходих до там и дворчето ми се стори сравнително приятно, чух, че миналата година е правен основен ремонт вътре. Очакваме и евентуалния ден на отворените врати, но много ми се иска да разбера и споделена информация от родители, чиито деца учат там. Разбира се, най-много ме вълнуват учителите Simple Smile
Благодаря предварително!

# 1
Здравейте, сега виждам темата ви. Записахте ли детето си в 5то? На нас ни предстои записване за първи клас. Също сме в района на 5-то. Търся отзиви от родители.

# 2
Училището е  много  малко ,но с наистина  добра и поддържана  база. Обезопасени стълби, топла вода, безупречна хигиена,видеонаблюдение , много хубав и ограден двор ,добре зареден бюфет и стол ,където според децата храната е вкусна.
В близост има школи за езици и задължително  преподавател ,който да придружава групите  от фоайето до  школата и обратно.
За мен най-ценното е изключително добре подбрания  учителски колектив ! Не бих ви подвела ,ако кажа че съм една от най-критичните майки във форума по този въпрос.
Впечатленията ми са от горния курс.

# 3
Здравейте, много благодаря за информацията! Имате ли впечатления от учителите на начален курс?

# 4
Нямам . Обаче няма как да не отчета колко бързо организираха он лайн обучението.От седмица имаме реални часове всеки делничен ден до обяд , а следобед пишем домашни ,които се проверяват на следващия ден в часовете.Взема се нов материал и кипи сериозен труд.
Изобщо не го очаквах, но ме изненадаха много приятно.

# 5
  • София
За кой клас става въпрос в горния курс?

# 6
Не сме изключение. Нещата са организирани централно. Предполагам най-полезно би било да се свържете директно с ръководството за по-конкретна информация.
Новата ситуация само потвърди впечатленията ми за  наистина безкомпромисно подбрания колектив.

Общи условия

Активация на акаунт