Как поддържаме искрата между нас?

  • 9 111
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 522
Отделните спални и бани, за мен са най-доброто нещо, което може да му се случи на човек. Удобството и комфорта си, не заменям за нищо друго.
И за нас е така. За какъв комфортен сън можем да говорим ако наблизо ти хъркат, дишат, загреват одеялото, събуждат се по-рано/по-късно, ходят за тоалетната/вода, четът книгите, и тн. Много благодаря, ама отделните стаи, моля. А ако кажем и за малко дете - ее, то ужас.

# 46
  • Мнения: 393
Отделните спални и бани, за мен са най-доброто нещо, което може да му се случи на човек. Удобството и комфорта си, не заменям за нищо друго.
И за нас е така. За какъв комфортен сън можем да говорим ако наблизо ти хъркат, дишат, загреват одеялото, събуждат се по-рано/по-късно, ходят за тоалетната/вода, четът книгите, и тн. Много благодаря, ама отделните стаи, моля. А ако кажем и за малко дете - ее, то ужас.

 С 25 годишен брак, наистина отделните спални вършат добра работа. Няма хъркане, въртене, мрънкане -че съм го завила много. Така се наспивам добре.

# 47
  • Мнения: 2 655
Изумявам се Smiley Отделни тоалетни пък защо?
С две деца трябва да спретна 5 стаен апартамент ако ще спим отделно.

# 48
  • Down south
  • Мнения: 7 767
Защото баните са факт (три броя и половина) и ми е много удобно да имам собствена, както съпругът  и дъщеря ми, имат свои.
За мен е персонално място.

Както казах, за различните хора, работят различни формули. Това е моята, която ми осигурява собствено пространство, спокойствие и щастлив брак.

# 49
  • Мнения: 5 273
Аз това за спалните не разбирам. Мен точно отделното спане би ме накарало да се огледам ....

# 50
  • Мнения: X
И аз не го разбирам отделното спане. Пък и съм зиморничава. Хубаво ми е да ме топли тялото му под завивките.

# 51
  • Мнения: 1 384
Ние пък спим с отделни завивки.Не си е работа цяла нощ гърба да ти е отвит или да се бориш за повече завивка.Донякъде е добре спането отделно-да не усещаш всяко движение,дишане,обръщане,хъркане,ставане и какво ли не на другия...
Познавам младо семейство(женени от 3г.),в което след първата година си имат отделни стаи една срещу друга.Всеки си има свободата и е организирал личното си пространство както иска и никой не пречи на другия....Това явно не им пречи на отношенията и интимния живот.Не е проблем да си лягат и заедно когато искат.Може би дори им помага като например да си имат повече пространство и да не са толкова навряни един в друг и да трябва да се съобразяват с другия за елементарни неща.
Та всеки си знае...

# 52
  • Мнения: 574
Много би ме отдалечило от мъжа ми отделното спане. Така като го чувствам до мен, има по-голяма вероятност да ми се прииска нещо, освен това ме топли и не ме отгъва, а и не хърка. Обаче ако хъркаше, това вече е друг въпрос.

# 53
  • Мнения: 5 273
Мдааа и  е супер да те завиват

# 54
  • Мнения: 522
Мдааа и  е супер да те завиват
Обичам свобода и въздух. Не обичам да ми греят/охлаждат - имам собствена температура Simple Smile Обичам да се въртя и спя как ми удобно във всеки един момент - като гушнеш няма да се развъртиш.

# 55
  • Мнения: 14 654
Това спане по отделни стаи след секс ми звучи много стерилно, защото общуването под завивките не се изчерпва само със секс. В моите представи хора, които са си приятни и се обичат, търсят винаги физическата близост и не се дразнят от звуците, миризмите и потта на партньора си.

# 56
  • Down south
  • Мнения: 7 767
Аз това за спалните не разбирам. Мен точно отделното спане би ме накарало да се огледам ....
Няма нужда от разбиране, просто приемете, че има и различни от вашите ситуации и гледни точки, които също работят.

# 57
  • Мнения: 5 273
Аз това за спалните не разбирам. Мен точно отделното спане би ме накарало да се огледам ....
Няма нужда от разбиране, просто приемете, че има и различни от вашите ситуации и гледни точки, които също работят.


Ама къде казах, че не приемам чуждата гледна точка. Да приемам я, ама това означава ли, че не мога да изкажа моята ???

# 58
  • Мнения: 522
Ама къде казах, че не приемам чуждата гледна точка. Да приемам я, ама това означава ли, че не мога да изкажа моята десет пъти???

# 59
  • Мнения: 5 273
Не те разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт