Разлика във възрастта

  • 8 812
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте! Не съм сигурна дали трябва да пиша тук но имам нужда от съвет. Аз и приятеля ми имаме много щастлива и истинска връзка,  той ми помогна да прекратя отношения с бившия ми приятел,  който ме тормозеше изключително много и бях прибегнала до успокоителни. Това момче с което съм сега ме накара да ги откажа на първата седмица, чувствам се добре с него и наистина ме прави щастлива и значи много за мен,  но проблема идва от там че е с 5 години по малък от мен и това не се харесва от страна на родителите ми. Те не го приемат. Скарах се с майка ми и тя ме накара да избирам между него и тях,  а аз не мога да правя такива избори,  защото наистина го обичам,  а не искам да си оставям семейството. Опитах да говоря с нея,  но тя не желае да ме изслуша. Това момче рискува всичко за мен, сби се с бившия ми заради мен,  за да ме предпази,  при положение че беше сам срещу петима. Дори в най - трудните ми моменти е до мен и ме разбира,  но родителите ми не могат да ме разберат,  че се обичаме.  Той дори си татуирам името ми както и аз неговото. Аз не виждам нищо нередно в това двама човека да са заедно като се разбират и обичат,  много ми е трудно, Ако някой може да ме посъветва как да постъпя спрямо родителите ми, ще съм благодарна. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 196
А на колко години си/сте? Да не е в "прокурорска възраст" още и затова майка ти да подскача така?

# 2
  • Мнения: 39
А на колко години си/сте? Да не е в "прокурорска възраст" още и затова майка ти да подскача така?
да именно че той няма 18,  но не е проблема в това,  а просто за нея това било "неормална работа"

# 3
  • Мнения: 4 011
Звучиш като тинейджърка, а трябва да си поне на 20 и нещо, защото иначе се получава направо педофилия. И тази детска влюбеност ще мине, споко.

# 4
  • Мнения: 630
Татуировки,бой ...да живее любовта !
Ей на това му се вика истинска любов.

# 5
  • Мнения: 39
Звучиш като тинейджърка, а трябва да си поне на 20 и нещо, защото иначе се получава направо педофилия. И тази детска влюбеност ще мине, споко.
Вижте не е въпроса дали ще отмине или не,  това не може да каже никой,  аз искам просто съвет как да се отнеса спрямо родителите ми(обясних ситуацията просто за да е по разбираемо)

Татуировки,бой ...да живее любовта !
Ей на това му се вика истинска любов.
Не съм казала, че любовта се мери в това,  исках да дам пример с това,  че ме е защитил и че знача нещо за него просто не е нужно да пиша Романи Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 00:57 от Не се сърди, човече

# 6
  • Мнения: 516
Здравейте! Не съм сигурна дали трябва да пиша тук но имам нужда от съвет. Аз и приятеля ми имаме много щастлива и истинска връзка,  той ми помогна да прекратя отношения с бившия ми приятел,  който ме тормозеше изключително много и бях прибегнала до успокоителни. Това момче с което съм сега ме накара да ги откажа на първата седмица, чувствам се добре с него и наистина ме прави щастлива и значи много за мен,  но проблема идва от там че е с 5 години по малък от мен и това не се харесва от страна на родителите ми. Те не го приемат. Скарах се с майка ми и тя ме накара да избирам между него и тях,  а аз не мога да правя такива избори,  защото наистина го обичам,  а не искам да си оставям семейството. Опитах да говоря с нея,  но тя не желае да ме изслуша. Това момче рискува всичко за мен, сби се с бившия ми заради мен,  за да ме предпази,  при положение че беше сам срещу петима. Дори в най - трудните ми моменти е до мен и ме разбира,  но родителите ми не могат да ме разберат,  че се обичаме.  Той дори си татуирам името ми както и аз неговото. Аз не виждам нищо нередно в това двама човека да са заедно като се разбират и обичат,  много ми е трудно, Ако някой може да ме посъветва как да постъпя спрямо родителите ми, ще съм благодарна. Simple Smile
Е сега пък аз ко да кажа с 7 г е по малък от мен ,на ръст е по нисък от мен,имаме проблем от няколко години правим ои пити ин витро но уви за сега няма резултат.Въпреки всичко се женихме венчахме се наскоро.От 2011 г сме заедно.Опитваме се да преодоляваме трудности.В началото ми беше кофти сега вече свикнах и не ми пука дали някой ни гледа.Естествено че и двете страни на родители са против но свикнаха.Остави всичко на времето нещата се променят.За мен няма нищо по важно от любовта.Всички ми опяваха че е нещо временно ,дори и аз така си мислих но не бях права явно.  Simple Smile 

# 7
  • Мнения: 39
Здравейте! Не съм сигурна дали трябва да пиша тук но имам нужда от съвет. Аз и приятеля ми имаме много щастлива и истинска връзка,  той ми помогна да прекратя отношения с бившия ми приятел,  който ме тормозеше изключително много и бях прибегнала до успокоителни. Това момче с което съм сега ме накара да ги откажа на първата седмица, чувствам се добре с него и наистина ме прави щастлива и значи много за мен,  но проблема идва от там че е с 5 години по малък от мен и това не се харесва от страна на родителите ми. Те не го приемат. Скарах се с майка ми и тя ме накара да избирам между него и тях,  а аз не мога да правя такива избори,  защото наистина го обичам,  а не искам да си оставям семейството. Опитах да говоря с нея,  но тя не желае да ме изслуша. Това момче рискува всичко за мен, сби се с бившия ми заради мен,  за да ме предпази,  при положение че беше сам срещу петима. Дори в най - трудните ми моменти е до мен и ме разбира,  но родителите ми не могат да ме разберат,  че се обичаме.  Той дори си татуирам името ми както и аз неговото. Аз не виждам нищо нередно в това двама човека да са заедно като се разбират и обичат,  много ми е трудно, Ако някой може да ме посъветва как да постъпя спрямо родителите ми, ще съм благодарна. Simple Smile
Е сега пък аз ко да кажа с 7 г е по малък от мен ,на ръст е по нисък от мен,имаме проблем от няколко години правим ои пити ин витро но уви за сега няма резултат.Въпреки всичко се женихме венчахме се наскоро.От 2011 г сме заедно.Опитваме се да преодоляваме трудности.В началото ми беше кофти сега вече свикнах и не ми пука дали някой ни гледа.Естествено че и двете страни на родители са против но свикнаха.Остави всичко на времето нещата се променят.За мен няма нищо по важно от любовта.
Благодаря,  просто наистина не е лесно надявам се да свикнал след времето,  аз никога не съм виждала проблем в това и ми е някак много тъжно,  че никой не ме разбира.

# 8
  • Мнения: 9 196
А на колко години си/сте? Да не е в "прокурорска възраст" още и затова майка ти да подскача така?
да именно че той няма 18,  но не е проблема в това,  а просто за нея това било "неормална работа"

Ами в случая ... сте просто гаджета. Все тая е. Нито се тръгнали да се размножавате, нито да се жените. Не се вживявай толкова.

Виж, ако решите да правите семейство, се променят нещата, но то до тогава и вие ще се промените и всичко ще се промени изобщо ... Пет години не го приемам за фатално. Ти ще си на 25 след време, той на 20, не е болка за умиране.

# 9
  • Мнения: 39
А на колко години си/сте? Да не е в "прокурорска възраст" още и затова майка ти да подскача така?
да именно че той няма 18,  но не е проблема в това,  а просто за нея това било "неормална работа"

Ами в случая ... сте просто гаджета. Все тая е. Нито се тръгнали да се размножавате, нито да се жените. Не се вживявай толкова.

Виж, ако решите да правите семейство, се променят нещата, но то до тогава и вие ще се промените и всичко ще се промени изобщо ... Пет години не го приемам за фатално. Ти ще си на 25 след време, той на 20, не е болка за умиране.
Именно че не е бог знае каква разлика, а и не съм тръгнала да се омъжвам да,  това а се опитвам да обясня и на нашите,  за които все едно е края на света след случилото се и не искат да ме погледнат....

# 10
  • Мнения: 9 196
Ами те и вашите са малко за бой, повече от тебе, защото не са гледали, като си била с предишния. Ако бяха, можеше и да не се налага нов мъж да те вади от бакиите.

Така че да не правят много фасони, да се държат по-зряло, трябва да се подкрепят и уважават всички във семейството, защото то е само едно и сте си най-близките хора. С тропане на крак и муцуни, нищо не се постига.

# 11
  • Мнения: 39
Имаш право,  аз и затова не съм си много близка с тях напоследък,  защото каквото и да споделя вечно са недоволни а уж да нямаме тайни един от друг....

# 12
  • Мнения: 9 196
Имаш право,  аз и затова не съм си много близка с тях напоследък,  защото каквото и да споделя вечно са недоволни а уж да нямаме тайни един от друг....

Някои хора започват да се държат странно, дори агресивно и ултимативно, когато са под стрес и не знаят какво да правят. Може и при тях да е така. По тяхното време е било друго, сега е друго, пораснала си бързо, те не са подготвени ... развей бялото знаме, продължавай да си им споделяш, с времето ще се успокоят може би. Важно е наистина да си имате доверие и да се уважавате.

# 13
  • Мнения: 39
Имаш право,  аз и затова не съм си много близка с тях напоследък,  защото каквото и да споделя вечно са недоволни а уж да нямаме тайни един от друг....

Някои хора започват да се държат странно, дори агресивно и ултимативно, когато са под стрес и не знаят какво да правят. Може и при тях да е така. По тяхното време е било друго, сега е друго, пораснала си бързо, те не са подготвени ... развей бялото знаме, продължавай да си им споделяш, с времето ще се успокоят може би. Важно е наистина да си имате доверие и да се уважавате.
Благодаря ти!

# 14
  • Мнения: 10 387
Аз не знам как си с вашите, 5 години не е кой знае каква разлика, но нямаш ли проблем с неговите родители? Ако напр. той е на 15, а ти на 20, можеш да имаш доста ядове със тях

# 15
  • Мнения: 46 534
На колко години е това момче?

Small Simple Smile Smurfieta, мъжът ти непълнолетен ли беше? Според мен тук е проблемът, не в самата разлика.

# 16
  • Мнения: 3 732
На колко точно  години сте?

Родителите ти не са си свършили работата с бившия, сега подскачат срещу този.

Най - вероятно на малкия герой му е кеф да е с по-голяма кака, престижно е. Или му се е** та две не вижда и за една жена прави глупости.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 257
Според мен, момчето е между 15 и 17 г., а авторката е между 20 и 22 г. На мястото на родителите на момчето щях да й създам далеч по-сериозни ядове от това да не я погледнат техните, а и на него щях да му помогна бързо да се отрезви, защото надали пари за татуировки, по-големи гаджета и подобни си изкарва сам.

# 18
  • Мнения: 39
Аз не знам как си с вашите, 5 години не е кой знае каква разлика, но нямаш ли проблем с неговите родители? Ако напр. той е на 15, а ти на 20, можеш да имаш доста ядове със тях
Не те даже ме харесват.

# 19
  • Мнения: 39
На колко точно  години сте?

Родителите ти не са си свършили работата с бившия, сега подскачат срещу този.

Най - вероятно на малкия герой му е кеф да е с по-голяма кака, престижно е. Или му се е** та две не вижда и за една жена прави глупости.
На 22 съм той е на 17 и ако му беше само за секса,  извинявам се за израза ама щеше да ме на**е и да ми каже майната ти.  В случая дори не се е хвалил с това,  не е казал на приятелите си освен на най -  близките,  защото не иска да се развива без мое съгласие.

# 20
  • Мнения: 39
Според мен, момчето е между 15 и 17 г., а авторката е между 20 и 22 г. На мястото на родителите на момчето щях да й създам далеч по-сериозни ядове от това да не я погледнат техните, а и на него щях да му помогна бързо да се отрезви, защото надали пари за татуировки, по-големи гаджета и подобни си изкарва сам.
Тук ще се повторя,  но както вече казах родителите му ме харесват и нямат нищо против мен и връзката ми с него.

# 21
  • Мнения: 19 951
Е, ти щом си на 22 какво се репчат родителите ти. Не си на 15 в крайна сметка. А и щом неговите родители те харесват – къде е проблема. Остави ги да се сърдят и им заяви, че си вече голям човек, изборът е твой. Ще се цупят, цупят, пък ако си им мила, ще им мине.
Става въпрос не за женитба, а за приятели, нали? 5 години не са нищо в днешно време.

# 22
  • Мнения: 15
Живота не е само цифри, а и всяка ситуация е различна. Може момчето да е по-зряло за годините си, може и да не е , вие си знаете. Това, че се е сбил и те е защитил не  е гаранция за смелост, но пък явно държи на теб. Аз самата съм по-голяма от съпруга ми и това никак не ни личи физически, пък и е достатъчно зрял. Въпрос на възпитание и характер е израстването и родителите ти трябва да го озъзнават.
Те единствено заради това, че е по-млад от теб ли не го харесват?
Ако е така, то инициирай техни срещи с твоето момче, нека опитат да го опознаят, пък то ще си покаже.
И не забравяй, че по презумпция свръх-протектиращите родители в началото автоматично ,,отхвърлят,,  избраника на детето си, особено при момичетата, които са единствено дете - при мен все така е било btw  Relaxed
Успех и търпение People Couple Simple Smile

# 23
  • Мнения: 39
Живота не е само цифри, а и всяка ситуация е различна. Може момчето да е по-зряло за годините си, може и да не е , вие си знаете. Това, че се е сбил и те е защитил не  е гаранция за смелост, но пък явно държи на теб. Аз самата съм по-голяма от съпруга ми и това никак не ни личи физически, пък и е достатъчно зрял. Въпрос на възпитание и характер е израстването и родителите ти трябва да го озъзнават.
Те единствено заради това, че е по-млад от теб ли не го харесват?
Ако е така, то инициирай техни срещи с твоето момче, нека опитат да го опознаят, пък то ще си покаже.
И не забравяй, че по презумпция свръх-протектиращите родители в началото автоматично ,,отхвърлят,,  избраника на детето си, особено при момичетата, които са единствено дете - при мен все така е било btw  Relaxed
Успех и търпение People Couple Simple Smile
Благодаря ти за подкрепата,  да не ни личи видимо разликата и проблема на нашите е само в нея,  ще се постарая да им покажа, че той има и много добри страни Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 13 257
За мен родители, които нямат против синът им на тази възраст да забива какички, да се татуира, да се бие и да си създава сам ядове, не са с особен капацитет. Сигурно си чувала и приказката за крушата и дървото. Момче, което на 17 г. се занимава с такива неща, а не с учене, е идеално за 22-годишна, която разсъждава като за не повече от 15.
А ти с какво се занимаваш, ако не е тайна? Интересно ми е къде са пресечните точки между теб и това момче, защото имам преки наблюдения над хора с подобни разлики на тази възраст и не виждам много пресечни точки между тях, защото се предполага, че са на различни етапи от живота си. След една по-голяма възраст тези разлики се стопяват, разбира се.

# 25
  • Мнения: 375
WeSsitOoOo, сама ли живееш, сама ли се издържаш?
Ако е така, животът си е в твоите ръце и щом не те притеснява, че гаджето ти е непълнолетно, никой нищо не може да ти каже.
Ако, обаче, още разчиташ на издръжката на мама и тате и живееш в тяхната къща...

# 26
  • Мнения: X
Това с татуирането на имената ме разби... На 40 ще сте като списък за пазаруване. Whistling

# 27
  • у дома...
  • Мнения: 3 080

На 22 съм той е на 17 и ако му беше само за секса,  извинявам се за израза ама щеше да ме на**е и да ми каже майната ти.  В случая дори не се е хвалил с това,  не е казал на приятелите си освен на най -  близките,  защото не иска да се развива без мое съгласие.
Това болднатото нещо не го разбрах - какво общо има афиширането на връзката ви с развитието му като личност?

# 28
  • Мнения: 516
Живота не е само цифри, а и всяка ситуация е различна. Може момчето да е по-зряло за годините си, може и да не е , вие си знаете. Това, че се е сбил и те е защитил не  е гаранция за смелост, но пък явно държи на теб. Аз самата съм по-голяма от съпруга ми и това никак не ни личи физически, пък и е достатъчно зрял. Въпрос на възпитание и характер е израстването и родителите ти трябва да го озъзнават.
Те единствено заради това, че е по-млад от теб ли не го харесват?
Ако е така, то инициирай техни срещи с твоето момче, нека опитат да го опознаят, пък то ще си покаже.
И не забравяй, че по презумпция свръх-протектиращите родители в началото автоматично ,,отхвърлят,,  избраника на детето си, особено при момичетата, които са единствено дете - при мен все така е било btw  Relaxed
Успех и търпение People Couple Simple Smile
Благодаря ти за подкрепата,  да не ни личи видимо разликата и проблема на нашите е само в нея,  ще се постарая да им покажа, че той има и много добри страни Simple Smile
Гледайте си живота,мисля че повече няма нужда да пишеш тук,ще започнат упреци,ще почнеш да се колебаеш итн.Всеки си има негово мнение и различен поглед към живота.Мога да кажа че напоследък все повече двойки са с по-млад мъж.Брат ми има10 г разлика с жена си беше малък когато се запознаха тя сега е  на 42 жениха се имат близнаци сега ще ходят в англия да работят.Бяхме против всики за тяхната връзка но като се ожениха до там.Нямаш нужда от никой който да ти казва какво да правиш на всеки хубав живот има различна гледна точка.Значението на околните не е важно в крайна сметка мъжът и жената сами си градят бъдещетодом семейство итн.

# 29
  • Мнения: 406

На 22 съм той е на 17 и ако му беше само за секса,  извинявам се за израза ама щеше да ме на**е и да ми каже майната ти.  В случая дори не се е хвалил с това,  не е казал на приятелите си освен на най -  близките,  защото не иска да се развива без мое съгласие.
Това болднатото нещо не го разбрах - какво общо има афиширането на връзката ви с развитието му като личност?
Явно си въобразява, че ще е някакъв особен фактор в личностното израстване на пубера, особено ако яката тийн компания, към която той принадлежи, разбере, че ходи с кака. Чувала съм, че това напоследък се смята за доста престижно в тийн средите.

Авторката наистина звучи като 15 годишна. Родителите й трябва да се сърдят на себе си, че са допуснали дъщеря им да остане инфантилна на акъл. Но те пък в днешно време повечето тийнове са поне 5 години по-малки на акъл, отколкото на реална възраст, та не е нещо невидяно.

Авторке, излишно се вкарваш във филми. Няма какво толкова да се мъчиш заради ситуацията, защото има 99% вероятност голямата ви любоФ да прецъфти безславно бързо-бързо без дори да ти остави време да се начудиш защо, какво и колко. Типичното за "влюбените" 15-17 годишни (на акъл или реална възраст) е че винаги намират "голямата, истинска любов", която си заслужава скандалите с цялото семейство, скандалите с другото семейство, бягството от вкъщи, раждането на деца от деца и т.н. и т.н. Предварителни извинения задето съм толкова рязка - така ми идва в момента.

ПС: Надявам се само да си достатъчно умна да ползваш презервативи.

# 30
  • Мнения: 39
WeSsitOoOo, сама ли живееш, сама ли се издържаш?
Ако е така, животът си е в твоите ръце и щом не те притеснява, че гаджето ти е непълнолетно, никой нищо не може да ти каже.
Ако, обаче, още разчиташ на издръжката на мама и тате и живееш в тяхната къща...
Живея с нашите,  но работя и не разчитам особено на тях относно разходи, случвало се е да взимам пари които има връщам за да не съм им в тежест. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 39
За мен родители, които нямат против синът им на тази възраст да забива какички, да се татуира, да се бие и да си създава сам ядове, не са с особен капацитет. Сигурно си чувала и приказката за крушата и дървото. Момче, което на 17 г. се занимава с такива неща, а не с учене, е идеално за 22-годишна, която разсъждава като за не повече от 15.
А ти с какво се занимаваш, ако не е тайна? Интересно ми е къде са пресечните точки между теб и това момче, защото имам преки наблюдения над хора с подобни разлики на тази възраст и не виждам много пресечни точки между тях, защото се предполага, че са на различни етапи от живота си. След една по-голяма възраст тези разлики се стопяват, разбира се.
Родителите му са съвременни хора и не виждам проблем в това да му позволяват това и онова,  защото вместо да крие като повечето, той говори с тях за намеренията си. Относно това с какво се занимавам,  уча,  работя и спортувам с него се запознах когато се премести да живее в София и се оказа че сме съседи. Той се занимава с футбол вече 5 години,  заедно ходим на фитнес и на много други места разбира се, но няма да навлизам в подробности.

# 32
  • Мнения: 630
Поредната тема,в която на база супер оскъдна информация от страна на авторката се дават съвети на поразия.
Авторке,разкажи ни малко повече за живота ви,освен татуировките,годините и боя.


ПС: Сега видях,че си писала.
Според теб защо родителите ти имат проблем с връзката ти ?
Как се аргументират ?
Има ли нещо друго,което ги притеснява освен връзката ти ?
Като цяло какви са ви отношенията в семейството ти ?

# 33
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
WeSsitOoOo, сама ли живееш, сама ли се издържаш?
Ако е така, животът си е в твоите ръце и щом не те притеснява, че гаджето ти е непълнолетно, никой нищо не може да ти каже.
Ако, обаче, още разчиташ на издръжката на мама и тате и живееш в тяхната къща...
Живея с нашите,  но работя и не разчитам особено на тях относно разходи, случвало се е да взимам пари които има връщам за да не съм им в тежест. Simple Smile
Плащаш им твоята част от сметките, участваш в семейния бюджет за храна и плащаш наем? Това означава, че не разчиташ особено на тях.

# 34
  • Мнения: 39
Това с татуирането на имената ме разби... На 40 ще сте като списък за пазаруване. Whistling
Това е лично ваше мнение Simple Smile,  аз не намирам нищо лошо. Всеки изразя себе си и чувствата си по различен начин и радва половинката си,  било то подаръци, екскурзии, Татуировки, писма, цветя и Т.Н.  Дала съм го просто като пример,  не е нужно да се критикува, все пак тази страница е да си помагаме,  а не да се плюем един друг, защото всеки човек има право на избор. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 39
Поредната тема,в която на база супер оскъдна информация от страна на авторката се дават съвети на поразия.
Авторке,разкажи ни малко повече за живота ви,освен татуировките,годините и боя.


ПС: Сега видях,че си писала.
Според теб защо родителите ти имат проблем с връзката ти ?
Как се аргументират ?
Има ли нещо друго,което ги притеснява освен връзката ти ?
Като цяло какви са ви отношенията в семейството ти ?

Не писах много за да не ставам банална. Ние имаме едни прекрасни отношения с него, имаме общи хобита,  като цяло времето прекарано заедно ни се отразява добре.  Той ми е помагал в много трудни за мен моменти като например,  когато нашите бяха пред развод или когато баба ми беше в болница.  Винаги съм можела да разчитам за всичко на него и точно в това е проблема,  че родителите ми не смятат че е подходящ за мен,  а аз намирам в него нещо много повече от просто гадже.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 208
В общи линии са ти дали насоки какво би трябвало да свършиш и как да го свършиш.В допълнение,не поставяй родителите си в положение да ти казват да избираш него или тях.Ако са загрижени за теб ( което явно е така) се помъчи да им докажеш,че въпросният пич е достоен и умее да ти обръща внимание и да се грижи за теб.Това при положение че е надраснал възрастта си,защото на 17...не че е невъзможно  Simple Smile но си е малко трудно това.Родителите ти трябва да са убедени че момчето гледа на теб с сериозни очи.Каква ще е връзката ви и как ще се развие,никой не знае,но към днешна дата трябва да ги убедиш,че не става въпрос само за единия секс.И не ги лъжи,защото ще те усетят,но и не преекспонирай нещата в твоя полза.И повече дипломация от твоя страна.Успех

# 37
  • Мнения: 39

На 22 съм той е на 17 и ако му беше само за секса,  извинявам се за израза ама щеше да ме на**е и да ми каже майната ти.  В случая дори не се е хвалил с това,  не е казал на приятелите си освен на най -  близките,  защото не иска да се развива без мое съгласие.
Това болднатото нещо не го разбрах - какво общо има афиширането на връзката ви с развитието му като личност?
*РАЗЧУВА (ТЕЛЕФОНА МИ ПРОСТО Е КОРЕГИРАЛ ДУМАТА Неточно,  на всеки може да се случи)

# 38
  • Мнения: 630
А те защо смятат,че той не е подходящ за теб ?
Имат ли аргументи ?

# 39
  • Мнения: 39
В общи линии са ти дали насоки какво би трябвало да свършиш и как да го свършиш.В допълнение,не поставяй родителите си в положение да ти казват да избираш него или тях.Ако са загрижени за теб ( което явно е така) се помъчи да им докажеш,че въпросният пич е достоен и умее да ти обръща внимание и да се грижи за теб.Това при положение че е надраснал възрастта си,защото на 17...не че е невъзможно  Simple Smile но си е малко трудно това.Родителите ти трябва да са убедени че момчето гледа на теб с сериозни очи.Каква ще е връзката ви и как ще се развие,никой не знае,но към днешна дата трябва да ги убедиш,че не става въпрос само за единия секс.И не ги лъжи,защото ще те усетят,но и не преекспонирай нещата в твоя полза.И повече дипломация от твоя страна.Успех
Благодаря,  радвам се,  че има и хора които не критикуват, а са заинтересовани от написаното в темата. Ще се постарая родителите ми да видят нещата от моята гледна точка и да проявят разбиране.

# 40
  • Мнения: 39
А те защо смятат,че той не е подходящ за теб ?
Имат ли аргументи ?

Защото за тях не е дорасъл и това с разликата е било ненормало,  а те дори не го познават.

# 41
  • Мнения: 630
А те защо смятат,че той не е подходящ за теб ?
Имат ли аргументи ?

Защото за тях не е дорасъл и това с разликата е било ненормало,  а те дори не го познават.


Има ли нещо,което не ни казваш ?
Какви са били до този момент отношенията ти с родителите ти ?
Имали ли сте поводи за други дразги помежду си, нещо друго,което те не одобряват ?

# 42
  • Мнения: 39
А те защо смятат,че той не е подходящ за теб ?
Имат ли аргументи ?

Защото за тях не е дорасъл и това с разликата е било ненормало,  а те дори не го познават.


Има ли нещо,което не ни казваш ?
Какви са били до този момент отношенията ти с родителите ти ?
Имали ли сте поводи за други дразги помежду си, нещо друго,което те не одобряват ?
Не като цяло с тях се разбирам добре,  но те не се разбират много помежду си. В някои случаи смятам,  че проблема идва от там,  но не разбирам защо трябва да си го изкарват на мен.

# 43
  • Мнения: X
Това с татуирането на имената ме разби... На 40 ще сте като списък за пазаруване. Whistling
Това е лично ваше мнение Simple Smile,  аз не намирам нищо лошо. Всеки изразя себе си и чувствата си по различен начин и радва половинката си,  било то подаръци, екскурзии, Татуировки, писма, цветя и Т.Н.  Дала съм го просто като пример,  не е нужно да се критикува, все пак тази страница е да си помагаме,  а не да се плюем един друг, защото всеки човек има право на избор. Simple Smile

Само че подаръците, писмата и цветята не остават на задника ти до края на живота ти или до покриване със следващото име. Това момче не ти е първият, вероятно няма и да е последният.

Искаш съвет - кажи на родителите си, че сте скъсали, па прави каквото си щеш, пълнолетна си. Само че ти си любителка на драмите и няма да си доволна. Умираш си от кеф, че някой се бил с 5 момчета заради теб, с родителите е същата работа, драма е нужна, за да се почувстваш жива и ценна. Ало, можеше някой да умре заради суетата ти. Достатъчен е един изваден нож или кофти удар. Това са цигански истории, не е за хвалене.

# 44
  • Мнения: 6 734
Този филм съм го гледала на живо и още гледам последствията му. Тя на 25, разведена без деца и нещастна. Той супер герой на 17, много отворен за възрастта си. Ожениха са след две години, за да заминат в чужбина. Родиха им  се две деца. И после в един прекрасен ден след 10 години той си намери друга и се изнесе на другия  край на земята, оставяйки я с непосилни кредити и деца да се спасява.
Във вашия случай може и да не стане така, но ти не се карай с родителите си, че не знаеш дали точно те няма да се наложи да те спасяват.
Иначе си бъдете гаджета и се радвайте на любовта и щастието си.

# 45
  • Мнения: 39
Това с татуирането на имената ме разби... На 40 ще сте като списък за пазаруване. Whistling
Това е лично ваше мнение Simple Smile,  аз не намирам нищо лошо. Всеки изразя себе си и чувствата си по различен начин и радва половинката си,  било то подаръци, екскурзии, Татуировки, писма, цветя и Т.Н.  Дала съм го просто като пример,  не е нужно да се критикува, все пак тази страница е да си помагаме,  а не да се плюем един друг, защото всеки човек има право на избор. Simple Smile

Само че подаръците, писмата и цветята не остават на задника ти до края на живота ти или до покриване със следващото име. Това момче не ти е първият, вероятно няма и да е последният.

Искаш съвет - кажи на родителите си, че сте скъсали, па прави каквото си щеш, пълнолетна си. Само че ти си любителка на драмите и няма да си доволна. Умираш си от кеф, че някой се бил с 5 момчета заради теб, с родителите е същата работа, драма е нужна, за да се почувстваш жива и ценна. Ало, можеше някой да умре заради суетата ти. Достатъчен е един изваден нож или кофти удар. Това са цигански истории, не е за хвалене.
Значи само ще кажа,  че нито се хваля с това нито ми е кеф че се е случило,  напротив бях ужасно изплашена и не става въпрос за суета нещо си в грешка. Исках да споделя,  че е готов да рискува много за мен. Никъде не споменавам,  че подкрепям боя. Не мисля,  че вие сте човек който може да ми казва какво да правя с татитовката си и след като съм я направила,  означава че той е важен за мен и не е просто ей така поредния,  иначе защо ми е да я слагам. А колкото до това да лъжа родителите ми,  по тъпо нещо не бях Чула. Не искам да се заяждам с никой ама понякога май се налага,  явно вие имате комплекси,  не аз и Нз как се оправят семейни отношения с лъжи детски работи Хаха,  после моя живот бил драма. Аз се опитвам да оправя отношения не да замазвам положението,  но вие явно не сте от хората които мислят по този начин и избират лесния вариант да кажеш две три лъжи и Айде ама нещата не са Толкова прости. Явно вие имате комплекси щом се занимавате да критикувате хората вместо до си гледате вашия живот. Тук пишат хора които имат нужда от помощ,  ако искате да се правите на много интересни и си мислите,  че сте нещо повече от тях то не сте за тук.  Сами казахте цигански номера ей там в махалата. И явно и при вас липсва драма щом сте тръгнали да обсъждате моите Татуировки явно имате много интересн живот Wink

# 46
  • Мнения: 375
Щом работиш и разполагаш със собствени финанси, живей си живота и не давай отчет на семейната вечеря с кого си лягаш.
Може би драмата ти е, че мама и тате не са съгласни лягането с непълнолетно момче да става в тяхната къща. И са прави. Осигурете си терен. Имаш доходи и до някъде самостоятелен живот, въпрос на личен избор е дали да споделиш с кого си лягаш. Както е право на вашите да не харесват 17 годишното ти гадже. Порасни! Ще се очудиш колко бързо отношението на родителите ти ще се промени.

# 47
  • Мнения: 36
Виж сега, още си много малка. Кажи на майка ти, че си с него само докато си намериш друг и че не го обичаш и нещата са временни, за да те остави на мира. А иначе щом се обичате бъди си него. Само не забременявай и ползвай хапчета. 98% след 10 години няма да си с този човек, ама това е нормално. Гледай си кефа и се наслаждавай на живота докато си млада. Успех!

# 48
  • Мнения: 516
Този филм съм го гледала на живо и още гледам последствията му. Тя на 25, разведена без деца и нещастна. Той супер герой на 17, много отворен за възрастта си. Ожениха са след две години, за да заминат в чужбина. Родиха им  се две деца. И после в един прекрасен ден след 10 години той си намери друга и се изнесе на другия  край на земята, оставяйки я с непосилни кредити и деца да се спасява.
Във вашия случай може и да не стане така, но ти не се карай с родителите си, че не знаеш дали точно те няма да се наложи да те спасяват.
Иначе си бъдете гаджета и се радвайте на любовта и щастието си.
Не всички хора са еднакви.Това че има боклуци си е факт.Но има и свестни хора ,макар и да са много малко.

# 49
  • Мнения: 10 387
Такива проблеми най-често живота ги решава по един или друг начин. Аз лично бих си изживяла любовта, без да прибързвам със брак и дете, пък нататък - каквото Бог даде, има всякакви сценарии

# 50
  • Мнения: 1 770
И мм е с 5 г по-млад, но вие сте още деца, особено той. Нормално е майка ти да се тревожи, но нейните реакции са крайни. Все пак сте гаджета. Нали трябва да имаш опит за да избереш най-правилния? Не може да стоиш и чакаш да се появи на бял кон.

П.п. Това с татуировките  ми се струва глупаво(мое мнение) После ще се чудиш как да я заличиш, а може да си направиш списък с имена, кой знае? Шегичка! 😍

Успех ти желая! 💗

# 51
  • Мнения: 39
Благодаря на хората,  които отделиха от времето си и обърнаха внимание на мен и проблемът ми.  Simple Smile

# 52
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Ама авторката удобно пропусна въпроса дали се включва адекватно в семейния бюджет, дали плаща сметки и т.н.

# 53
  • Мнения: 84
Здравей авторке, аз няма да те нападам, а ще ти дам малко личен опит.
Бях на 24,когато се запознах с мъжа ми. Но той е по-голям с 11 години от мен. Е, познай... Като скочи майка ми- стар бил, такъв бил... А не го познаваше. То там е проблема и на вашите според мен - не го познават. Предложи им вместо да си правят изводи за човек на базата на възраст или други относителни неща, нека се поопознаят първо.
Според мен родителите ти се тревожат дали няма да прибързате със семейство деца. Или че той ще ти “губи времето” и в даден момент ще те зареже , а ти вече ще си “стара мома”. Моята майка не ми го каза, но си го мислеше това за мен Simple Smile
Е, сядаш и твърдо заявяваш - живота си е мой, грешките и изборите също. Не ми поставяйте ултиматуми, защото не сте в такова положение Simple Smile Аз това казах.
Сега при мен нещата седят така - той е златния зет. Двамата са си комбина голяма и ми лазят по нервите Wink Но тя първо го опозна!
Знам, че и при теб всичко ще се нареди.

# 54
  • Мнения: 3 690
Е сега пък аз ко да кажа с 7 г е по малък от мен ,на ръст е по нисък от мен,имаме проблем от няколко години правим ои пити ин витро но уви за сега няма резултат.Въпреки всичко се женихме венчахме се наскоро.От 2011 г сме заедно.Опитваме се да преодоляваме трудности.В началото ми беше кофти сега вече свикнах и не ми пука дали някой ни гледа.Естествено че и двете страни на родители са против но свикнаха.Остави всичко на времето нещата се променят.За мен няма нищо по важно от любовта.
Благодаря,  просто наистина не е лесно надявам се да свикнал след времето,  аз никога не съм виждала проблем в това и ми е някак много тъжно,  че никой не ме разбира.
[/quote]
Не е нужно ти да свикваш, родителите ти ще свикнат и ще приемат връзката ви, ако е сериозна. В което лично аз се съмнявам. Младежа го тресат хормоните и му харесва да е с какичка, която вероятно го открехва в секса, но се страхувам, че като понаучи това-онова ще реши да си изпробва уменията върху по-малки от него. Не искам да пророкувам, но така се случва обикновено. Ако изкарате година заедно, ще е постижение.

# 55
  • Мнения: 39
Здравей авторке, аз няма да те нападам, а ще ти дам малко личен опит.
Бях на 24,когато се запознах с мъжа ми. Но той е по-голям с 11 години от мен. Е, познай... Като скочи майка ми- стар бил, такъв бил... А не го познаваше. То там е проблема и на вашите според мен - не го познават. Предложи им вместо да си правят изводи за човек на базата на възраст или други относителни неща, нека се поопознаят първо.
Според мен родителите ти се тревожат дали няма да прибързате със семейство деца. Или че той ще ти “губи времето” и в даден момент ще те зареже , а ти вече ще си “стара мома”. Моята майка не ми го каза, но си го мислеше това за мен Simple Smile
Е, сядаш и твърдо заявяваш - живота си е мой, грешките и изборите също. Не ми поставяйте ултиматуми, защото не сте в такова положение Simple Smile Аз това казах.
Сега при мен нещата седят така - той е златния зет. Двамата са си комбина голяма и ми лазят по нервите Wink Но тя първо го опозна!
Знам, че и при теб всичко ще се нареди.
Благодаря за съветите и за подкрепата!

# 56
  • Мнения: 39
Ама авторката удобно пропусна въпроса дали се включва адекватно в семейния бюджет, дали плаща сметки и т.н.
Казах че работя за да не съм в тежест на нашите,  не съм пропускала нищо.

# 57
  • Мнения: 60
Аха искам да ти кажа че годините нямат значение с тва което е човек от вътре ,смисъл можеш да си на 17 18 и да имаш мн повече опит и сиво колкото хора които са доста по големи,и те са на по нисък левел просто,така че да не ти пука и кво казали незнам кои си,ти ги усещаш нещата за себе си ,никой не е в твоите обувки да решава вместо теб!Enjoy Hands Plus1

# 58
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Този въпрос имах предвид.

Плащаш им твоята част от сметките, участваш в семейния бюджет за храна и плащаш наем?

Но предполагам какъв е отговорът. Живееш в дома, едва ли поемаш част от сметките, заплатата ти вероятно отива само за теб и не стига, камо ли да остава за сметки и храна. Затова писа, че се налага да взимаш назаем.

Ако греша, имаш моите извинения. Но мисля, че не греша. Ако участваше редовно в сметките и храната нямаше да имаш търпение да го изтъкнеш, когато недоволстваше за отношението на родителите ти. И тогава би имала някакво право, защото при равен дял в семейния бюджет означава, че си заслужила отношение като към голям, зрял човек с право на личен живот, в който родителите не се бъркат. Но ако не го правиш не се сърди, че се месят, защото още си в положението на дете, което не си е съвсем стъпило на краката.

Квартира, сметки, храна, собствен терен. И там можеш да си лягаш с когото си щеш. Ако искаш и червен фенер сложи на вратата. Няма да ти се месят щото просто няма да знаят какво става.

# 59
  • Мнения: 3 690
Аз искам да попитам мамите, които скачат като ужилени при по-голяма разлика в полза на мъжа следното:
Казвате, че по-младите жени ще гледат старци и ще сменят памперси... всеизвестно е, че мъжете си отиваме по-рано от жените в този свят, което не означава ли, че какъвто и мъж да имате, все идва момента с гледането (ако се стигне до там)? Все някога ще трябва да се грижите за мъжа си, но не е ли по-добре това да се случва когато вие сте относително здрави, отколкото ако сте на 70-80-90 години, когато ще ви е трудно да се грижите дори за себе си?

# 60
  • Мнения: 193
Според мен родителите ти се притесняват за теб, което е нормално. Притесняват се, тъй като младежът, по когото си си паднала, е все още незрял. Не е пълнолетен, което означава, че все още не е напълно наясно със себе си и с това, което иска от живота. Прави си татуировки, бие се заради теб - да, класическата любовна история, но замисли се, това ли е всичко? Според мен и двамата не знаете какво искате точно един от друг, но просто изпитвате някаква симпатия. Не можеш да виниш или да се сърдиш на вашите, те са прави за себе си. Просто не искат отново да те видят с разбито сърце и нещастна, това иска всеки един родител за детето си. Иначе се учудих, че не са предприели нещо, щом са видели, че нещата с бившия не вървят. Според мен премисли всичко много внимателно още веднъж и ако си сигурна, че обичаш момчето, продължи с връзката си. Пожелавам успех! Simple Smile

П.П : Родителите ти след време ще свикнат, повярвай ми. Щом видят, че детето им е щастливо, и те ще бъдат щастливи. Нямат полза от това да бъдат просто ей така контра. Само гледай да не останеш разочарована ако връзката ви се прекрати.

# 61
  • Мнения: 1 121
Попаднах на филм точно по темата. Толкова точно, че ме стресна  Laughing
Хубав филм.

https://www.imdb.com/title/tt2186812/?ref_=fn_al_tt_1

# 62
  • София
  • Мнения: 19 253
Имаше един с Мерил Стрийп и Ума Търман, като втората ходеше със сина на първата, по-малък с 13 години. Доста приятен и реалистичен. Май се казваше Prime.
Ами хората са го казали: Хвани си кака - да те отрака
Не го казвам с лошо чувство, напротив.

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 15:37 от Cuckoo

Общи условия

Активация на акаунт