Всякакви въпроси относно съдомиялните - 21

  • 81 293
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Това е отделение за гланц, за сол е на дъното на машината , под долната кошница, изтегляш я и там търсиш.
Каква е марката?

# 61
  • София
  • Мнения: 326
Това е отделение за гланц, за сол е на дъното на машината , под долната кошница, изтегляш я и там търсиш.
Каква е марката?
Eurolux , благодаря за отговора.

# 62
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Снаха ми е с такава , точно онзи ден си я хвали , че е вече 12-годишна.
Дано ти служи безпроблемно!

# 63
  • София
  • Мнения: 326
За сега съм доволна, но аз нямах и големи очаквания, защото е доста стара и сол не е слагана от доста време. Минусът е, че не суши изобщо.

# 64
  • Мнения: 2 328
Тя без гланц трудно ще изсуши.

# 65
  • Мнения: 2 286
На бекото ми всичко вътре беше мокро - стени, вратичка, но тя е пластмасова. Уърлпула ми е метален вътре и всичко е сухо. Гланц не ползвам от много време.
Бекото ми има трета кошница за прибори, и да ви кажа честно, сега много ми липсва. Почти не ползвах кошничката за прибори и ми се събираха доста повече неща в долната кошница. А и големите ножове и прибори за готвене ми пречат на подреждането в горната кошница.

# 66
  • Мнения: 1 961
Тъкмо влизах с риск да стана досадна пак да попитам дали стените и вратата ви остават мокри.
Моята също е метална вътре. Абе нещо не е наред ама какво...ок пластмаса мокра било нормално, другите съдове сухи, а врата и стени мокри...

# 67
  • Мнения: 2 069
Здравейте, и при мен има малко мокро, отдолу. Остава вода на дъната на чаши и купи, ако имат вдлъбнатина.
Нормално ли е, ако има малко загоряло, да не е измито? При мен е така...

# 68
  • Мнения: 2 328
Каква е дрсмата с мократа съдомиялна??Щом съдовете са сухи няма проблем.
Загоряло рядко имам,ако ми се случи пускам на П4 + Ф4.Нарисувани са тенджерки и тигани,не за друго Grinning

# 69
  • Мнения: 2 069
Още не съм пробвала програмата за силно замърсени, защото освен тях пускам и чаши, чинии и др., и не знам дали няма да им стане нещо

# 70
  • Варна
  • Мнения: 493
Моята миялна още не е ползвана, за жалост, само ви чета. И понеже много има с оплаквания от мокри съдове/машини, реших да проверя дали не пише нещо в книжката по този повод. Ето, може да е от полза и на вас. Машината ми е на Бош, но мисля, че упътването е приложимо за всички машини.






# 71
  • София
  • Мнения: 326
Мега малоумна молба, но може ли някой да ми каже в това отделение ли се слага солта и къде да търся за слагане на гланц? Нямам книжка към съдомиялната и не знам какъв модел е.
Здравейте, пак съм аз. Намерих отвора за сол, но той е пълен с вода, до толкова, че почна да излиза. Как да сложа сол вътре?

# 72
  • Мнения: 2 328
Още не съм пробвала програмата за силно замърсени, защото освен тях пускам и чаши, чинии и др., и не знам дали няма да им стане нещо
Какви са ти?
Моите почти всички са от Икеа и им няма нищо.Няма надраскано,нито петна

# 73
  • Мнения: 26
Мега малоумна молба, но може ли някой да ми каже в това отделение ли се слага солта и къде да търся за слагане на гланц? Нямам книжка към съдомиялната и не знам какъв модел е.
Здравейте, пак съм аз. Намерих отвора за сол, но той е пълен с вода, до толкова, че почна да излиза. Как да сложа сол вътре?
Няма проблем,че излиза  водата сипвай колкото сол поеме/около 1-1,5кг побират повечето/

# 74
  • София
  • Мнения: 326
Мега малоумна молба, но може ли някой да ми каже в това отделение ли се слага солта и къде да търся за слагане на гланц? Нямам книжка към съдомиялната и не знам какъв модел е.
Здравейте, пак съм аз. Намерих отвора за сол, но той е пълен с вода, до толкова, че почна да излиза. Как да сложа сол вътре?
Няма проблем,че излиза  водата сипвай колкото сол поеме/около 1-1,5кг побират повечето/
благодаря

Общи условия

Активация на акаунт