Кюретаж и забременяване след това - тема 78

  • 49 485
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 472
и аз това чакам...казаха ми между 30 и 40 дни....и, че ако до 40 дни няма цикъл да отивам на преглед....
днес ми е 27 ден....и от генетиката още чакам резултати...

# 76
  • Мнения: 320
След първия медикаментозен аборт ми дойде на 33ти ден...

# 77
  • Мнения: 845
На мен ми дойде на 38 ден Simple Smile

# 78
  • Мнения: 992
На мен на 35-ти. Казаха ми до 50ти, че било нормално. Зависи колко са те “остъргали”. А и доколкото си спомням ти беше в сравнително начална седмица, значи скоро очаквай.

# 79
  • Мнения: 1 472
Момичета, като бях на преглед 14 дни след абразиото, докторката ми назначи да изследвам ТСХ,ТАТ,МАТ и вит.Д и вит.В12  (като последните две са ми доста ниски : В12 -333,9 при референтни 184-878; а Вит.Д - 63,7 като от 50 до 75 се води дефицит) - каква информация дават тези витамини - Денис ме посъветва да видя за тромбофилия - на Вас нещо друго назначили ли са Ви да изследвате...не ми се иска да пропусна нещо (все още чакам тези генетични изследвания, за да дадат някакъв ориентир)

# 80
  • София
  • Мнения: 7 496
Калина, направи изследванията, които са те посъветвали и витамините и изследванията за щитовидната жлеза са важни, в допълнение виж и първата страница на темата.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте момичета.

Аз все още нямам Ц. но имам 20 дни от К., така че има време.

Днес минах контролен преглед при д-ра, коййто ми направи К. Каза че всичко е ок, лигавицата е ок. и след Ц да ида за цитонамазка и микробиология. Според нея нямало смисъл от изследвания, тъй като имам една нормално протекла Б. с девойка на 8год. и втора бременност, завършила с А.
Аз не съм съгласна, след Ц ще си запиша час при доц. Конова и преди да имаме излседванията не бихме се решили за нов опит.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 323
Feline, въобще не ги слушай... Това, че имаш една нормално протекла Б нищо не означава. Ето, че след нея имаш А, което значи, че някъде има проблем .Пусни си изследванията, за да ти е мирна главата.
И аз имам една нормално протекла Б, но след това имам 2 и то късни А.

# 83
  • Мнения: 1 010
Здравейте момичета , забелязвам че след К , месечния ми цикъл се промени не е толкова болезнен и е по-слаб , все така точен е на 28 дни , но се чудя дали да се консултирам с гинеколожката или да изчакам все пак са минали 3 Ц . При вас как е ? Благодаря ви предварително Simple Smile

# 84
  • Мнения: 943
Таня, точно и при мен след К, мц стана по-безболезнен и по-слаб. Коментирала съм го с аг, казаха, че било нормално и не е проблем. Но ако искаш си питай и твоята аг.

# 85
  • Мнения: 320
Аз като цяло съм с много болезнен цикъл ..с повръщане диария..припадаци, много зле. И 3те АГ-та, при които правех консултации казаха, че от кюртажа единственити хубаво ще е, че има роля вероятност Ц да не е толкова болезнен. Единия каза че се получавало заради разширяване на шийката... колко вярно не знам.
Все пак и двата пъти направих медикаментозен .. уж за по-добро възстабовяване.

# 86
  • София
  • Мнения: 7 496
При мен си остана все толкова болезнен Ц - хапове, термофор, разстройство, повръщане и обикаляне в кръг докато ми мине.

# 87
  • Мнения: 852
Привет ,момичета  bouquet
Наминавам да Ви наръся  щедро с розово и да Ви пожелая Светли християнски празници!
Дано Господ сбъдне съкровената мечта на всички  тук и да дари по едно Великденско Чудо !

Поизтървала съм Ви ,не пиша никак често  Embarassed    Виждам доста ''стари ''имена ,както и ''новопостъпили''   Sad  Съжалявам!
  И Нарцис и Зиа вече са получили своите мечтани  вързопчета  Heart Eyes Честито и от мен! Да са им много здрави бебенцата! Грабвам си и аз от памперсите  Blush

Дано има повече бременни момичета  и по-малко новозаписани !

Сила,смелост и  скорошен успех на всички !
 Hug Hug Hug

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 857
Естела, Благодаря ти за прекрасните думи😍😍😍Нека всичко, което си пожелала се сбъдне!

# 89
  • София
  • Мнения: 1 480
Благодаря на всички,  които се включиха по моя въпрос. М настъпи днес -35ти ден.

 Естелка , грабвам си от розовия прашец! Малко остана!

Весели празници на всички и хубави новини да има!

Общи условия

Активация на акаунт