Хайде на театър 4

  • 96 703
  • 735
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 714
"Вечеря с приятели" някой гледал ли е с Асен Блатечки? В понеделник ше ходя да го гледам
Да, не беше лошо.
Много слаба игра, кофти текст.
Не ми се гледаше такова нещо в момента.
Честно казано, разочаровах се.
Аз бях на премиера и играта беше доста прилична. Текстът ми беше познат от преди и знаех какво ще гледам. Съжалявам, че си се разочаровала.

# 571
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, искам да организирам приятелската ни компания, хора на около 35-40 години,с много добро чувство за хумор, на театър, но се чудя, кое представление да избера - Операцията или Откачена фамилия. Знам , че всеки различно ще ме посъветва, но все пак ако някой е гледал и двете и каже кое е по-доброто за него, с радост ще го прочета.

# 572
  • София
  • Мнения: 22 958
Аз съм гледала и двете. " Операцията" на мен ми хареса, посмяхме се, но има и някои вулгарни моменти.
"Откачена фамилия" не я помня много, но си спомням, че четох много хубави коментари, а на мен не ми допадна особено. Та моят глас е за " Операцията".

# 573
  • Мнения: 3 439
Мен пък „Операцията” не ми хареса. Сигурно щото бях бременна и ме изплашиха + пушенето (кога стана толкова модерно, че по всички театри се пуши). Другото не съм гледала.

# 574
  • София
  • Мнения: 207
Определено ''Откачена фамилия'' ! Smile

Момичета, искам да организирам приятелската ни компания, хора на около 35-40 години,с много добро чувство за хумор, на театър, но се чудя, кое представление да избера - Операцията или Откачена фамилия. Знам , че всеки различно ще ме посъветва, но все пак ако някой е гледал и двете и каже кое е по-доброто за него, с радост ще го прочета.

# 575
  • София
  • Мнения: 242
Гледала съм и “Операцията”, и “ Откачена фамилия”. И двете са много смешни, но в “Операцията” има доста по-просташки хумор. Аз нямам проблем с това, но на някои хора не им допада.
“Откачена фамилия” е смях до сълзи, великолепна актьорска игра.
Бих ти препоръчала да ги заведеш на “Горката Франция”. Много добри Сашо Кадиев и Сашо Дойнов, както и Фахрадин(забравих му името, от “Забранена любов”). Смях през цялото време. Допада на всички според мен.

# 576
  • София
  • Мнения: 22 958
" Горката Франция" и на мен ми хареса.

# 577
  • Мнения: 35 115
И на мен, също.

# 578
  • Мнения: 836
И аз харесах много "Горката Франция", дори я гледах два пъти.
Взех билети за "Откачена фамилия", бях я набелязала и днес ме подсетихте.

В събота гледахме "Вихрушка". Не ми допадна много. А точно преди това се хвалех как в Сатирата в последно време попадаме все на много силни представления и рязко ме върнаха на земята.

# 579
  • Мнения: 542
Кои са пък тия силни представления в Сатирата? Миналата седмица гледах „Да, господин Премиер!“ и си припомних що е туй халтура. Не че бях забравила, де, в опит да намеря истински смешна постановка все на халтура попадам напоследък.

# 580
  • Мнения: 836
Аз нямам претенции да имам мнение на критик. Дори и според някой нещо да е халтура, то не ме притеснява да си кажа, че пък на мен ми е допаднало. И съм от онези, които харесаха и Камен Донев и ".. за народното творчество".

Харесах "Обичай ме!", "Как се обира банка", "Името".




# 581
  • Мнения: 542
Не ме притеснява халтурата, а това, че не ме разсмиват. Актьорите ли не се раздават достатъчно, в режисьора ли е проблемът, и аз не знам. Но не може Мариан Бачев да ми е по-смешен по телевизията отколкото на живо. Нещо не е както трябва, ама какво ли...

# 582
  • Мнения: 542
Иначе съм ОК и с халтурата, и с чалгата Simple Smile Има си време за всичко.

# 583
  • Мнения: X
Явно защото  по цял ден в медиите върви халтура, да видим същото на сцената, че и да си  платим за това ни идва в повече.
Като бях малка, много се смеех на новогодищната програма и на скечовете на Калоянчев, Лолова, Мутафова. Скоро си пуснах стари клипчета оттогава, лошо ми стана, толкова елементарно, плоско, глупаво...чиста халтура. Да, ама нямахме база за сравнение тогава, каквото ни пуснат по единствената телевизия-това е. Сега сме пренаситени. Навсякъде-една и съща чалгия.

# 584
  • Мнения: 35 115
Нивото е занижено. Много!! Вкарват се актьори- мечки, за да се пълнят залите. Сега в нашият град са се установили Николай Урумов и Христо Гърбов. Значи, тия двамата аз не мога да ги гледам. И така и инак...халтураджии са ми.
За това ме харесах " Вечеря с приятели".. ми то нито текста текст , едни паузи. Актьорите, които са УЖ имена в театъра едни уморени , пляскат някакъв текст ей там да има. Пуснаха мелодията за поклон, публиката се чуди дали това е края на представлението..

Общи условия

Активация на акаунт