Каква е най голямата беля на децата ви?

  • 1 835
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
   ivap, това с дистанционното ми напомни друга беля! Нашият тъкмо беше проходил и изчезна дистанционното на тогавашния ни телевизор! Малкия го беше пуснал в аквариума /250л/ с рибките и мъж ми го намери полу зарито под камъчета и водорасли като тръгна да чисти аквариума! Не вярвахме че нещо става вече от дистанционното, но няколко дни го оставихме на парното, сменихме батериите и все още работи!  Mr. Green

А аз се сетих как нашето летя през терасата, но явно е било ниско и все още работи. bowuu

# 16
  • Мнения: 237
Просто не мога да се сдържа и ще се включа в темата. Онзи ден докато измия чиниите вкъщи настъпи подозрителна тишийна. Оказа се, че моя син се пъхнал в стаята, в която държа надуваемия басейн, съблякъл се гол, изпишкал се в него и се къпе ли къпе. Питах го какво прави и ми отговори - плувам. Направо като го видях се чудех да плача ли да се смея ли.  Joy CryА един друг път в разсеяноста си бях оставила един тиган с олио на една масичка на балкона, той отиде при него и си топна главата. Просто да не ви описвам за коя мазнотия ставаше въпрос, къпах го един час. Оттогава и двамата си знаем той да не се вре по тиганите, аз да не ги оставям без надзор. Та така.... Wink

# 17
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ние големи бели нямаме, щото сме си читави - няма нищо счупено или застрашаващо живота, но имаме куриозни бели!

На към 10 месечна възраст Борко ми пусна GSM - доста гъзарски за времето си в цукалото и се изпика върху него  Mr. Green
На 2 години пусна стационарния телефон в чашата ми с кафе, за да види дали телефона ще плува като риба.
Пак по това време бяхме на гости на леля му и ми дадоха торбичка с 10 яйца. Преди да се осетя взе торбата сложи ги на фотьойла и седна върху тях Mr. Green
Много обича да кара колата на дядо си. Оставихме го да кара, като ние с баща ми сме до колата. Човека от гледане успя да освободи колата от скорост,освободи и ръчната и колата тръгна по инерция.Спряхме я, но вече не му позволяваме да кара!
Лятото правихме ремонт на баня и тоалетна. Купихме си и ново цукало, което бяхме сложили в спалнята. Борко имаше голям мерак да ползва новото цукало. Обеснявахме че ще го ползва като го сложат в тоалетната..., но една сутрин докато никой не го гледа, тихо мълком се вмъкнал в спалнята и се изпика в новата тоалетна чиния!
Това е за сега!Какво ме очаква идеи нямам!

# 18
  • Мнения: 2 274
   Айяла, в нашата градина нямаше Егида докато малкия беше там! Имаха уж охрана, която беше един дедо, който се грижеше и за зелените площи! И аз немога да си обясня как не са забелязали! Беше петък, лятото и човека си взел раницата и излязъл! Мен ме задържаха в работата и отидох към 18:30, а бабата взела внучето към 17ч, а моят се появил малко след тях на площадката! Аз съм го оставяла с бабата, но винаги съм и се обаждала! Този път като не ме видяла никъде жената се притеснила, викнала моичкия и го питала къде е мама, а той и казал, че ме няма и че сам си е тръгнал от градината! На горката жена и настръхнала косата и веднага го върнала в градината, която една учителка тъкмо заключвала! В този момент се появих и аз и после си имахме един дълъг и много сериозен разговор с него! А на другия ден и с госпожата! Оказа се че тя имала лична работа и оставила децата с госпожата от другата група! Тази госпожа обаче като не познава децата и родителите и ето можеше да стане беля!
    Моят племенник също е бягал от градината, а веднъж и щял да се обеси на катерушката в градината пред очите на госпожата без тя да го забележи!

# 19
  • Мнения: 2 818
Минала година по това време съм на балкона на кухнята и простирам. Щерката решава да затвори вратата, а после да я отвори натискайки дръжката, като по този начин ме заключва навън. Аз докато реагирам вече бях заключена. Shocked След 10 минути неуспешно обяснение през стъклото да бутне дръжката нагоре се отказах. Тя се изнерви , че не може да дойде при мене. Реши да яде кисело мляко(което й бях сипала и беше на масата)... счупи купичката, поряза се, взимайки парчетата. Добре че се счупи на няколко големи парчета ooooh! През цялото време гледам от време на време през прозореца да видя някоя съседка. След около половин час от както съм заключена се появява една съседка на балкона си от долния етаж. Тя се обади на мъжа ми, който след още 10мин простигна с такси.
Това бяха едни от най-дългите 40мин..... Радвам се, че не бях сложила да се готви нещо Rolling Eyes От тогава винаги, когато отварям прозорец или врата(с пвц дограма) натискам дръжката, така че да няма начин да се заключи лесно вратата.

# 20
  • Мнения: 959
Моя синковец,когато беше в 2 клас реши да ми показва хватки от каратето,което тренираше и така ме бутна,че и двамата минахме през стъклото на холната врата.Аз се разминах с драскотини,но той с шевове.На 3 годинки пък реши да дърпа дакела за опашката и беше зверски ухапан по бузата и съответно шит.Сега е "белязан", къде ли не милия.

# 21
  • Мнения: 2 784
Хм, май най-голямата беля беше като взе да пълзи и си хапна от наакания памперс, оставен непредпазливо в торбичка до леглото, докато аз бях в тоалета. Чак тема бях пускала тогава, притеснявах се да не и стане нещо.

# 22
  • Мнения: 56
Ние сме съвсем пресни с белята - тази сутрин малкият дойде в нашата спалня, часът беше 6.20 - разбута ни хубаво, седна по турски и се изпика на средата на кревата! Shocked Shocked Shocked След това благо ми съобщи: "Боби пишка!" и с чувство за изпълнен дълг тръгна да събуди останалите спящи обитатели.

Сега, след третата пусната пералня, вече се чувствам почти изпрана #Cussing out

Мимоходом ще спомена и факта, че след малко отивам да го водя на доктор да му сваля конците от устата - преди 6 дена си я порна на ръбчето на една пейчица, 'ма то иначе ни е кротко детенцето Peace

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Минала година по това време съм на балкона на кухнята и простирам. Щерката решава да затвори вратата, а после да я отвори натискайки дръжката, като по този начин ме заключва навън. Аз докато реагирам вече бях заключена. Shocked След 10 минути неуспешно обяснение през стъклото да бутне дръжката нагоре се отказах. Тя се изнерви , че не може да дойде при мене. Реши да яде кисело мляко(което й бях сипала и беше на масата)... счупи купичката, поряза се, взимайки парчетата. Добре че се счупи на няколко големи парчета ooooh! През цялото време гледам от време на време през прозореца да видя някоя съседка. След около половин час от както съм заключена се появява една съседка на балкона си от долния етаж. Тя се обади на мъжа ми, който след още 10мин простигна с такси.
Това бяха едни от най-дългите 40мин..... Радвам се, че не бях сложила да се готви нещо Rolling Eyes От тогава винаги, когато отварям прозорец или врата(с пвц дограма) натискам дръжката, така че да няма начин да се заключи лесно вратата.

На моя приятелка я сполетя същата съдба излязла да простира и сина и я заключил, тя му казала да отвори, но той не можал и реве та се къса вътре, а тя се чуди как да го успокои отвън. Че викала от балкона, и една съседка я чула, добре, че оставила вратата отключена, че отиде до вечерта да си виси, докато се върне мъжа и.

Общи условия

Активация на акаунт