Професионални серии за коса - тема 119

  • 108 960
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 023
Благодаря много за темата!
Нямам намерение да си сменям грижата заради сезона, но смятам да заредя 1-2  по- леки серии, понеже имам предимно ударни, а косата ми вече няма нужда от от толкова сълни серии.
Драстични промени също не планирам, но имам две оцветяващи маски - розова и виолетова, които си висят чисто нови, може да ми дойде музата да ги пробвам.




Може ли да споделиш кои леки серии мислиш да вземеш, че и аз такива търся ?

# 16
  • Мнения: 587
Мерси за новата тема! Simple Smile

1. Планирам да изхабя всичко, което съм насъбрала и да мина на някоя лека подхранваща серия - Elixir Ultime примерно.

2. Не мисля да правя драстични промени, но съм хвърлила око на цветните пигменти на Jungle Fever или някоя от оцветяващите им маски, но по-скоро клоня към първото, защото косата ми е кестенява и едва ли маските ще променят много положението.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Обичах златна си  bouquet!

 Плановете за пролет и лято са вече в действие  Laughing. Първо смених боята с тая на Jungle Fever  9.11-оставам си блондинка  Joy. Взех и лосиона им за скалп да сменя малко Епруваж. Без грижа за скалпа не оставам-научих си урока.
 И понеже косата ми стачкува напоследък срещу всички силни маски,а аз други нямам поръчах литрови Алтерни Caviar Infinite Color Hold. Бях ги пробвала есента от тестери и ми харесаха. Възнамерявам да са ми лятната серия заедно с крема и маслото с Камелия на Шу,които също чакам да пристигнат. Като добавим и читав сешоар най-после мисля,че подготвих лятото.

 Промени кой знае какви не планирам. Може да се пробвам с розов или лилав пигмент на  дунглите,но ще е юли- август отпуските,че ако се окепазя да има време да се оправя  Laughing.

 Isabella имай предвид,че пигментите са супер силни. Сложих 1см. в боята на последното боядисване от синия и бая сиво синя станах  Laughing. Отми се прилично на второ трето миене и сега косата ми е перфектен мат,но бая се стреснах Laughing. Определено ще слагам не-повече от грахче следващите пъти.

 

# 18
  • София
  • Мнения: 6 254
Благодаря много за темата!
Нямам намерение да си сменям грижата заради сезона, но смятам да заредя 1-2  по- леки серии, понеже имам предимно ударни, а косата ми вече няма нужда от от толкова сълни серии.
Драстични промени също не планирам, но имам две оцветяващи маски - розова и виолетова, които си висят чисто нови, може да ми дойде музата да ги пробвам.



Можеш ли да споделиш на коя марка са оцветяващите маски и как се ползват? И да питам предполагам  си руса, на какво ниво е цвета ти?
9-10 ми е нивото. Иначе маските - едната е  на Лакме, другата на Jungle Fever.

El_83, не знам честно казано. Досега винаги съм се интересувал от силни серии и сега съм в непознати води. Но ще прочета малко старите теми и като реша ще пиша.

prinzesata, Jungle Fever имат пигменти и коректори. Пигментите са като серията Колориста на Лореал и не се смесват с оксидант. Ти тях ли ползва или коректорите, които се смесват с боята? Че и аз съм хвирлила око на един корал, но ако е интензивен ще пропусна.

Последна редакция: пт, 30 мар 2018, 22:32 от ~Étoile~

# 19
  • Мнения: 812
Благодаря за темичката! Flowers Hibiscus

1. Отново възраждам маслените маски и понеже изведнъж се оказва, че всичко което имам ми е силно - ще купя 1-2 съвсем леки серии ш-н и балсам ( маските ми утежняват) и 1 непрофесионална серия - от любопитство как ще ми се отрази .

2. Вече започнах с изсветляване на косата - от ниво 6 към много светло русо. Не изрусявам, а ползвам само боя.
Ще обирам само връхчета.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен, момичета! ⚘
Чета редовно и с удоволствие се записвам за новата тема 😊

1. Как ще подготвите косата си за пролетта/ лятото?
Подготовката започна вече с посещение във фризьорския салон.
2. С какво бихте експериментирали през новия сезон - прическа, цвят или нов продукт?
Нови продукти - слънцезащита и хидратация  😊

# 21
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 ~Étoile~  моя грешка извинявам се  bouquet. Коректор ползвам. Пигментите са ми мижави по принцип,но ми даваш идея да пробвам с тях да се правя на папагал лятото  Laughing.

# 22
  • Мнения: 3 542
1. Поднових кичурите и оформих косата  Simple Smile Simple Smile
2. Непрекъснато пробвам нови продукти - нещо като луд с картечница  #Crazy

Дайте съвет за слънцезащита, маслата стават ли за това, кремовете ли са по-добри?
Имам Хроматик маската https://www.zlatnaribka.com/kerastase/reflection/maska-za-boyadi … hromatique-200-ml,  дават я с филтри уж.

# 23
  • Мнения: X
1 - подстригване на изгорелите краища 😁
2- Определено ще пробвам нови продукти,смятам да взема шампоана Loreal Inforcer и реконструктора Aphogee.
За цвят за момента съм се насочила към естествено русото на Syoss Oleo защото няма нужда от постоянно матиране/тониране,харесва ми,че не избива жълто.

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема bouquet
Вчера бях на фризьор за боядисване на корени и подрязване на връхчета - та, това ми беше освежаването за предстоящия сезон Wink забелязвам, че откакто ползвам добра козметика, цъфтежи и накъсване нямам - вече повече от 6 години, само изтъняване на краищата, което май с нищо не мога да предотвратя Confused
Напоследък използвах всичко де що си бях накупила - имам само шампоана за обем на Епруваж, маска за възстановяване на кератина на Напура, уплътняващ балсам на Наноген, синия балсам на Джойко и маска Хрома рич на Керастаз/нея я ползвам след боядисване/. Искам нова серия и не знам каква - пробвала съм почти всичко, което е подходящо за моя тънък, боядисан косъм  Thinking Приемам предложения bouquet
Между другото, да похваля олиот с кафе на О райт - страхотен аромат, неутежняващо, чудесно е  Peace

# 25
  • Мнения: 31 183
Благодаря за новата тема!  bouquet
1.Как ще подготвите косата си за пролетта/ лятото ?
Грижа се за нея маниякалано почти цялата година. Сега е в добро състояние.
2.С какво бихте експериментирали през новия сезон - прическа,цвят или нов продукт ?
С нищо. Единствено някаква нова протеинова линия бих взела, но вече месеци не мога да реша точно коя да е.

# 26
  • Мнения: 208
Здравейте момичета! Вече съм отчаяна... Преди 3 дни се подстригях драстично - от коса до гърдите, сега е малко над раменете и пак имам експлозии... Редувам хидратация и протеин, нито се изправям нито се боядисвам, а косата пак е зле.. Моля ви посъветвайте ме нещо за тези експлозии, на път съм да се откажа от грижите си за косата Sad От близо една година не е боядисвана и е изправяна има няма 3-4 пъти, като съм полагала постоянни грижи за нея и редовно подстригване и нищо.... В момента налични имам Ш+Б на Лакме ДК, шампоан на Loreal professionnel Absolut repair lipidium, маска Макадамия, една хидратираща маска на Лакме Repair, 2 минутен реконструктор на Афоджи, хидратиращия шампоан на Афоджи, коприната на ЧИ с червената капачка и едно масло на ЧИ арганово масло+моринга...

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Dreamer, сподели отзиви след като пробваш балсама на Хеърфинити.Стана ми интересна тази марка.

# 28
  • Мнения: 1 746
Продуктите на Лакме на моята суха и хвърчаща коса са тотално неподходящи.На Афожи също не са ефективни с малко изключение/крем за къдрици/.Моят съвет е някой продукт на Л,Ореал,Керастаз или Морокан,който да е подходящ за косата ти.
По темата:
За сезона драстично намалих дължината до боб до брадичката.Отказах се от пресата и поне няколко месеца ще оформям с начупване на къдрици.С минимална температура на сешоара.
За стилизиране използвам крема на Афожи,но искам и нещо друго за по—меки и гъвкави къдрици.Някакви предложения?

# 29
  • Мнения: 208
Продуктите на Лакме на моята суха и хвърчаща коса са тотално неподходящи.На Афожи също не са ефективни с малко изключение/крем за къдрици/.Моят съвет е някой продукт на Л,Ореал,Керастаз или Морокан,който да е подходящ за косата ти.
По темата:
За сезона драстично намалих дължината до боб до брадичката.Отказах се от пресата и поне няколко месеца ще оформям с начупване на къдрици.С минимална температура на сешоара.
За стилизиране използвам крема на Афожи,но искам и нещо друго за по—меки и гъвкави къдрици.Някакви предложения?
За Керазтаз и Морокан нямам възможност в момента...

Общи условия

Активация на акаунт