Професионални серии за коса - тема 119

  • 109 031
  • 776
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 028
Здравейте! Ще пускам поръчка от Рибката и се чудя с какво да я допълня. Мнение за шнолите Linziclip? Вършат ли някаква работа?

# 166
  • Мнения: 1 467
Не съм ползвала тези шноли, но за 5,6,7лв може да си допълните със коприна Chi или на Макадамия олиото имаше малка опаковка за около 7лв.

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
В момента тук има доста интересни предложения за коса: https://elinor.bg/products/parfumi/damski-parfumi



Дали някоя от вас е поръчвала от сайта? Има продукти с прекалено ниска цена, съмнително ми е. Примерно маска Мароканойл 500 мл. за 58,40 лв

# 168
  • София
  • Мнения: 4 326
Inforcer съставки: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Sodium Benzoate, Amodimethicone, Carbomer, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Trideceth-10, Glycerin, Hexylene Glycol, Salicylic Acid, Glycol Distearate, Pyridoxine Hcl, Citric Acid, Mica, Limonene, Peg-100 Stearate, Steareth-6, Phenoxyethanol, Coco-Betaine, Trideceth-3, Ci 77891/Titanium Dioxide, Peg-45m, Benzyl Salicylate, Biotin, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Acetic Acid, Fumaric Acid, Ci 15510/Orange 4, Ci 17200/Red 33, Bht, Sodium Hydroxide, Parfum/Fragrance

не виждам протеин, но пък знам ли на някои коси може да се държи протеиново

# 169
  • Мнения: 2 028
Не съм ползвала тези шноли, но за 5,6,7лв може да си допълните със коприна Chi или на Макадамия олиото имаше малка опаковка за около 7лв.
Честно казано освен за допълване ме човърка и любопитство да ги пробвам, защото за един месец изпочупих една торба шноли, вярно, че бяха по 2-3 лв., но все пак Grinning
И още едно питане- митичното олио за всеки тип коса на Лореал същото ли е след като смениха опаковката?

# 170
  • София
  • Мнения: 4 326
dreamer, с тях имам само една покупка - на един нишов парфюм - ок са. сега имат намаление с 20% на грижа за косата

# 171
  • Мнения: 938
На мен по начина как изглеждат представени продуктите,много ми напомня на Енцо,доставката пък от къде идва и там се споменават складове в чужбина.Срокът на доставка също не е от днес за утре,а за единият продукт ми изписа дата на доставка 27.04.,а пък пише бърза доставка.И аз много се чудя дали да си пусна поръчка?

# 172
  • Мнения: 4 734
Някой може ли да каже как мирише шампоан Интенз на Лореал? Понеже серията е спряна, а аз го намерих в един сайт и сега се чудя дали не е с изминал срок на годност? В кой сайт се проверяваше годността?

# 173
  • Мнения: 587
Някой може ли да каже как мирише шампоан Интенз на Лореал? Понеже серията е спряна, а аз го намерих в един сайт и сега се чудя дали не е с изминал срок на годност? В кой сайт се проверяваше годността?
На пъпеш! Simple Smile

# 174
  • Мнения: 36 012
В момента тук има доста интересни предложения за коса: https://elinor.bg/products/parfumi/damski-parfumi



Дали някоя от вас е поръчвала от сайта? Има продукти с прекалено ниска цена, съмнително ми е. Примерно маска Мароканойл 500 мл. за 58,40 лв

аз също купувах парфюм от сайта, ок е

# 175
  • Мнения: X
Моля за мнение за този продукт
Натурално копринено мляко за коса Kerastase Aura Botanica Lait De Soie .Някой пробвал ли го е?

# 176
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Здравейте. Каква термозащита да си взема, досега имах това https://www.arlen.bg/product/1758/termalen-losion-za-obem-i-blya … rstar-250-ml.html , но е на свършване. Ползвам сешоар и ел. четка https://spestete.bg/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D … ght-artifact.html два пъти седмично. Косата ми е дълга, небоядисана, със сухи краища и не много третирана.

# 177
  • Мнения: 7
Здравейте от новак в тази тема!
1. Само ще обирам цъфтеж
2. Ще наблегна на възстановяващи терапии
Момичета, понеже преди време направих много голяма грешка да се изправя с една стара преса без терморегулатор, от което буквално си изгорих 5 пръста от косата и стана като слама се чудя вече с какво да я мажа. Използвам маската на Керастаз Терапист, но и тя явно не прави магии. Поръчах PowerPlex на Selective да го пробвам като терапия. Може ли някоя дама да ми даде отзив за него и колко време да го използвам.

# 178
  • Мнения: 351
Някой може ли да каже как мирише шампоан Интенз на Лореал? Понеже серията е спряна, а аз го намерих в един сайт и сега се чудя дали не е с изминал срок на годност? В кой сайт се проверяваше годността?
Моля да споделиш кой е сайта, това е любимата ми серия и много страдам, че я спряха

# 179
  • Мнения: 4 734
Някой може ли да каже как мирише шампоан Интенз на Лореал? Понеже серията е спряна, а аз го намерих в един сайт и сега се чудя дали не е с изминал срок на годност? В кой сайт се проверяваше годността?
Моля да споделиш кой е сайта, това е любимата ми серия и много страдам, че я спряха


Сайта е холандски, не знам дали имат доставка до Бг, аз живея в Белгия... Ако искаш ще ти го напиша на лични...

Та пробвах въпросния шампоан Интенз, не мирише на пъпеш, по-скоро на нещо билково или на цветя... Бял перлен, на моята коса го усетих доста протеинов, което ме изуми... Вярно, че е за суха коса, но очаквах ако не хидратация, по-скоро балансиран да е... Еми, не ми хареса особено, комбинирах го единия път с маска на Лореал, а втория път с Олео-релакс маската... В сравнение с другите шампоани на Лореал, този Интенз и Абсолют шампоана най не ми харесват... Явно са доста протеинови, а косата ми хич не понася протеин от доста време... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт