ВИП отделение към АГ болница Варна

  • 50 124
  • 800
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Нормални притеснения Simple Smile
Доктора работи в екип с д-р Мирчева.
Аз бях при нея и ако беше тръгнало бебето , когато тя отсъстваше ми каза , че д- р Танев ще ме поеме , да звъня на него Wink

# 181
  • Мнения: 295
Момичета кога трябва да говоря с Д-р Танев, в коя седмица? Ако не се вдигне плацентата ще се наложи секцио и смятам да е при Танев.

# 182
  • Мнения: 574
Ами щом имате и притеснения, когато и да му звъннете няма да е рано или късно. Пък в последствие ще се разберете. Аз знаех за моята ситуация от петия месец някъде, но се срещнахме в края на седмия и началото на осмия месец.

# 183
  • Варна
  • Мнения: 298
Чета, че се обсъжда др.Танев, но май само за секцио.
За нормално раждане кой бихте препоръчали освен Георгиев? (Той ще отсъства към термина ми)

# 184
  • Мнения: 25 757
Чета, че се обсъжда др.Танев, но май само за секцио.
За нормално раждане кой бихте препоръчали освен Георгиев? (Той ще отсъства към термина ми)
Танев поема само секцио. За нормално Мирчева, Николов, Германов.

# 185
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Моя приятелка е много доволна от Барбаянев 👌

# 186
  • Мнения: 35
Има ли някакви промени в цените? След обновяването на сайта нещо не им се ориентирам в таблиците.

# 187
  • Мнения: 574
Има, от тази година, секциото мисля, че стана 1200 лв., а нормалното 800 лв.

# 188
  • Мнения: 695
Здравейте, искам да ви поканя на среща в приятелска атмосфера, за да споделим на живо историите си за раждането. Информация тук:
https://www.facebook.com/events/484247548726130/

# 189
  • Мнения: 5
Здравейте. Искам да попитам на 7ми етаж ВИП как стои въпроса с посещенията.. последно като ходихме четохме табела, че строго се забраняват освен в посочените часове май от 17 до 19.. но съм останала с впечатление преди, че на 7ми етаж може да се влиза по всяко време.. все още ли е така или има промени?

# 190
  • Варна
  • Мнения: 728
При моя престой там юли месец нямаше проблем с посещенията. Само вечер най-късно до 20:00 мисля че беше. Е и сутрин не беше препоръчително, но пак пускаха мм.

# 191
  • Мнения: 25 757
Здравейте. Искам да попитам на 7ми етаж ВИП как стои въпроса с посещенията.. последно като ходихме четохме табела, че строго се забраняват освен в посочените часове май от 17 до 19.. но съм останала с впечатление преди, че на 7ми етаж може да се влиза по всяко време.. все още ли е така или има промени?
Не е толкова затегнато. Аз имах придружител от сутрин 9-10 до вечерта в 20ч си тръгваше.

# 192
  • Мнения: 574
И моя мъж поседяваше доста, а и приятели идваха Simple Smile

# 193
  • Варна
  • Мнения: 2 748
ММ влизаше, когато си поиска. Излизал е до към 19:00 часа.
Аз не знам кой контролира тези неща там.

# 194
  • Мнения: 25 757
ММ влизаше, когато си поиска. Излизал е до към 19:00 часа.
Аз не знам кой контролира тези неща там.
Долу на регистратура отключват вратата. Мм каза, че едната служителка била по строга (по мургавата я описва) всеки път питала за къде сте.  Laughing Като кажеш за 7мия, гледат да не се заяждат (извън часовете за свиждане, говорим) но никой не следи къде отиваш, щом веднъж се вмъкнеш.

Общи условия

Активация на акаунт