Разлика във възрастта

  • 8 832
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
WeSsitOoOo, сама ли живееш, сама ли се издържаш?
Ако е така, животът си е в твоите ръце и щом не те притеснява, че гаджето ти е непълнолетно, никой нищо не може да ти каже.
Ако, обаче, още разчиташ на издръжката на мама и тате и живееш в тяхната къща...
Живея с нашите,  но работя и не разчитам особено на тях относно разходи, случвало се е да взимам пари които има връщам за да не съм им в тежест. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 39
За мен родители, които нямат против синът им на тази възраст да забива какички, да се татуира, да се бие и да си създава сам ядове, не са с особен капацитет. Сигурно си чувала и приказката за крушата и дървото. Момче, което на 17 г. се занимава с такива неща, а не с учене, е идеално за 22-годишна, която разсъждава като за не повече от 15.
А ти с какво се занимаваш, ако не е тайна? Интересно ми е къде са пресечните точки между теб и това момче, защото имам преки наблюдения над хора с подобни разлики на тази възраст и не виждам много пресечни точки между тях, защото се предполага, че са на различни етапи от живота си. След една по-голяма възраст тези разлики се стопяват, разбира се.
Родителите му са съвременни хора и не виждам проблем в това да му позволяват това и онова,  защото вместо да крие като повечето, той говори с тях за намеренията си. Относно това с какво се занимавам,  уча,  работя и спортувам с него се запознах когато се премести да живее в София и се оказа че сме съседи. Той се занимава с футбол вече 5 години,  заедно ходим на фитнес и на много други места разбира се, но няма да навлизам в подробности.

# 32
  • Мнения: 630
Поредната тема,в която на база супер оскъдна информация от страна на авторката се дават съвети на поразия.
Авторке,разкажи ни малко повече за живота ви,освен татуировките,годините и боя.


ПС: Сега видях,че си писала.
Според теб защо родителите ти имат проблем с връзката ти ?
Как се аргументират ?
Има ли нещо друго,което ги притеснява освен връзката ти ?
Като цяло какви са ви отношенията в семейството ти ?

# 33
  • у дома...
  • Мнения: 3 087
WeSsitOoOo, сама ли живееш, сама ли се издържаш?
Ако е така, животът си е в твоите ръце и щом не те притеснява, че гаджето ти е непълнолетно, никой нищо не може да ти каже.
Ако, обаче, още разчиташ на издръжката на мама и тате и живееш в тяхната къща...
Живея с нашите,  но работя и не разчитам особено на тях относно разходи, случвало се е да взимам пари които има връщам за да не съм им в тежест. Simple Smile
Плащаш им твоята част от сметките, участваш в семейния бюджет за храна и плащаш наем? Това означава, че не разчиташ особено на тях.

# 34
  • Мнения: 39
Това с татуирането на имената ме разби... На 40 ще сте като списък за пазаруване. Whistling
Това е лично ваше мнение Simple Smile,  аз не намирам нищо лошо. Всеки изразя себе си и чувствата си по различен начин и радва половинката си,  било то подаръци, екскурзии, Татуировки, писма, цветя и Т.Н.  Дала съм го просто като пример,  не е нужно да се критикува, все пак тази страница е да си помагаме,  а не да се плюем един друг, защото всеки човек има право на избор. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 39
Поредната тема,в която на база супер оскъдна информация от страна на авторката се дават съвети на поразия.
Авторке,разкажи ни малко повече за живота ви,освен татуировките,годините и боя.


ПС: Сега видях,че си писала.
Според теб защо родителите ти имат проблем с връзката ти ?
Как се аргументират ?
Има ли нещо друго,което ги притеснява освен връзката ти ?
Като цяло какви са ви отношенията в семейството ти ?

Не писах много за да не ставам банална. Ние имаме едни прекрасни отношения с него, имаме общи хобита,  като цяло времето прекарано заедно ни се отразява добре.  Той ми е помагал в много трудни за мен моменти като например,  когато нашите бяха пред развод или когато баба ми беше в болница.  Винаги съм можела да разчитам за всичко на него и точно в това е проблема,  че родителите ми не смятат че е подходящ за мен,  а аз намирам в него нещо много повече от просто гадже.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 208
В общи линии са ти дали насоки какво би трябвало да свършиш и как да го свършиш.В допълнение,не поставяй родителите си в положение да ти казват да избираш него или тях.Ако са загрижени за теб ( което явно е така) се помъчи да им докажеш,че въпросният пич е достоен и умее да ти обръща внимание и да се грижи за теб.Това при положение че е надраснал възрастта си,защото на 17...не че е невъзможно  Simple Smile но си е малко трудно това.Родителите ти трябва да са убедени че момчето гледа на теб с сериозни очи.Каква ще е връзката ви и как ще се развие,никой не знае,но към днешна дата трябва да ги убедиш,че не става въпрос само за единия секс.И не ги лъжи,защото ще те усетят,но и не преекспонирай нещата в твоя полза.И повече дипломация от твоя страна.Успех

# 37
  • Мнения: 39

На 22 съм той е на 17 и ако му беше само за секса,  извинявам се за израза ама щеше да ме на**е и да ми каже майната ти.  В случая дори не се е хвалил с това,  не е казал на приятелите си освен на най -  близките,  защото не иска да се развива без мое съгласие.
Това болднатото нещо не го разбрах - какво общо има афиширането на връзката ви с развитието му като личност?
*РАЗЧУВА (ТЕЛЕФОНА МИ ПРОСТО Е КОРЕГИРАЛ ДУМАТА Неточно,  на всеки може да се случи)

# 38
  • Мнения: 630
А те защо смятат,че той не е подходящ за теб ?
Имат ли аргументи ?

# 39
  • Мнения: 39
В общи линии са ти дали насоки какво би трябвало да свършиш и как да го свършиш.В допълнение,не поставяй родителите си в положение да ти казват да избираш него или тях.Ако са загрижени за теб ( което явно е така) се помъчи да им докажеш,че въпросният пич е достоен и умее да ти обръща внимание и да се грижи за теб.Това при положение че е надраснал възрастта си,защото на 17...не че е невъзможно  Simple Smile но си е малко трудно това.Родителите ти трябва да са убедени че момчето гледа на теб с сериозни очи.Каква ще е връзката ви и как ще се развие,никой не знае,но към днешна дата трябва да ги убедиш,че не става въпрос само за единия секс.И не ги лъжи,защото ще те усетят,но и не преекспонирай нещата в твоя полза.И повече дипломация от твоя страна.Успех
Благодаря,  радвам се,  че има и хора които не критикуват, а са заинтересовани от написаното в темата. Ще се постарая родителите ми да видят нещата от моята гледна точка и да проявят разбиране.

# 40
  • Мнения: 39
А те защо смятат,че той не е подходящ за теб ?
Имат ли аргументи ?

Защото за тях не е дорасъл и това с разликата е било ненормало,  а те дори не го познават.

# 41
  • Мнения: 630
А те защо смятат,че той не е подходящ за теб ?
Имат ли аргументи ?

Защото за тях не е дорасъл и това с разликата е било ненормало,  а те дори не го познават.


Има ли нещо,което не ни казваш ?
Какви са били до този момент отношенията ти с родителите ти ?
Имали ли сте поводи за други дразги помежду си, нещо друго,което те не одобряват ?

# 42
  • Мнения: 39
А те защо смятат,че той не е подходящ за теб ?
Имат ли аргументи ?

Защото за тях не е дорасъл и това с разликата е било ненормало,  а те дори не го познават.


Има ли нещо,което не ни казваш ?
Какви са били до този момент отношенията ти с родителите ти ?
Имали ли сте поводи за други дразги помежду си, нещо друго,което те не одобряват ?
Не като цяло с тях се разбирам добре,  но те не се разбират много помежду си. В някои случаи смятам,  че проблема идва от там,  но не разбирам защо трябва да си го изкарват на мен.

# 43
  • Мнения: X
Това с татуирането на имената ме разби... На 40 ще сте като списък за пазаруване. Whistling
Това е лично ваше мнение Simple Smile,  аз не намирам нищо лошо. Всеки изразя себе си и чувствата си по различен начин и радва половинката си,  било то подаръци, екскурзии, Татуировки, писма, цветя и Т.Н.  Дала съм го просто като пример,  не е нужно да се критикува, все пак тази страница е да си помагаме,  а не да се плюем един друг, защото всеки човек има право на избор. Simple Smile

Само че подаръците, писмата и цветята не остават на задника ти до края на живота ти или до покриване със следващото име. Това момче не ти е първият, вероятно няма и да е последният.

Искаш съвет - кажи на родителите си, че сте скъсали, па прави каквото си щеш, пълнолетна си. Само че ти си любителка на драмите и няма да си доволна. Умираш си от кеф, че някой се бил с 5 момчета заради теб, с родителите е същата работа, драма е нужна, за да се почувстваш жива и ценна. Ало, можеше някой да умре заради суетата ти. Достатъчен е един изваден нож или кофти удар. Това са цигански истории, не е за хвалене.

# 44
  • Мнения: 6 790
Този филм съм го гледала на живо и още гледам последствията му. Тя на 25, разведена без деца и нещастна. Той супер герой на 17, много отворен за възрастта си. Ожениха са след две години, за да заминат в чужбина. Родиха им  се две деца. И после в един прекрасен ден след 10 години той си намери друга и се изнесе на другия  край на земята, оставяйки я с непосилни кредити и деца да се спасява.
Във вашия случай може и да не стане така, но ти не се карай с родителите си, че не знаеш дали точно те няма да се наложи да те спасяват.
Иначе си бъдете гаджета и се радвайте на любовта и щастието си.

Общи условия

Активация на акаунт