Откраднат живот - ТЕМА 38 Критична точка... Празнотата е стихия

  • 49 729
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Добро пролетно снежно утро!

Забравих за миналия епизод да напиша колко разочарована съм от Владов. Аз му пожелах неврото, а той грам внимание не й обърна. Ама много разочарована съм.

# 196
  • Мнения: X
Добро пролетно снежно утро!

Забравих за миналия епизод да напиша колко разочарована съм от Владов. Аз му пожелах неврото, а той грам внимание не й обърна. Ама много разочарована съм.



Абе тя не е ли малко старичка за него? Така поне ми изглежда или много ги състаряват в тоя сериал жените.

# 197
  • Мнения: 9 621
Добро пролетно снежно утро!

Забравих за миналия епизод да напиша колко разочарована съм от Владов. Аз му пожелах неврото, а той грам внимание не й обърна. Ама много разочарована съм.


Но пък Пенев така я гледаше, изяждаше я с поглед, ухилен,  не обръщаше никакво внимание на Мазов и Владов Joy

# 198
  • Мнения: 3 818
Дона, в тоя сериал не знам кой на колко години е, но Мишето е на 33, казаха. Та не го знам Владов къде е спрямо нея.
Но Пенев се отчете с точене на лиги Joy

А добре де, аз вчера всичко разбрах, ама в бара Марио наистина ли просто заряза Тасев сам?! Hushed

# 199
  • Мнения: X
Дона, в тоя сериал не знам кой на колко години е, но Мишето е на 33, казаха. Та не го знам Владов къде е спрямо нея.
Но Пенев се отчете с точене на лиги Joy

А добре де, аз вчера всичко разбрах, ама в бара Марио наистина ли просто заряза Тасев сам?! Hushed
Ми....май.... освен да се е отчел с другата девойка Joy

# 200
  • Мнения: X
За разведряване:

Когато успешно вманиачиш приятелите си по любимия сериал, така че да не ти се налага да страдаш сам Joy

# 201
  • Мнения: 1 209
Уф, тези сценаристо-съдисти в такива драми ни забиха, че ми идвана им прасна по един за да разберат, какво е болка.
Имаме спешна нужда от един по-ведър епизод, да включат там Пенев, Владов, някой по-забавен пациент, да си поемем въздух Simple Smile

Да се надяваме ,че полицаите ще разведрят обстановката.

# 202
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Малко ми е странно да преплитат толкова различни сериали в едно. Разбирам да са на еднаква тематика, да са от една "вселена" и т.н., но дебилният хумор на Полицаите не ми се връзва изобщо с драмата на Откраднат живот.

И да вметна, че като се замисля, сериалът, може би за първи път, поне за мен, най-пълно си отговаря на заглавието. Животът е откраднат на едно 85% от героите.

# 203
  • София
  • Мнения: 7 886
Много добра идея е да се включат в сериала и "Полицаите". Ще внесат хумор, дали е дебилен или не,  ще видим, ама е за предпочитане пред тинейджърските трепети на братята и уроложката.

# 204
  • София
  • Мнения: 22 948
В промото за следващия епизод на Полицаите даваха Геро седнал на легло за преглед  да говори с Жекова и Захариев, за какво му е точно вторият, не знам.  Laughing

# 205
  • Мнения: 2 653
Много добра идея е да се включат в сериала и "Полицаите". Ще внесат хумор, дали е дебилен или не,  ще видим, ама е за предпочитане пред тинейджърските трепети на братята и уроложката.

На малкият Ковачев трепетите му вярно са тинейджърски, но за Марио не съм съгласна.Дълбока душа е той.

# 206
  • Мнения: X
В промото за следващия епизод на Полицаите даваха Геро седнал на легло за преглед  да говори с Жекова и Захариев, за какво му е точно вторият, не знам.  Laughing

Като гледам Жекова и Захариев ще са гост звезди в Полицаите, другите няма да се появяват в Откраднат живот май

# 207
  • София
  • Мнения: 22 948
В промото за следващия епизод на Полицаите даваха Геро седнал на легло за преглед  да говори с Жекова и Захариев, за какво му е точно вторият, не знам.  Laughing

Като гледам Жекова и Захариев ще са гост звезди в Полицаите, другите няма да се появяват в Откраднат живот май

И аз така разбрах.

# 208
  • Мнения: X
Много добра идея е да се включат в сериала и "Полицаите". Ще внесат хумор, дали е дебилен или не,  ще видим, ама е за предпочитане пред тинейджърските трепети на братята и уроложката.

На малкият Ковачев трепетите му вярно са тинейджърски, но за Марио не съм съгласна.Дълбока душа е той.

Не съм съвсем съгласна. След като Зорница го отряза, Тони започна да й се обяснява(още в бара) и тогава си личеше, че е влюбен в нея, не е просто тийн прищявка за него Зорница. Има любов, обаче му е грешен подхода и се е влюбил в грешната жена. Брат му не го е научил на нищо за жените.

# 209
  • София
  • Мнения: 7 886
На всички са тинейджърски. Двамата дето се предполага, че са влюбени се гледат като мартенски котараци, третия е без коментар.

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 11:03 от Shatzi

Общи условия

Активация на акаунт