iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 97

  • 76 353
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 547
Здравейте, пия фолат и метилкобаламин, сега видях, че ги има комбинирани на едно място. Добри ли са тези витамини или да продължа да си пия по отделно на Солгар?


Да, тази комбинация на Jarrow е добра.

# 61
  • Мнения: 116
Днес ходих на митница и митничарката ми поиска да и покажа поръчка с включени транспортни разходи
Скрит текст:
, въпреки, че доставката е безплатна и тя твърдеше през цялото време, че нямало такова нещо. Питах я изрично защо са и тези транспортни разходи, след като не влизат в общата сума и тя каза, че ги вземат предвид за изчисляване на ДДС при поръчки над 30 лв., но моята поръчка беше за малко под 30 лв. Имам чувството, че нещо не се разбрахме, но каза, че щяла да направи компромис и да освободи поръчката. Та въпросът ми е вече и транспортните разходи ли влизат в необлагаемите 30 лв.?

Поръчките не трябва да надхърлят 30лв без транспортните разходи, за да не бъдат спрени на митница. Когато надхвърлят 30лв., ДДС се дължи освен върху сумата на поръчката и върху стойността на транспорта.

# 62
  • Мнения: 798
Да разбирам ли, че ако ползвам тези 25 $ и платя 10 лв. примерно поръчката ми пак ще отиде на митница...?

# 63
  • София
  • Мнения: 566
Да разбирам ли, че ако ползвам тези 25 $ и платя 10 лв. примерно поръчката ми пак ще отиде на митница...?
Аз взех същия бонус Simple Smile
Да, поръчката ще ти отиде на митницата в този случай. Друг е въпроса, ще платиш ли ДДС или не, на тази сума.

ROV5021

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 23:59 от djagi

# 64
  • Мнения: 26
Теорията ми за Daily Deal се оказа вярна. В мобилната апликация се смени от пастата за зъби на Хималая на Авокадово масло на NOW. И в Trial списъка вече я няма пастата, а е маслото.

Как да намерите Daily Deal на сайта :
1. Отивате в Trial списъка с продукти
https://www.iherb.com/trial-pricing
2. Филтрирате да ви ги показва по най-нови - Sort by: Newest
https://www.iherb.com/trial-pricing?sr=10
3. Отивате на последната страница на списъка и последният продъкт е Daily Deal-а за днес или уикенда

# 65
  • Мнения: 953
Тази омега струва ли си и малкото пари: https://www.iherb.com/pr/21st-Century-Fish-Oil-1000-mg-60-Softgels/43875

Бледолива, би ли споделила каква разлика откриваш между кокосовото масло на iherb и това което си купувала от България?
Да споделя и че от пратката ми поръчана на 31 януари, няма ни вест, ни кост. Вече загубих надежда, но ще пиша жалба както на БГ пощи, така и на iherb.

Код за отстъпка от iHerb: MIH4702

# 66
  • Мнения: 19 061
Страхотно кодче са пуснали
EXCLUSIVE5 - Additional $5 USD off. Offer ends Monday, March 26th, at 10:00 a.m. PST. Valid for one-time use.

# 67
  • Мнения: 4 042
Бледолива, би ли споделила каква разлика откриваш между кокосовото масло на iherb и това което си купувала от България?
Маслото, което купих от тук, безобразно пуши и прегаря при пържене. Много малко неща пържа, обикновено задушавам, та да уточня - за пържене на яйца става въпрос. Не е и вкусно, за разлика от маслата от Iherb. От трите вида, които съм ползвала, ги класирам на първо място на Garden of Life, след това Healthy Origins и най накрая на Джароу маслото за готвене. Въпреки че първите две са Extra Virgin, а не рафинирани, много по-добре се готви/пържи с тях. Използвам съвсем малко количество, колкото да не залепват продуктите за тигана. Понякога ползвам и краве масло, но също добавям кокосово, така не прегаря. По-добър вариант е, разбира се, гхи. Но с кокосово е по-икономично, а и аз харесвам вкуса му.

Код за отстъпка в iHerb:  PAR2643

# 68
  • София
  • Мнения: 36 174
Да разбирам ли, че ако ползвам тези 25 $ и платя 10 лв. примерно поръчката ми пак ще отиде на митница...?
Пусни две поръчки до 30лв , без доставката. Тогава и случайно да отиде на митница, ще платиш само 1.50лв митническа такса.

NiaViss Hug

Това е стандартната омега 3, но кач-вото може и да не е много добро.
Малко е въпрос на късмет.

iHerb® код:   YUL919
- за първа поръчка, 5% намаление
- за следващи поръчки - само жест, към мен

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 08:12 от denis.

# 69
  • Мнения: 1 058
Как да откажа грешна поръчка? Моля, за помощ!

# 70
  • Мнения: 37
Здравейте! Направих две поръчки - едната на 24.02 и другата на 25.02 / и двете на стойност по 65 лв./. Тази от 24.02 пристигна на 06.03 в пощата. От другата няма и следа. Двете заедно са влезли в България. Кога трябва да пиша до сайта - преди да е изтекъл посочения от тях срок /26.03/ или след това? Благодаря Ви!
iHerb  код: FNS 257

# 71
  • Мнения: 48 201
Потърси я на митница

# 72
  • Мнения: 1 527
Момичета, това какво е? Доволни ли сте от тази марка козметика?
https://www.iherb.com/pr/E-L-F-Cosmetics-Mineral-Infused-Face-Pr … -49-oz-14-g/48691
По повод дневните промоции, на мен ми излизат на таблета без моб приложение, като кликна в полето за търсене.

# 73
  • Мнения: 19 061
Как да откажа грешна поръчка? Моля, за помощ!

 Може да се откаже само, ако не е изпратена още

Код за 5 % отстъпка от iHerb - SDB331

# 74
  • Мнения: 2 463
Как да откажа грешна поръчка? Моля, за помощ!

Как да промените или анулирате поръчка 
Скрит текст:
Докато поръчката е в статус:  Processing - Waiting for Payment може да извършвате няколко промени ** .
Отворете ордера и натиснете: Modify Order
На тази стъпка може да промените:
  - метода на доставка  / Modify Shipping Method /
  - броя на продуктите  / Modify Order items /– само да ги намалите *
  - адреса на доставка  / Modify Shipping Address /
  - да откажете цялата поръчка / Cancel Order /
  - за да се върнете – натиснете: Return to Order Summary
** промяната в поръчката, може да доведе до нейното забавяне
* ако искате да добавите нещо, трябва да откажете поръчката и да пуснете нова поръчка
Важно:
Имайте предвид, че при първоначалната поръчка е блокирана сума от вашата карта.
При повторно пускане на поръчката - отново се блокира сума, която впоследствие сайта ще изтегли.
Освобождаването на първоначалната сума, може да отнеме няколко дни /до 45 дни и това завиди от политиката на вашата банка/.
Или накратко, ако не разполагате с достатъчно пари в картата, не рискувайте да анулирате и пускате повторно една и съща поръчка.
Днес направих първата си поръчка, надявам се успешна.
От страх да не отиде на митница пуснах поръчката до 20 лв., а и да не объркам нещо.
Благодаря за подробните инструкции, Денис. 

Общи условия

Активация на акаунт