Обсъждане на имотни обяви 2

  • 71 415
  • 791
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 040
Боже, къде ги тези купувачи? Защо не ни звънят? Апартаментът е стара тухла, партер, за тотален ремонт и изкорубване, до Спортната зала.

А за къщата - абсурд да се намери кой да я купи на цитираната цена. Ако въобще някой е склонен да даде петцифрена сума в лв, сигурно ще го разцелувам.
В Имот.бг също не виждам такива цени за аналогични жилища и/или къщи.
Не гледаш както трябва. Купувачи има, дори се купува на зелено, само че апартаментът, който описваш не е в центъра, а в широк център - съществена разлика.
А за къщата дадох съвсем реален пример, ново строителство, но не беше довършена - нямаше инсталации, настилки  и никакво обзавеждане.
Продаде се точно за 1 месец (с изповядване на сделката).

# 76
  • Мнения: 1 889
Тези с уж двустайното верно са много нагли. Отдавна съм приела, че като се каже 2-стайно е с две стаи, а не с 2 спални, ама тези да не броят вече и банята за стая?!

# 77
  • Мнения: 2 695
Уж интериорът е решен с общо помещение (съгласно обявата), а пък се води двустаен. Не спирам да се учудвам докъде стига понякога безочието на брокерите.

https://www.olx.bg/ad/top-2-staen-kv-oborische-CID368-ID7ot3T.html#b73f6d2be8
1. Този апартамент е в Редута, не в Оборище. На кръстовището на ул. Велчо Атанасов и ул. Слава.
2. Намира се на 5-ти етаж, който е последен, няма 6-ти.
3. Двустайно изначава две отделни стаи по принцип по новите стандарти. За това и в чужбина предпочитат да пишат апартамент с 1, 2 или повече спални. Тук малко още въздишате по комунизма, когато кухнята не се броеше за стая.
4. Така като го гледам, тавана не е на 256см, ами е по-нисък. Направо си е ателие това.

# 78
  • Мнения: 3 096
Добре. По новите критерий би следвало да има не две спални, а общо две помещения - холокухня и спалня отделно, а аз не виждам такива. Виждам едно помещение само. Холокухньоспалня.

# 79
# 80
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Приличен е, макар да ми се струва скъп за локацията и квадратурата си.

# 81
  • Мнения: 1 889
Завършен с мебели Виденов, евтинджос плочки  в банята, много зле завършена, кухнята горе-долу става, ама за почти 1200Е/кв. цената ми е абсурдна.

# 82
  • Мнения: 6 982
Завършен с мебели Виденов, евтинджос плочки  в банята, много зле завършена, кухнята горе-долу става, ама за почти 1200Е/кв. цената ми е абсурдна.
Нали, веднага щом видя ламината в коридора и знам, че жилището е ремонтирано, за да се продаде, т.е постепенно ще изскачат още и още неща за дооправяне.

ПП. http://www.luximmo.bg/imot/23893?utm_source=facebook&utm_med … Remarketing_Sales
Модерното скосяване в спалнята.

Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 21:32 от Google76

# 83
  • Мнения: 12
Така,апартамента е мой и нарочно си направих експеримент да видя реакциите на хората.Първо да отговоря на горното мнение.Апартамента е даден под наем и ''ламината '' в коридора всъщност беше балатум ;д (забавихаме с плочките и за снимките сложих балатум впоследствие сложих гранитогрес).И уверявам те няма нищо за ''дооправяне''.След това за Виденов стайл мн се смях,понеже дивана е 1500 лв не е лукс ,но не и виденов,ламинат клас  33 ,10мм с фаска сами може да ги проверите колко струва,в спалнята е по-нисък клас ,но е среден 18 лв кв.Евтините плочки отново са среден клас  24 лв кв.Всички останали мебели са ми от троян по поръчка,като масата и столовете са ми мдф,а останалите неща 20 мм пдч.Печка и пералня АЕГ хладилник Бош,аборбатор висок клас на евролукс,като всичко е инокс,батерии смесители итн са ми на grohe.Климатик на Мицубиши 18ка итн итн.За вас може това да е евтино нз с какви пари разполагате,но за мойте стандарти хич не е,честно леко се подразних,като знам колко съм вложил,но явно не всеки е толкова запознат.Поздрави.

# 84
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
За мен както казах цената е твърде висока за локацията, и за квадратурата. От мебелите единствено кухнята ми допада, но тук вече е донякъде и до вкус, всеки има различен. Та аз като купувач не бих го избрала, заради завишената цена, заради малкото квадрати, заради локацията, и защото се води напълно готов, но за да стане по мой вкус трябва да сменя всички мебели почти. Успех с продажбата!

# 85
  • Мнения: 12
Той не се и продава,просто сложих някаква цена ей така(не съм сложил и номер в обявата,че от тези агенции няма отърване после).Просто коментирах виденовските неща,защото на много апартаменти така им се лепят такива етикети за обзавежденето им и затова не се сдържах просто.

# 86
  • Мнения: X
Приятно е, подходящо за някой, който търси завършено. Според мен на цена около 72-3 хиляди евро може и да се намери купувач, особено ако от терасата има гледка.
За мен лично,ако бях купувач, абсолютно пределния максимум за това жилище е 60 000 евро, но за щастие на продавача е уцелил момента за продажба и може да вземе доста повече. Снимките са добри, стаите са с правилни форми и довършителните работи са семпли - така, че да се харесат на повече хора. Харесва ми,че банята е достатъчно голяма, кухнята също, има си и коридорче.
Едит: сега видях,че апартаментът не се продава, а намерих тази обява от преди 1 година на същата цена, със същите снимки:
http://www.imotitanaris.com/bg/index.php?action=listingview&listingID=677

Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 22:15 от Анонимен

# 87
  • Мнения: 1 889
Някои скосявания мога да ги преглътна. Дори бяхме ходили да гледаме ето тази сграда в Гърдова глава https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1d147583435916915. Предлагаха се вътре няколко 4-стайни и един от тях беше с леки скосявания, не като този показания, а скосяването почваше от средата и имаше прозорец почти на тавана. Лежиш си и гледаш небето Simple Smile. Много яко! Simple Smile Имаше обаче други кусури.

Sagna, не съм искала да Ви засягам. Казах си искреното мнение. И под евтинджос нямам предвид, колко е цената, а че изглеждат евтино. Може и да се намерят хора, на които да им хареса стилът. Като гледам другите обяви със сигурност ще има такива, обаче  на мен лично диванът изобщо не ми хареса, ако ще и 5к да струва, за спалнята също така. Ако аз трябва да живея там, не бих запазила нито една мебел. Банята може и да е обзаведена с Grohe, обаче за мен една прилична баня трябва да има душ-кабина. Просто си личи, че е правено, за да е давано под наем.

Сигурно и на Вас моят апартамент може да не Ви хареса, всеки си има свой вкус. Успех да намерите купувачи, на които да им допадне!

# 88
  • Мнения: 12
Само се надявам да случа на наематели,засега съм доволен,пък нататък ще мисля за продаване,но няма смисъл май понеже в студентски се взимат доста добри наеми.Ако знаех,че ще го давам под наем наистина с доста евтини неща щях да го направя(като видях комшиите в какви апартаменти живеят,докато живеех в него)

# 89
  • Мнения: 6 982
Така,апартамента е мой и нарочно си направих експеримент да видя реакциите на хората.Първо да отговоря на горното мнение.Апартамента е даден под наем и ''ламината '' в коридора всъщност беше балатум ;д (забавихаме с плочките и за снимките сложих балатум впоследствие сложих гранитогрес).И уверявам те няма нищо за ''дооправяне''.След това за Виденов стайл мн се смях,понеже дивана е 1500 лв не е лукс ,но не и виденов,ламинат клас  33 ,10мм с фаска сами може да ги проверите колко струва,в спалнята е по-нисък клас ,но е среден 18 лв кв.Евтините плочки отново са среден клас  24 лв кв.Всички останали мебели са ми от троян по поръчка,като масата и столовете са ми мдф,а останалите неща 20 мм пдч.Печка и пералня АЕГ хладилник Бош,аборбатор висок клас на евролукс,като всичко е инокс,батерии смесители итн са ми на grohe.Климатик на Мицубиши 18ка итн итн.За вас може това да е евтино нз с какви пари разполагате,но за мойте стандарти хич не е,честно леко се подразних,като знам колко съм вложил,но явно не всеки е толкова запознат.Поздрави.


Виж сега, всеки си има някакъв вкус, който може силно да се различава от твоя дори твоя попринцип да е хубав. Има хора, които обичат червени стени, лилави кухни и дискотечни окачени тавани. Grinning Аз затова и смятам, че един апартамент трябва да се продава необзаведен и на ш/з. На никого не му се плащат пари за нещо оправено, което после ще смени, защото примерно, не му харесва цвета. Това е и големия минус на СС - продават се във вид на пълен кокошарник и има ехеее риене докато се приведе във вид да бъде облицовано.
В този смисъл от 3 снимки човек няма как да придобие истинска представа за това колко е "качествен" даден ремонт, но самата идея, че нещото вече е обзаведено (и това обзавеждане влиза в цената като надценка) може да бъде приета с щастие само, ако наистина е направено по дизайнерски проект, т.е да се харесва на широка маса от хора още от първия поглед. Иначе е просто надценка.

Общи условия

Активация на акаунт