Декемврийски мами 2018

  • 55 455
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 599
Здравейте!Аз пък този път реших направо да си направя кръвен тест, за да не се налага да гадая "Има ли те, няма ли те". След ЗЕТ трансфер съм.На 10ден от трансфера ЧХГ беше 130, а днес,два дни по-късно е 440.
Ще се радвам да споделяме радости и тревоги по очакваните ни рожби Simple Smile

# 16
  • Мнения: 37
scarLe7, моят пръв преглед е другата седмица. Тогава ще съм в 7 г.с. Този път реших да отида, когато вече ще може да се чуе сърдечния пулс. Предишните два пъти ходих доста по-рано...

# 17
  • Мнения: 101
scarLe7, моят пръв преглед е другата седмица. Тогава ще съм в 7 г.с. Този път реших да отида, когато вече ще може да се чуе сърдечния пулс. Предишните два пъти ходих доста по-рано...

Аз сега съм 5г.с. и мисля към края на месеца да отида - тъкмо да е 7 - 8 г.с. При първата бременност бях в Англия и чак 13г.с. бях на ехограф, преди това имах 2 срещи с акушерка само Simple Smile

Shalona, Петина, добре дошли Heart

# 18
  • Мнения: 51
Мами пожелавам ви лвка бременност и до финал, за жалост аз няма да съм с вас, бебето падна Sad ще чакам следващия път и може отново да се засечем. Всичко хубаво Simple Smile

# 19
  • Мнения: 433
Мами пожелавам ви лвка бременност и до финал, за жалост аз няма да съм с вас, бебето падна Sad ще чакам следващия път и може отново да се засечем. Всичко хубаво Simple Smile

Оо, милата Frowning1
Стискам палци скоро пак да се похвалиш с добри новини!

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте! На 29.03 видях двете чертички. Simple Smile Още не съм ходила на лекар, чудя се къде и кога. От София съм. Втора бременност ми е, надявам се всичко да е наред! Все още ми е нереално и леко се тревожа, но, от друга страна, не ми се ходи твърде рано на доктор. Simple Smile Желая успех на всички! Дано се заформи хубава групичка от майки декемврийки 2018!
П.С. Вече се присъединих към групата във фейсбук! Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте и от мен Simple Smile
На 28 март видях 2 черти, веднага пуснах и кръвен, след два дни повторих и всичко е наред. Вчера бях на преглед и видяхме плодното сакче, другата седмица се надявам да видим и сърчице, когато ще съм в 6 г.с.
Ще се радвам да споделаме трепети и неволи.
На всични ни желая лека бременност и здрави бебчета по термин! Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 1 268
Здравейте, Дами! На 26 март видях двете черички, преди 2 дни и плодното сакче. Все още нямаме установена сърдечна дейност, но доки каза че е рано (на 5г.с и 4 д беше прегледа). Датата на термина е Декември. Леко бременеене на всички 🌸❤️❤️❤️

# 23
  • Мнения: 8
Мами пожелавам ви лвка бременност и до финал, за жалост аз няма да съм с вас, бебето падна Sad ще чакам следващия път и може отново да се засечем. Всичко хубаво Simple Smile

Много съжалявам, Невена! Дано успееш бързо да се възстановиш психически и много скоро отново да се радваш на положителен тест! Heart

# 24
  • Мнения: 101
Мами пожелавам ви лвка бременност и до финал, за жалост аз няма да съм с вас, бебето падна Sad ще чакам следващия път и може отново да се засечем. Всичко хубаво Simple Smile

Много съжалявам, Невена! Дано успееш бързо да се възстановиш психически и много скоро отново да се радваш на положителен тест! Heart

❤️  Съжалявам .. остани позитивна и аз ти пожелавам същото като Петина

# 25
  • София
  • Мнения: 1 268
Здравейте, момичета 🌸 кога мислите да кажете на близките си хора (родителите и на двамата) хубавата новина. Ния за сега мислим да изчакаме до 3 тия месец. Днес обаче цял ден прекарах с баба и майка ми и все си мислех да им кажа, но ММ не беше с мен, а и той държи да изчакаме, най - малко да чуем и сърчице ❤️

# 26
  • Мнения: 2
И мен ме "сърби езика" да кажа, но искам поне да мине прегледа. Blush Иначе на някои близки приятелки вече споделих. Innocent

# 27
  • Мнения: 599
Момичета, вчера беше датата, на която би трябвало да ми дойде и имах кафеникаво зацапване, което до вечерта спря.Дали е някакъв спомен на организма или нещо друго?
И аз мисля да изчакам да чуя сърчицето и тогава да кажем новината.

# 28
  • Мнения: 433
Момичета, вчера беше датата, на която би трябвало да ми дойде и имах кафеникаво зацапване, което до вечерта спря.Дали е някакъв спомен на организма или нещо друго?
И аз мисля да изчакам да чуя сърчицето и тогава да кажем новината.


Shalona, до колкото знам е нормално да има зацапване, но най-добре да питаш доктора си.

Ние понеже правихме трансфер и всички роднини очакваха резултата, та повечето вече знаят Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 6 010
Shalona, щом е кафеникаво зацапването значи е стара кръв. Дано не е нищо притеснително.

Ние вчера купихме книжки с приказки и утре ще им кажем на бабите и дядовците с идеята да се учат да разказват приказки в следващите 7-8 месеца.
Приказките на баба
Приказките на дядо

Общи условия

Активация на акаунт