Паническо разстройство - 32

  • 78 516
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 918
Благодаря ви за отговора ще пробвам без АД да видим докога ще издържа

# 61
  • Мнения: 232
Здравейте, и аз страдам от ПР. Това, което ми помага са капките на д-р Бах и, честно казано, като получа атака, изпивам една бира (само да не ми се смеете) и атаката бавно отминава.
Че защо да ти се смеем,доказано е,че алкохола и успокойтелните са сред най бързо действащите срещу ПА,друг е въпроса,че и двете не са препоръчителни за по честа употреба.

# 62
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Народе помагайте. Не мога през тел да си видя съобщенията, в смисъл не се отварят. Ако има скрит текст също не може, както и не мога за дам отметка на полезно под постовете. През комп мога... Явно дребното нещо е ровило и натиснало в тел. Някой ако разбира да пише на лично/ще видя през комп, да не товарим темата излишно/
Благодаря Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 068
Ох аз днес пак имах среща с човек от типа "Много си чувствителна, какво толкова се впечатляваш, какво се тревожиш, стегни се, възрастен човек си" . Значи няма друга порода, която да ми е по-неприятна и дразнеща. Като не им е опряло яйцето до г*за си приказват врели не кипели. Вас дразнят ли ви такива индивиди? Карат ме да се усещам още по-неадекватна, сякаш не съм си достатъчно неадекватна.

# 64
  • Мнения: 415
Народе помагайте. Не мога през тел да си видя съобщенията, в смисъл не се отварят. Ако има скрит текст също не може, както и не мога за дам отметка на полезно под постовете. През комп мога... Явно дребното нещо е ровило и натиснало в тел. Някой ако разбира да пише на лично/ще видя през комп, да не товарим темата излишно/
Благодаря Simple Smile
Рестрартирай телефона Simple Smile

# 65
  • Мнения: 232
Ох аз днес пак имах среща с човек от типа "Много си чувствителна, какво толкова се впечатляваш, какво се тревожиш, стегни се, възрастен човек си" . Значи няма друга порода, която да ми е по-неприятна и дразнеща. Като не им е опряло яйцето до г*за си приказват врели не кипели. Вас дразнят ли ви такива индивиди? Карат ме да се усещам още по-неадекватна, сякаш не съм си достатъчно неадекватна.
Честно да ти кажа не ме дразнят подобни хора.Просто защото не споделям лични неща,и как съм с подобни индивиди.Старая се хората с,който разговарям по тази тема да са такива,който ме разбират.На останалите игнор,и слагам фалшивата усмивка да видят как всичко ми е 6!Кофти ми става,когато близките ми не ме разбират,въпреки,че и пред тях се предвам много рядко,тогава ми е много гадно,за останалите е наш избор дали и колко да ги търпим.

# 66
  • Мнения: 2 068
Рената, то...това е същия този близък човек, който споменах наскоро. Затова ми е така неприятно. Ако беше някакъв съвсем далечен лесно. Ама, вече сериозно обмислям отношенията си с този човек, дали не е редно да ги сложа на пауза, много ще е трудно да го избягвам обаче, много неща са ми свързани с този човек. Характерът му ми е вече съвсем анти. Не мисля, че аз харесвам такива хора вече. Откакто съм с ПР съвсем друга порода хора ми допадат. Старите приятели, близките...те като че ли почват да ми се струват неадекватни на това, което изпитвам.

# 67
  • Мнения: 232
Рената, то...това е същия този близък човек, който споменах наскоро. Затова ми е така неприятно. Ако беше някакъв съвсем далечен лесно. Ама, вече сериозно обмислям отношенията си с този човек, дали не е редно да ги сложа на пауза, много ще е трудно да го избягвам обаче, много неща са ми свързани с този човек. Характерът му ми е вече съвсем анти. Не мисля, че аз харесвам такива хора вече. Откакто съм с ПР съвсем друга порода хора ми допадат. Старите приятели, близките...те като че ли почват да ми се струват неадекватни на това, което изпитвам.
Точно това имах в предвид,ако не ти е в къщата просто игнор,или поне ограничи контактите си до това,което ви свързва.Такива хора,дори и да се налага да са около теб,наказвай с обяснения колко си добре.Забелязала съм,че дребните души се хранят с чуждото нещастие,и ръсят акъл на воля.Който не е бил на наше място не знае какво е,и затова аз гледам да не занимавам другите,защото не ми се слушат простотии.И без това истината е,че само ние си знаем какво ни е,и сами си търпим и се оправяме.

# 68
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Народе помагайте. Не мога през тел да си видя съобщенията, в смисъл не се отварят. Ако има скрит текст също не може, както и не мога за дам отметка на полезно под постовете. През комп мога... Явно дребното нещо е ровило и натиснало в тел. Някой ако разбира да пише на лично/ще видя през комп, да не товарим темата излишно/
Благодаря Simple Smile
Рестрартирай телефона Simple Smile
Не става... Sad

# 69
  • Мнения: 415
Lovely, как си? Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 068
Dani_dani_p,  много се радвам, че си се сетила за мен. Аз бивам тия дни от гледна точка на ПР. Но затова пък ми се появиха страшни болки в корема. Тъкмо се замислих, че май ще стигна до гастро. Всеки ден следобед се почват страшни колики, болки...не мога да разбера какво става с червата ми. Ходя и на интервюта. Е, Джери я разбирам защо иска да се хвърля. Бях на 100 места и все отказ. Изтощих се вече. И по тия интервюта се изтощавам от това да се пъна да съм усмихната, съсредоточена...кошмар. Та така съм аз. Ти как си?
А ние сега в коя тема сме? Гледам и в предната пишат. И там Дончев ме разсмя искрено с неговия бром и репутацията. Оправи ми настроението оня ден.

# 71
  • Мнения: 1 782
Здравейте! Надявам се нямате против и аз да се присъединя. С тревожно разстройство и агорафобия съм от повече от година, като в началото нямах никаква представа какво ме е връхлетяло. Имам страх да излизам от вкъщи, но с малки стъпки се опитвам да го преодолея.

# 72
  • Мнения: 415
Lovely, аз съм добре. Стискам ти палци скоро да намериш раб. място  и да се почувстваш отново човек. Разбирам те, но като намериш занимание ще изчезне всичко.
Аз днес бях мн време пред комп. и тел и като излязох като че ли малко свят ми се виеше, дано да не е ПА, иначе днес бях с автобуса на връщане от раб и си беше нормално всичко-преди слизах по-рано, особено някой като ми замирише 😤😄 Слава Богу се концентрирам в/у друг етап от живота си и засега се чувствам спокойна.
Дара, добре дошла. От опит казвам, че всичко минава, просто трябва да се игнорира дразнителя. При мен беше напрегнатата работа и я смених с това да работя за себе си. Дано бизнесът да се развива Simple Smile
П. П това е новата тема, не зная защо продължават да пишат в стара.

# 73
  • Мнения: 1 782
П. П това е новата тема, не зная защо продължават да пишат в стара.

Може би е най-добре да се заключи старата тема.

# 74
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Здравейте Simple Smile
Някой който пие или е пил Деанксит да е имал проблем с очите? В смисъл все едно съм се осветила, странно усещане като светлинки и петна. Дори не мога точно да го определя...

Общи условия

Активация на акаунт