Харесвате ли мъже с обички, обезкосмени и с лакирани нокти?

  • 42 989
  • 554
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 739
обезкосмен да, само ако има хубаво атлетично тяло със загар! Иначе ми изглежда педалско. Обичка 1 брой може на някое ухо, секси е  Wink, но не и на 2те уши и не харесвам пиърсинга по тялото. Ноктите трябва да са чисти и добре изрязани и поддържани, айде може и без лак  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 609
Обезкосмени и лакирани не  Sick, виж за обичката нямам нищо против. Naughty Laughing

# 17
  • Мнения: 2 978
И аз като AnMary 

Цитат
Мъж с обица бих издържала. Обезкосмен също. Само с маникюра и лакирането не бих се навила.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Мъжът ми имаше обица, след нашето запознанство - не. Не съм го насилвала, подхвърлих какво ми харесва, какво не, толкоз. Абе той се отказа и от пушенето, ама после пак пропуши, така че не съм толкова голям авторитет явно. За обезкосмяването - ако самият той не се търпи с косми, ОК, но не изцяло; да прилича на лейди с токчета - не. Лакирането, ако е забележимо, си е чисто женски атрибут, аз да не съм женена за жена  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 195
един момент моля за мъже ли говорим или за женички????? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

неееееее не харесвам такива Confused Confused Confused Confused отврат

# 20
  • Мнения: 14 654
аз харесвам . мъжът ми е с обица на едното ухо , до скоро носеше и дъгга коса,вързана на опашка. под мишниците се обезкосмява разбира се-това би трябвало всеки човек да прави-елементарна хигиена . ноктите не си лакира , но винаги са късо изрязани и чисти .
предишното гадже пък се лакираше с черен лак

# 21
  • Мнения: 5 299
НеЩо като Мариян от ББ2...мдааа, харесват ми многоо Flutter Flutter

# 22
  • София
  • Мнения: 38 515
Моя мъж носи обици. Оня ден се обезкосми целия, а аз го намазах с лек автобронзант! Ефекта беше  супер! Маникюри не си прави. Не ми дава да му пипам ноктите де Mr. Green.

# 23
  • Мнения: 8 917
А сега да си признаете колко от Вас си падат по такива? Щото ми се повръща от подобни.

Обичка - една....ок, защо не....обезкосмен....зависи - на някои им прилича....но лакиран...това ми идва в повече Sick...макар, че всичко е относително - така казано звучи  едва ли не гадно, а всъщност не всичко е черно и бяло Peace За протокола моята половинка не е нито с обичка, нито лакиран Mr. Green

# 24
  • Мнения: 549
и аз харесвам мъже които се грижат за външния си вид.Не виждам нищо лошо в това един мъж да се ожескосмява-ние как го правим?

# 25
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Обеца харесвам ако е само една и то само на млад мъж. За обезкосмяването съм с резерви, окосмяване не ми пречи, ако ще и на по-специални места. Лакирани нокти - НЕ!
За мен най-важното условие е мъжът да е чистоплътен.

# 26
  • Мнения: 179
Лакиран категорично не бих понесла.Желателно е да е обезкосмен под мишниците и с добра хигиена.Мераците по дългокос и с обица ги оставих далееееч в миналото.Явно човек се  променя с времето.

# 27
А сега да си признаете колко от Вас си падат по такива? Щото ми се повръща от подобни.

Много си прав и аз съм така направо ми се повръща от такива  newsm61

# 28
  • Мнения: 9 990
А сега да си признаете колко от Вас си падат по такива? Щото ми се повръща от подобни.

Много си прав и аз съм така направо ми се повръща от такива  newsm61

Ми като чак толкова ви се повръща-започвайте, защото в темата за мъж-мечта има много такива показани-без косми и хубавииии, много хубавииии мъже.И не е важно на вас те да ви харесват, а на жените... Laughing

# 29
  • Мнения: 305
Харесвам мъжете такива, каквито са... Не ми харесват обезкосмени, фризирани, ондулирани, напудрени, гримирани, маникюрирани и т.н. .... Харесвам ги чистички и весели, с определено количество мозъчни клетки в главата.  А това, че щом се епилират говорело за хигиена - дрън-дрън - един от най-смрадливите мъжки порове, които познавам се бръсне под мишниците, например... (И краката му вонят... Twisted Evil Mr. Green Crazy Sick Sick Sick)

Общи условия

Активация на акаунт