Разлика във възрастта

  • 8 830
  • 62
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 565
На колко години е това момче?

Small Simple Smile Smurfieta, мъжът ти непълнолетен ли беше? Според мен тук е проблемът, не в самата разлика.

# 16
  • Мнения: 3 732
На колко точно  години сте?

Родителите ти не са си свършили работата с бившия, сега подскачат срещу този.

Най - вероятно на малкия герой му е кеф да е с по-голяма кака, престижно е. Или му се е** та две не вижда и за една жена прави глупости.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 477
Според мен, момчето е между 15 и 17 г., а авторката е между 20 и 22 г. На мястото на родителите на момчето щях да й създам далеч по-сериозни ядове от това да не я погледнат техните, а и на него щях да му помогна бързо да се отрезви, защото надали пари за татуировки, по-големи гаджета и подобни си изкарва сам.

# 18
  • Мнения: 39
Аз не знам как си с вашите, 5 години не е кой знае каква разлика, но нямаш ли проблем с неговите родители? Ако напр. той е на 15, а ти на 20, можеш да имаш доста ядове със тях
Не те даже ме харесват.

# 19
  • Мнения: 39
На колко точно  години сте?

Родителите ти не са си свършили работата с бившия, сега подскачат срещу този.

Най - вероятно на малкия герой му е кеф да е с по-голяма кака, престижно е. Или му се е** та две не вижда и за една жена прави глупости.
На 22 съм той е на 17 и ако му беше само за секса,  извинявам се за израза ама щеше да ме на**е и да ми каже майната ти.  В случая дори не се е хвалил с това,  не е казал на приятелите си освен на най -  близките,  защото не иска да се развива без мое съгласие.

# 20
  • Мнения: 39
Според мен, момчето е между 15 и 17 г., а авторката е между 20 и 22 г. На мястото на родителите на момчето щях да й създам далеч по-сериозни ядове от това да не я погледнат техните, а и на него щях да му помогна бързо да се отрезви, защото надали пари за татуировки, по-големи гаджета и подобни си изкарва сам.
Тук ще се повторя,  но както вече казах родителите му ме харесват и нямат нищо против мен и връзката ми с него.

# 21
  • Мнения: 20 028
Е, ти щом си на 22 какво се репчат родителите ти. Не си на 15 в крайна сметка. А и щом неговите родители те харесват – къде е проблема. Остави ги да се сърдят и им заяви, че си вече голям човек, изборът е твой. Ще се цупят, цупят, пък ако си им мила, ще им мине.
Става въпрос не за женитба, а за приятели, нали? 5 години не са нищо в днешно време.

# 22
  • Мнения: 15
Живота не е само цифри, а и всяка ситуация е различна. Може момчето да е по-зряло за годините си, може и да не е , вие си знаете. Това, че се е сбил и те е защитил не  е гаранция за смелост, но пък явно държи на теб. Аз самата съм по-голяма от съпруга ми и това никак не ни личи физически, пък и е достатъчно зрял. Въпрос на възпитание и характер е израстването и родителите ти трябва да го озъзнават.
Те единствено заради това, че е по-млад от теб ли не го харесват?
Ако е така, то инициирай техни срещи с твоето момче, нека опитат да го опознаят, пък то ще си покаже.
И не забравяй, че по презумпция свръх-протектиращите родители в началото автоматично ,,отхвърлят,,  избраника на детето си, особено при момичетата, които са единствено дете - при мен все така е било btw  Relaxed
Успех и търпение People Couple Simple Smile

# 23
  • Мнения: 39
Живота не е само цифри, а и всяка ситуация е различна. Може момчето да е по-зряло за годините си, може и да не е , вие си знаете. Това, че се е сбил и те е защитил не  е гаранция за смелост, но пък явно държи на теб. Аз самата съм по-голяма от съпруга ми и това никак не ни личи физически, пък и е достатъчно зрял. Въпрос на възпитание и характер е израстването и родителите ти трябва да го озъзнават.
Те единствено заради това, че е по-млад от теб ли не го харесват?
Ако е така, то инициирай техни срещи с твоето момче, нека опитат да го опознаят, пък то ще си покаже.
И не забравяй, че по презумпция свръх-протектиращите родители в началото автоматично ,,отхвърлят,,  избраника на детето си, особено при момичетата, които са единствено дете - при мен все така е било btw  Relaxed
Успех и търпение People Couple Simple Smile
Благодаря ти за подкрепата,  да не ни личи видимо разликата и проблема на нашите е само в нея,  ще се постарая да им покажа, че той има и много добри страни Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 13 477
За мен родители, които нямат против синът им на тази възраст да забива какички, да се татуира, да се бие и да си създава сам ядове, не са с особен капацитет. Сигурно си чувала и приказката за крушата и дървото. Момче, което на 17 г. се занимава с такива неща, а не с учене, е идеално за 22-годишна, която разсъждава като за не повече от 15.
А ти с какво се занимаваш, ако не е тайна? Интересно ми е къде са пресечните точки между теб и това момче, защото имам преки наблюдения над хора с подобни разлики на тази възраст и не виждам много пресечни точки между тях, защото се предполага, че са на различни етапи от живота си. След една по-голяма възраст тези разлики се стопяват, разбира се.

# 25
  • Мнения: 375
WeSsitOoOo, сама ли живееш, сама ли се издържаш?
Ако е така, животът си е в твоите ръце и щом не те притеснява, че гаджето ти е непълнолетно, никой нищо не може да ти каже.
Ако, обаче, още разчиташ на издръжката на мама и тате и живееш в тяхната къща...

# 26
  • Мнения: X
Това с татуирането на имената ме разби... На 40 ще сте като списък за пазаруване. Whistling

# 27
  • у дома...
  • Мнения: 3 087

На 22 съм той е на 17 и ако му беше само за секса,  извинявам се за израза ама щеше да ме на**е и да ми каже майната ти.  В случая дори не се е хвалил с това,  не е казал на приятелите си освен на най -  близките,  защото не иска да се развива без мое съгласие.
Това болднатото нещо не го разбрах - какво общо има афиширането на връзката ви с развитието му като личност?

# 28
  • Мнения: 516
Живота не е само цифри, а и всяка ситуация е различна. Може момчето да е по-зряло за годините си, може и да не е , вие си знаете. Това, че се е сбил и те е защитил не  е гаранция за смелост, но пък явно държи на теб. Аз самата съм по-голяма от съпруга ми и това никак не ни личи физически, пък и е достатъчно зрял. Въпрос на възпитание и характер е израстването и родителите ти трябва да го озъзнават.
Те единствено заради това, че е по-млад от теб ли не го харесват?
Ако е така, то инициирай техни срещи с твоето момче, нека опитат да го опознаят, пък то ще си покаже.
И не забравяй, че по презумпция свръх-протектиращите родители в началото автоматично ,,отхвърлят,,  избраника на детето си, особено при момичетата, които са единствено дете - при мен все така е било btw  Relaxed
Успех и търпение People Couple Simple Smile
Благодаря ти за подкрепата,  да не ни личи видимо разликата и проблема на нашите е само в нея,  ще се постарая да им покажа, че той има и много добри страни Simple Smile
Гледайте си живота,мисля че повече няма нужда да пишеш тук,ще започнат упреци,ще почнеш да се колебаеш итн.Всеки си има негово мнение и различен поглед към живота.Мога да кажа че напоследък все повече двойки са с по-млад мъж.Брат ми има10 г разлика с жена си беше малък когато се запознаха тя сега е  на 42 жениха се имат близнаци сега ще ходят в англия да работят.Бяхме против всики за тяхната връзка но като се ожениха до там.Нямаш нужда от никой който да ти казва какво да правиш на всеки хубав живот има различна гледна точка.Значението на околните не е важно в крайна сметка мъжът и жената сами си градят бъдещетодом семейство итн.

# 29
  • Мнения: 406

На 22 съм той е на 17 и ако му беше само за секса,  извинявам се за израза ама щеше да ме на**е и да ми каже майната ти.  В случая дори не се е хвалил с това,  не е казал на приятелите си освен на най -  близките,  защото не иска да се развива без мое съгласие.
Това болднатото нещо не го разбрах - какво общо има афиширането на връзката ви с развитието му като личност?
Явно си въобразява, че ще е някакъв особен фактор в личностното израстване на пубера, особено ако яката тийн компания, към която той принадлежи, разбере, че ходи с кака. Чувала съм, че това напоследък се смята за доста престижно в тийн средите.

Авторката наистина звучи като 15 годишна. Родителите й трябва да се сърдят на себе си, че са допуснали дъщеря им да остане инфантилна на акъл. Но те пък в днешно време повечето тийнове са поне 5 години по-малки на акъл, отколкото на реална възраст, та не е нещо невидяно.

Авторке, излишно се вкарваш във филми. Няма какво толкова да се мъчиш заради ситуацията, защото има 99% вероятност голямата ви любоФ да прецъфти безславно бързо-бързо без дори да ти остави време да се начудиш защо, какво и колко. Типичното за "влюбените" 15-17 годишни (на акъл или реална възраст) е че винаги намират "голямата, истинска любов", която си заслужава скандалите с цялото семейство, скандалите с другото семейство, бягството от вкъщи, раждането на деца от деца и т.н. и т.н. Предварителни извинения задето съм толкова рязка - така ми идва в момента.

ПС: Надявам се само да си достатъчно умна да ползваш презервативи.

Общи условия

Активация на акаунт