До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 317
  • 752
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 63
Момичета, моля за отговор, спешно е! Къде мога да отида утре(неделя) на преглед за второ мнение, освен в Дева Мария? Кой работи в неделя? Не мога да отлагам, важно ми е да е утре.

# 571
  • Мнения: 2 883
Ако си бременна в родилното в Окръжна. Иначе в меден рудник би трябвало да има дежурен АГ също

# 572
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
В Меден Рудник,  успех !

# 573
  • Мнения: 63
Благодаря! Имате предвид Бургасмед, нали?

# 574
# 575
  • Мнения: 277
Момичета къде в Бургас мога да си купя хориомон, спешно за днес

# 576
  • Мнения: 1 691
Момичета къде в Бургас мога да си купя хориомон, спешно за днес
Аз имам хориомон 5000.

# 577
  • Мнения: 277
Момичета къде в Бургас мога да си купя хориомон, спешно за днес
Аз имам хориомон 5000.
Благодаря ти:hugs:
Намерих....

# 578
  • Мнения: 4 042
Здравейте! Изчетох темата и много благодаря на всички, които са отделили от времето си да напишат толкова полезни неща. За гинеколог вече почти се ориентирахме (за дъщеря ми), но имам въпрос относно проследяване на хипофункция на ЩЖ по време на бременност. Не е много напреднала, все пак забременя по естествен път, а при сериозна хипофункция знам, че трудно става, но все пак я има, TSH е над 3 в момента (9 г.с. е), а при предишни изследвания беше малко над 4. Контролира ли се това състояние при ЖК или задължително на ендокринолог? И ако е така, кой ендо в Бургас бихте препоръчали за бременни?

# 579
  • Мнения: 5 994
И аз се интересувам за ендокринолог в Бургас, за момента съм се насочила към д-р Лъчезар Лозанов. Идва от Токуда два дни всеки месец, преглежда в Св. София. Аз си пуснах контролни изследвания и ехография, искам да направя консултация с него. Друга лекарка, вече от Бургас, за която съм чела добри отзиви е д-р Великова.

# 580
  • Мнения: 1 691
От собствен опит , не разчитайте на ендосринолог в Бургас по време на бременност ( относно Лозанов не съм запозната, дали е обър за проследяване при бременност). Тсх по време на бременност трябва да а е под 2. Аз лично ходин в София в МД при д- р Начев. Прави се сонтрол на тсх и фт4 на всеси 45 дни.

# 581
  • Мнения: 4 087
Лозанов е добър избор точно за щитовидната. Мен и мъжът ни ни лекуваше във връзка с репродуктивни проблеми, така че - да и при бременност е добър избор!

# 582
  • Мнения: 316
Великова абсурд, изкуфяла баба. Ако слушах нея щях да съм без деца...Бягай в София или Плевен ако имаш проблем, Катя Тодорова, Начев, те се занимават с бременни. Ако си добре, а само с диагноза може и тук, при обикновен ендокринолог, или гинеколога ти да те следи и от време на време при някой гостуващ или по телефона с другите за консултация на резултати. Аз имах проблеми и ходех при доц. Конова, тя е имунолог, идва и в Бургас . Успех желая...

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 175
Момичета здравейте!
Пращат ме за фетална морфология при д-р Троянчев, имате ли някакви отзиви за него и знаете ли към днешна дата горе долу какви са цените? Simple Smile

# 584
  • Мнения: 3 970
Скоро една приятелка ходи  бил един от най добрите платила 80 лева за около 10 мин преглед

Общи условия

Активация на акаунт