БУДАПЕЩА - перлата на Дунав 7

  • 70 137
  • 891
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 141
А посоката към центъра е от страната на летището,нали?

Да.

# 76
  • Мнения: 22 475
А за 100Е откъде трябва да си купим билет? Може ли направо от автобуса?
Ако после ще ползваме ГТ направо да си вземем карта от гишетата за 24ч.?

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
И аз мисля за 24ч...обаче на тръгване ще е изтекла и тогава от къде билети? Явно ще търсим бутки където продават...

# 78
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 224
В сайта на ГТ има местата, където се продават билети и карти. Ние ползвахме автомат, защото се притеснявах, че няма да успея да се разбера с човек-продавач за 24 часова карта до 5 човека. В сайта има клипче как се ползват автоматите и се оправих лесно.

# 79
  • Мнения: 22 475

mystic woman, вие не пътувате ли днес?

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848

mystic woman, вие не пътувате ли днес?

да,на летището сме...чакаме полета Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 8 141
Ех, че хубаво Simple Smile

# 82
  • Мнения: 22 475
Хайде лек път и да разкажеш после. Simple Smile Че ние няколко дни след вас ще заминем.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Мерси!
Ще разкажа! Simple Smile

# 84
  • Мнения: 22 475
Може би последен въпрос, но не е сигурно. Simple Smile

Реших че ще направим нощна разходка по Дунав, спрях се на това.
http://www.rivercruisesbudapest.com/?gclid=Cj0KCQjw5qrXBRC3ARIsA … 5S4waAnZhEALw_wcB

Цената за възрастен е 18.33 €       5 500 Ft    
за дете      
Child ticket (10-14 years)    9.17 €
Круиза е 1ч, с 30мин аудио, и по чаша вино и безалкохолно.

Мисля че като цена е добре?
Тръгва оттук 1051 Budapest, Vigadó tér Dock7

Или пък това, също ми се струва добра оферта.
https://www.getyourguide.com/budapest-l29/15-hour-danube-cruise- … live-music-t1593/
Само се надявам всичко да е редовно, в смисъл ще плащам още отсега и да не се окаже, че примерно не са се събрали достатъчно желаещи или нещо подобно?

# 85
  • Мнения: 22 475
Цена от 9700форинта за круиз по дунав, вечерен включваш вино, добре ли е?и 5700форинта за дете.

# 86
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И ние пътуваме в неделя за Будапеща и Виена. Ще спираме и в Румъния обаче на отиване. Така че понеделник към обяд се надявам да сме в Будапеща. Имаме две нощувки. Нищо не сме планували като цяло кое кога да бъде. Ще обиколим основните забележителности, зоо-то ще го оставим за Виена. Но най-голямата ми чуденка е точно за разходката по Дунав. На място, ако отидем, как да се ориентираме коя фирма е, какво и на каква цена предлага? Кой е по-бюджетен вариант за двама възрастни и 2 деца? Може ли да се внася храна на корабчето? И въобще доста въпроси имам, въпреки че всичко изчетох дотук Wink.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
На летището сме за обратно към БГ!
Мнооого хубаво беше и не ми се тръгва!

Сесил,да знаеш,че в уикендите синьото метро не работи! Останахме изненадани,а мислех да се върнем по същия начин!
Та на връщане отидохме до Астория и от там М3,автобус,който се движи като метрото. С него до поск.спирка и от рам на Е200 до летището.

Успяхме доста от забележителностите да видим,жега е...носете къси панталони! Stuck Out Tongue Winking Eye
 Ядохме вкусен гулаш-намерихме до апартамента бистро и там беше 950ф.
Още нещо...след посл.проверка няма тоалетна и от къде да купите вода! Тъпо е!
Никъде в борднста карта не пишеше кой е гейта за София,та след като се наредихме ни казаха,че е А2...Wink Тъй...повисяхме мааалко повечко,но по летищата е така. Другият път ще знам как Wink

# 88
  • Мнения: 22 475
Ние  сме през седмицата. 
Има ли опашки на летището навръщане? Да си спазим ли 2та часа по-рано?
Аз съм чекирала вече и двата полета.
Правихте ли разходка по Дунав?

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Ние  сме през седмицата. 
Има ли опашки на летището навръщане? Да си спазим ли 2та часа по-рано?
Аз съм чекирала вече и двата полета.
Правихте ли разходка по Дунав?
на летището е хаос...и никъде не пише Б2 .Само отвън...а на потвърждението нямах кой е гейта. Докато наммерим къде отиват вече чекираните,бая се въртяхме Simple Smile
Ние добре,че отидохме рано...с тва мотане...Но спокойно можеш и по-късно или да не слизате в гейта а горе да стоите при шопинг зоната.
Качихме се на корабче,но с картата...супер е! Разходката е около час в посока.

Общи условия

Активация на акаунт