Добър гинеколог в Русе

  • 20 281
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Не сте ме обидили,то няма и как Wink
Аз може би съм малко пристрастна Simple Smile

# 31
  • Мнения: 167
Навремето когато си търсех при кого да раждам близнаците си ходих и при Хубчев. Много бързо се отказах от него, след като на въпроса ми как според него ще протече раждането, ми отговори, че първият нормално, а за вторият можело със секцио.

# 32
  • Мнения: 15
Странно! Simple Smile Весели празници! Flowers Four Leaf Clover

# 33
  • русе
  • Мнения: 90
Аз ходя при Зарзаланон доволна съм отношение обеснява.А за Хубчев....мога да говоря много...50 лева 5 минути и нито думичка Simple Smile

# 34
  • Мнения: 7
Какво ще кажете за Д-р Нели Узунова

# 35
  • Мнения: 15
Radity_rs Съжалявам... Знам,че не е много словоохотлив,но когато го питам ми обясняваше всичко.
Ще кажете,че не редно и съм съгласна. Simple Smile
Но на напоследък,като съм го посещавала не забелязах това в него.То вече и няма какво да го питам,
тъй като ми се налага да ходя много често,може би за това.  Simple Smile
Но е прекрасен Хирург,казвам го от опит!
Весели и светли празници ви желая! Simple Smile

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 16:59 от Тотеса

# 36
  • русе
  • Мнения: 90
Radity_rs Съжалявам... Знам,че не много словоохотлив,но когато го питам ми обясняваше всичко.Ще кажете,че не редно и съм съгласна.
Но на последък като съм го посещавала не забелязах това.То вече и няма какво да го питам,тъй като ми се налага да ходя често,може би за това. Simple Smile Но е прекрасен хирург,казвам го от опит! Весели и светли празници ви желая! Simple Smile
Весели празници Simple Smile По принцип съм се убедила,че всеки лекар си избира пациентите Simple Smile За това има доволни и недоволни Simple Smile За това най добре е отиваш и пробваш най добре и така ще разбереш кой е твоя лекар.

# 37
  • Мнения: 15
Права сте!Най-вероятно е така!
Наистина е по-добре,всеки сам да опита и да прецени,дали това,което очаква от даден лекар е така!
И най-вече може ли да му се довери!
Аз направих своят избор и за мен се оказа положителен,не съжалявам и за миг!
Иначе от препоръки на близки и познати стигнах и до Плевен,там са прекрасни специалисти
проф.Горчев и проф.Томов,но не мога да разчитам на внимание,когато имам нужда за съжаление....
А тук се чувствам сигурна и спокойна! Simple Smile 
Без значение от ден и час,винаги получавам нужното внимание и грижи! Heart

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 17:01 от Тотеса

# 38
  • Мнения: 7
Здравейте, някой може ли да ми даде телефона на д р Шишкова Русе

# 39
  • Мнения: 2
Здравейте, може би въпросът ми не е за тази тема, но искам да запитам някоя мама раждала ли е секцио при д-р Шишкова в Русе? И дали е доволна?

# 40
  • Мнения: 8
Здравейте, бих препоръчала с две ръце д-р Граматикова. Страхотен специалист е обяснява всичко. Работи със здравната каса и е на разположение 24 часа.
Не бих препоръчала д-р Минчева освен че и вадиш думите с ченгел има много остарели методи на работа и не го разбирам за толкова напредла медицина. Също че прегледа не продължава повече от 5 мин защото навън чакат хора и трява да им вземе таксата.

# 41
  • София
  • Мнения: 616
Здравейте! Виждам, че темата не е много актуална и не знам тук ли е мястото да попитам, но от опит бихте ли ми препоръчали лекар за раждане в Русе? По възможност някой, който не настоява за секцио, ако няма основателна причина за такова и на когото знам, че мога да разчитам да си вдигне телефона и да се отзове, когато настъпи момента. Не съм от Русе, но искам да имам вариант и там, тъй като ми е близо. Благодаря!

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте,да попитам за мнение за др. Несторов от Медика Русе.

# 43
  • Мнения: 11
Узунова е ужасна грубианка, а Шишкова е на настроения според това дали сте с направление или платен прием. Далеч по-отзивчива  е във 2-ия случай. Препоръчвам доктор Константинова и до някъде Славова.

# 44
  • Мнения: 268
Узунова е ужасна грубианка, а Шишкова е на настроения според това дали сте с направление или платен прием. Далеч по-отзивчива  е във 2-ия случай. Препоръчвам доктор Константинова и до някъде Славова.

Доктор Константинова за мен не струва като лекар. Много лоши мнения прочетох за нея,но сама се убедих,пазете се

Общи условия

Активация на акаунт