Звездни компромати- 356 част

  • 98 304
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 022
Защо не й намерят работа на Радева, питам аз. Да й напълнят програмата със събития за месеци напред, да я питам тогава как ще излага президента.
Да го остави малко да подиша този човек , а и да свърши някоя работа.

# 646
  • Мнения: 3 158
Радеви се излагат много качествено благодарение на госпожата.С носенето на Президента под мишница/за ръчичка,както и обличането на 2 номера по-малки дрехи само за да я забележат,че е в пейзажа ми прилича на селска мутреса,дошла у Софията и вика -виж ма,виж ма,какво хванах!

# 647
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Да. Президентът се обезценява като политическа фигура, заради пълната неадекватност на жена си. Тази го направи на смешник.

Не, че нещо, ама той пък щото Президента е много извисен политически.... Stop
Като пилот ми допадна на авиошоуто преди няколко години и толкова, мерси!

# 648
  • Мнения: 13 579
Simple Smile Да почеша и аз малко клавиатура върху президентшата.
Облеклото одобрявам не ободрявам чак толкова не е важно, не ми харесва арогантността, която лъха от нея, натрапването й в публичното пространство, и мазненето и наколенките, които й правят определени сайтове и списания. Иска й се да е в светлините на прожекторите, но малко скромност и една крачка назад само ще й е в полза.Както и демонстрацията от недоносенато костюмче с цип и скачането на дрехи висок ценови клас, тази демонстрация също не ми е ок.


А пък Мариала Нордел да коментира облекло, често съм я засичала из улиците в един период- единствено смях предизвикваше в мен.
Относно протокола в президенството-не ги уволниха със стъпване в длъжност и ги оставиха- там имаше едни   роднини на видни гербери- та няма да съм изненадана, ако поетапно са си заминали, чувала съм и съм виждала, та по-добре да не съветват кой как да се облича и какво да прави.

# 649
  • Мнения: 6 739
И журналистите доста прекаляват-цяла седмица даваха по новините прословутото превъртане на Радев на лоста.Деса и тя как не се превъртя,  да не остане по-назад....
Никога не е имало толкова натрапчива президентша.Плевнелиева явно изобщо не искаше медийно внимание, за сметка на това Радева граби с пълни шепи.И във фейса демонстрира един кръчмарски и превзет изказ от рода на: "да ви светна, защо Невена работи в Лондон"...и подобни.

# 650
  • Мнения: 9 710
Деса и тя как не се превъртя,  да не остане по-назад....

Joy Въх! по бургаски! Не давай идеи! Току виж ни зарадвала с някой шпагат! Grin

Наоми на корица:
Скрит текст:

# 651
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
На Емилия няма ли кой да и каже, че щастието обича тишината?!
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6779203

Тези какво, от 5 месеца ли са гаджета? Laughing

# 652
  • Мнения: 13 579
Simple Smile Президентшата тоалетите на Невена щеше да ги гледа през крив макарон със заплатата на пиар и ако БСП не бяха натиснали Радев да се ожени преди изборите.
В момента, в който мъже и престане да е президент - да видим дали Невена ще и дава дрехи за събития или ще и се наложи да си ги купува

# 653
  • Мнения: 3 158
Деса много ми прилича на онази президентша от ,,Мисия Лондон''.Същите напъни за внимание,оставам с впечатлението,че е готова и яйце да снесе,само да я снимат и обсъждат Laughing

# 654
  • Мнения: 4 871

Деса и тя как не се превъртя,  да не остане по-назад....
Ай, недей! Не ù давай идеи! И без това чете тук.
Тя пък как не се е сетила още да се снима гола, както напират родните "звезди" в последно време да показват перфектни тела на зряла възраст?  😅

Наоми на корица:
Скрит текст:
Страхотна корица! Знае как да позира Наоми!

# 655
  • Мнения: 3 113
На Емилия няма ли кой да и каже, че щастието обича тишината?!
https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6779203
То букет, то торта.. Жива да не бях!

# 656
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Стига завиждахтИ на Емилия,на Радева  Whistling.
На Емилия й се радвам  Hug.Нека е щастлива жената.Как изкара с оня дюмбел толкоз време,тя си знае.
Радева  Tired,иска да  е популярна жената.Можеше да е малко по-тиха,скромна и възпитана.Ама не би. Желателно е тия фльонги около бюста да ги избягва,акО и да са модерни.
Наоми  Heart Eyes.

# 657
  • Мнения: 4 120
Представих си я на лоста Joy

# 658
  • Мнения: 1 348
https://www.instagram.com/p/BfZIARMhFfD/?hl=bg   Ема Уотсън за Vogue.

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 13:26 от 《Benedetta》

# 659
  • Мнения: 8 577
И журналистите доста прекаляват-цяла седмица даваха по новините прословутото превъртане на Радев на лоста.Деса и тя как не се превъртя,  да не остане по-назад....
Никога не е имало толкова натрапчива президентша.Плевнелиева явно изобщо не искаше медийно внимание, за сметка на това Радева граби с пълни шепи.И във фейса демонстрира един кръчмарски и превзет изказ от рода на: "да ви светна, защо Невена работи в Лондон"...и подобни.
Не имало,защото Първанов беше приятел на ББ и не му пречеше,за това не ни занимаваха със Зорка
Просто сега има един който ги отвя на изборите, помня ,че от 9.00 сутринта разликата беше фрапираща и така до вечерта.Радев е високо ценен от 60% от хората ,изключвам 10- тината специалистки по всичко Бг мама.
Опитаха се чрез разни медии да му завъртят 1-2 скандала и не успяха, и сега Радева е на прицел.От ПИК я обожават ,но знаем тази медия на Кой е😂
Радев е умен мъж,пестелив е на думи,като каже нещо ,то тежи и дълго време отеква  в пространството
Та няма как да атакуват него и започнаха по Радева
То не бях фалшиви интервюта с бившата,то не  бяха измислици!
Разбрах , че тук е Бг мама има екип от пр специалисти и такива по държавен протокол,които галено се наричат глигани в анцузи.Всъщност са слаби и красиви по 2-3 деца родили,Холивуд може да им завижда.Всичко е балкански ген, идва от бабите им😂
Та това е положението.

Общи условия

Активация на акаунт