Професионални серии за коса - тема 119

  • 109 006
  • 776
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 102

Ползвам маската от серията и много съм доволна, мирише много хубаво, не като Срамиген или Анаген сериите, прави косата мека, за накъсването сигурно и тя е помогнала заедно с другите неща, които ползвам. Ампулите много скъпи ми се виждат, пише, че след 5-тото ползване може да се очаква резултата. Пиши как са, ако ги вземеш.
Благодаря за отговора ще пробвам и ще пиша 🙂 а твоята коса каква е всмисъл защото аз търся силен продукт за изгоряла коса

# 721
  • Мнения: 3 542
Чак изгоряла вече не е, но си е доста увредена - изрусявам кичури редовно. Освен това е къдрава, суха и доста порьозна - т.е. с неравен косъм, грапав. Та дори и без кичури си е проблемна.
Напура аз ги харесвам, даже ще взема и хидратиращата им маска - Филип Кингсли са на нечувани цени.

# 722
  • Мнения: 812
На вашата опаковка пише ли да не се отмива? Аз го купих с цел по бърз разтеж на косата, уж това му е предназначението... При теб има ли такъв ефект? На мен сякаш малко и на спирт ми мирише, нещо такова..
А моята коса иначе е мазна... Сега си взех и шампоан на Bioderma за мазна коса да видим дали ще има резултат...
[/quote]

No fear. имах притурка към поръчката с обяснение как се ползва всеки продукт. За активатора пишеше с и без отмиване, че може да се ползва.
За растеж не мога да преценя, но ми се отразява добре на скалпа.

# 723
  • Мнения: 414
На вашата опаковка пише ли да не се отмива? Аз го купих с цел по бърз разтеж на косата, уж това му е предназначението... При теб има ли такъв ефект? На мен сякаш малко и на спирт ми мирише, нещо такова..
А моята коса иначе е мазна... Сега си взех и шампоан на Bioderma за мазна коса да видим дали ще има резултат...

No fear. имах притурка към поръчката с обяснение как се ползва всеки продукт. За активатора пишеше с и без отмиване, че може да се ползва.
За растеж не мога да преценя, но ми се отразява добре на скалпа.
[/quote]
Да и аз имах притурка и в нея пише да се нанесе на цялата коса и след 15мин да се отмие. Но мисля че може да има грешка и за това питам. Моето е поръчвано от Enzo

# 724
  • Мнения: X
И аз с въпрос за новата серия на Керастаз за дълга коса.Чудя се за моята тънка коса на кое да заложа.На балсама или на маската?

# 725
  • Мнения: 94
Новата серия на керастаз хидратираща ли е?

# 726
  • Варна
  • Мнения: 631
Новата серия на керастаз хидратираща ли е?
С кератин е, по-скоро е протеинова според мен .

# 727
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 По-скоро е балансирана дават я дълбоко овлажняваща.

# 728
  • Мнения: 812
Да и аз имах притурка и в нея пише да се нанесе на цялата коса и след 15мин да се отмие. Но мисля че може да има грешка и за това питам. Моето е поръчвано от Enzo

И моето е от там.Ползвала съм го със и без отмиване по инструкциите, но без отмиване ми харесва повече.
Аз понякога се съмнявам в преводите им към продуктите. Срещала съм и други разминавания в описания и използване на даден продукт.

# 729
  • Мнения: 2 840
Скрит текст:
По-скоро е балансирана дават я дълбоко овлажняваща.
Може ли линк Simple Smile

# 730
  • Мнения: X
Скрит текст:
По-скоро е балансирана дават я дълбоко овлажняваща.
Може ли линк Simple Smile

Предлага се в арлен и в златна рибка .https://www.zlatnaribka.com/podsilvasht-balsam-za-dalga-kosa-ker … entioniste-200-ml линк към балсама

# 731
  • Мнения: 2 840
Скрит текст:
Скрит текст:
По-скоро е балансирана дават я дълбоко овлажняваща.
Може ли линк Simple Smile

Предлага се в арлен и в златна рибка .https://www.zlatnaribka.com/podsilvasht-balsam-za-dalga-kosa-ker … entioniste-200-ml линк към балсама

Благодаря Simple Smile

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Здравейте, някой ползвал ли е маските за боядисана коса CUTINOL на Oyster cosmetics и  EKRE? Моля за мнение коя е по - добра Simple Smile

# 733
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
момичета ,извинявам се,помня че коментирахте ,но не го намирам ??от шампоаните на милкшейк кой се води балансиран ?благодаря .в момента са намалени в арлен .

# 734
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Да споделя за новата маска на Керастаз.... Kerastase Resistance Masque Extentioniste

 Маслена консистенция ,средно гъста,чисто бяла. Аромат на нещо много свежо,чисто цветно. Не мога да го определя,но  определено е хубав. Измих с ДПШ на Шу без да правя преуош тъй,като исках да видя действието на самата маска. Нанесох,лесно се разнесе разресах и сложих шапка за баня. Не съм загрявала и не съм ползвала терапевтична преса. Постоях 20 мин. и отмих. Усещането при отмиване беше за прекрасно хидратирана плътна коса плъзгаща се между пръстите. Подсуших и оставих да изсъхне сама. Вече на полусуха коса сложих две помпички Ланза олио,защото ми се очерта доста фриз. Все пак косата ми е изрусена и съвсем без финиш не става.
 След като изсъхна резултатът определено ми харесва. Прибрана,подредена поизправена коса с малко чупки и много блясък. Косъмът е уплътнен , жилав и изключително гладък. Стои буквално като полиран. Нямам идея с какви силикони се постига това,но Керастаз си е Керастаз.
 В заключение ще сравня с маската на Ланза,която ползвам от няколко седмици. Керастаз определено печели поне при моята коса.
    Отзивите за Ланза са,че е за третирани коси нуждаещи се от възстановяване,а моята в момента няма кой знае каква нужда от такова. Затова може би Керастаз ми хареса повече на първо четене. Ланза уплътнява и протеина е осезаем,особено на поредни ползвания. При Керастаз също има уплътняване,но и гладкост и тежест.
  Назад имаше въпрос каква серия е   Extentioniste.... За мен е идеално балансирана с подчертано хидратиращо и изглаждащо действие поне маската. Шампоан не взех тъй като напоследък ползвам предимно и най-вече Напура и Медисютикълс и останалите така си стоят.

Общи условия

Активация на акаунт